بازدید بیش از 193هزار گردشگر از جاذبه های تاریخی و طبیعی مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه با اشاره به استقبال گسترده گردشگران نوروزی از جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی گفت: تاکنون 193هزار و 804گردشگر و مسافر از این آثار بازدید کردند.
ادامه مطلب...

چاراویماق، بهشت علاقه مندان مناظر بکر

مراغه - ایرنا - در میان کوهستان های شمالغرب کشور، شهرستانی در جنوب آذربایجانشرقی قرارگرفته که با دارابودن چشمه های آب معدنی بی نظیرو طبیعتی بکر، بهشت علاقه مندان به طبیعت بکر و نایاب است.
ادامه مطلب...

هیات بازرسی انتخابات مراغه آغاز به کار کرد

مراغه - ایرنا - هیات بازرسی انتخابات شهرستان ویژه مراغه با تعیین اعضای این هیات از سوی وزارت کشور، آغاز به کار کرد.
ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی: فشار گاز مراغه با 150 میلیارد ریال اعتبار تقویت می شود‎

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: طرح احداث ایستگاه دوم تقویت فشار گاز مراغه با 150 میلیارد ریال اعتبار به زودی اجرایی می شود.
ادامه مطلب...

کشف محموله یک میلیارد ریالی البسه قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف یک محموله البسه قاچاق در این شهرستان گفت: این محموله به ارزش یک میلیارد ریال توسط ماموران مبارزه با قاچاق کالا کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

نام نویسی 835 نفر برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: 835 نفر برای حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا در بخش های مرکزی و سراجو در این شهرستان نام نویسی کردند.
ادامه مطلب...

مرگ چهار نفر در مراغه در اثر برخورد 2 خودرو سواری

مراغه - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه از جان باختن چهار نفر بر اثر برخورد 2 خودرو در مسیر روستای نوا این شهر خبرداد.
ادامه مطلب...

روحیه جهادی، تدبیر و برنامه ریزی مناسب لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندارشهرستان ویژه مراغه با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب در نامگذاری سال جدید با عنوان 'اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال' گفت: داشتن روحیه جهادی و استفاده از تدبیر و برنامه ریزی های مناسب توسط مسئولان و مدیران، لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی و تقویت بخش های تولیدی در کشور است.
ادامه مطلب...

کشف 63 هزار نخ سیگار قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف محموله 63 هزار نخی سیگار قاچاق در این شهرستان گفت: این محموله توسط ماموارن انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شده است.
ادامه مطلب...

سوغاتی های مراغه، ارمغانی از دل طبیعت و فرهنگ و تمدن گذشته

مراغه - ایرنا - سوغاتی های مراغه همواره به عنوان ارمغانی از دل طبیعت و فرهنگ و تاریخ آذربایجان، رهاوردی معنوی و یادگاری از جاذبه های کم نظیر این خطه برای خیل مسافران و گردشگران بوده است.
ادامه مطلب...