پیشرفت فیزیکی 90 درصدی ورزشگاه مراغه در دولت تدبیر

مراغه - ایرنا - پیمانکار ورزشگاه پنج هزار نفری مراغه گفت: در پایان دولت قبلی زمانی که این استادیوم را تحویل گرفتیم پیشرفت آن با گذشت 16سال از آغاز ساخت، تنها 20 درصد بود، ولی در سه سال اخیر این رقم به بالای 90 درصد افزایش یافت.
ادامه مطلب...

ساخت 100 کلاس درس در مراغه در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به افزایش فضاهای آموزشی در دولت تدبیر و امید گفت: 100 کلاس درس به همت خیران و با حمایت های دولت در سه سال اخیر در این شهرستان ساخته شده و به بهره برداری رسیده است.
ادامه مطلب...

2 وقف جدید در مراغه به ثبت رسید

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از وقف 2 قطعه زمین مسکونی توسط خیران این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

سمفونی امید برجام بر تار و پود فرش مراغه

مراغه - ایرنا - فرش دستباف مراغه به عنوان هنر صنعت رایج در منطقه با توجه به رکود فعلی بازار آن نیازمند توجه و حمایت بیشتر مسئولان برای رونق دوباره بوده و استفاده از گشایش های برجام نیز علاوه بر اشتغال زایی، زمینه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم می کند.
ادامه مطلب...

بهره برداری از سه طرح آب و فاضلاب شهری مراغه در دهه فجر

مراغه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به بهره برداری از سه طرح آب و فاضلاب شهری آماده افتتاح این شهرستان در دهه فجر گفت: برای افتتاح این طرح ها 11 میلیارد و 800 میلیون ریال هزینه شده است.
ادامه مطلب...

مشارکت 65 میلیارد ریالی روستاییان آذربایجان شرقی در توسعه روستاها

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی از هزینه کرد بیش از 115میلیارد ریال لذاب توسعه روستاهای استان در 10 ماه گذشته سالجاری خبرداد و افزود: 65 میلیارد ریال این مبلغ از سوی مردم و 50 میلیارد ریال آن توسط دولت تامین و هزینه شده است.
ادامه مطلب...

افزایش پنج برابری ظرفیت سردخانه های مراغه در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر جهاد کشاورزی مراغه با اشاره به افزایش تعداد و ظرفیت سردخانه های فعال این شهرستان در سه سال اخیر گفت: ظرفیت سردخانه های مراغه در دولت تدبیر حدود 5.1 برابر افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

ثبت اطلاعات سلامت 170 هزار نفر در مراغه

مراغه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح ثبت اطلاعات سلامت شهروندان در سامانه 'سیب' در راستای اجرای طرح تحول سلامت گفت: در این راستا تاکنون اطلاعات سلامت 170 هزار نفر در این شهرستان ثبت الکترونیک شده است.
ادامه مطلب...

پاسداشت مقام هنری هنرمند فقید بیوک آقا شکورزاده در مراغه

در سالروز درگذشت هنرمند فقید ، مرحوم بیوک آقا شکورزاده ، مراسم پاسداشت مقام هنری این هنرمند برجسته روز پنجشنبه سی ام دیماه ، با حضور کیوان ساکت ، استاد مسلم تار ، در تالار عبدالقادر مراغی برگزار شد .
ادامه مطلب...

رئیس دانشگاه آزاد مراغه: دانشگاه باید در همه ابعاد تاثیر گذار باشد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه با اشاره به نقش دانشگاه ها در عرصه های علمی و فرهنگی، گفت: دانشگاه باید در تمام ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جامعه تاثیر گذار باشد.
ادامه مطلب...