امام جمعه تبریز: اقدامات دستگاه های اجرایی در مناطق سیل زده قابل تقدیراست

مراغه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه اقدامات دستگاه های اجرایی و استانداری و فرمانداری در مناطق سیل زده قابل تقدیر است گفت: مسئولان به قول هایی که در قبال سیل زدگان داده اند عمل کنند.
ادامه مطلب...

تامین 150 هزار تن کود مورد نیاز کشاورزان آذربایجان شرقی در سالجاری

مراغه - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به نیاز 260 هزار تنی کشاورزان به کودهای کشاورزی گفت: از این میزان تاکنون 150 هزار تن تامین شده و 75 هزار تن در اختیار کشاورزان قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

بازگشایی راه های روستایی سیل زده در مراغه اولویت دستگاه های اجرایی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم رفع مشکلات روستاییان آسیب دیده از سیل اخیر در این شهرستان گفت: بازگشایی راه های روستایی مسدود شده از اولویت های دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در این راستا است.
ادامه مطلب...

280 میلیارد ریال خسارت سیل به بخش کشاورزی مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه از وارد شدن 280 میلیارد ریال خسارت به بخش کشاورزی این شهرستان بر اثر سیل اخیر خبرداد و گفت:سیل 160 میلیارد ریال به باغات و اراضی کشاورزی و 120 میلیارد ریال به ابنیه و زیرساخت های کشاورزی خسارت زده است.
ادامه مطلب...

صدای پای آرامش و امید در روستای سیل زده چنار

مراغه - ایرنا - جمعه گذشته و زمانیکه سیل آرزوهای مردم روستای چنار در آذربایجان شرقی را با خود به ویرانی برد و دلهره و ترس را در دل های روستاییان به جای گذاشت، زندگی عادی و به دور از هیاهوی روستاییان رنگ باخت و به یکباره این روستای دورافتاده که شاید کمتر کسی نامش را شنیده بود در صدر اخبار قرار گرفت.
ادامه مطلب...

کشف سه محموله کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف سه محموله کالای قاچاق خارجی به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

مدیرعامل: آب مراغه از استانداردهای بهداشتی برخوردار است

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به تغییر رنگ آب در برخی از مناطق شهری گفت: کیفیت آب این شهر از استانداردهای بهداشتی و سلامت کامل برخوردار است.
ادامه مطلب...

فرمانده لشکر عملیاتی 31 عاشورا: هدف فتنه داعشی مقابله با بیداری اسلامی است

مراغه - ایرنا - فرمانده لشکر عملیاتی 31 عاشورا گفت: مقابله با بیداری اسلامی که سرمنشا آن جمهوری اسلامی ایران است تنها هدف فتنه داعشی در منطقه بوده و داعش با تفرقه بین مسلمانان در صدد جلوگیری از فراگیر شدن بیداری اسلامی است.
ادامه مطلب...

کشف 48 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر در این شهرستان خبرداد و گفت: از این باند توزیع مواد مخدر، 48 کیلوگم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: نظام اسلامی از دیپلماسی و توان دفاعی برتری در جهان برخوردار است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به توان بازدارنده جمهوری اسلامی در برابر تهدیدهای خارجی گفت: هم اکنون نظام اسلامی از توان دیپلماسی فعال و قدرت دفاعی مقتدری در عرصه جهانی برخوردار است.
ادامه مطلب...