بازگشایی راه های روستایی سیل زده در مراغه اولویت دستگاه های اجرایی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم رفع مشکلات روستاییان آسیب دیده از سیل اخیر در این شهرستان گفت: بازگشایی راه های روستایی مسدود شده از اولویت های دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در این راستا است.
ادامه مطلب...

280 میلیارد ریال خسارت سیل به بخش کشاورزی مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه از وارد شدن 280 میلیارد ریال خسارت به بخش کشاورزی این شهرستان بر اثر سیل اخیر خبرداد و گفت:سیل 160 میلیارد ریال به باغات و اراضی کشاورزی و 120 میلیارد ریال به ابنیه و زیرساخت های کشاورزی خسارت زده است.
ادامه مطلب...

صدای پای آرامش و امید در روستای سیل زده چنار

مراغه - ایرنا - جمعه گذشته و زمانیکه سیل آرزوهای مردم روستای چنار در آذربایجان شرقی را با خود به ویرانی برد و دلهره و ترس را در دل های روستاییان به جای گذاشت، زندگی عادی و به دور از هیاهوی روستاییان رنگ باخت و به یکباره این روستای دورافتاده که شاید کمتر کسی نامش را شنیده بود در صدر اخبار قرار گرفت.
ادامه مطلب...

کشف سه محموله کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف سه محموله کالای قاچاق خارجی به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

مدیرعامل: آب مراغه از استانداردهای بهداشتی برخوردار است

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به تغییر رنگ آب در برخی از مناطق شهری گفت: کیفیت آب این شهر از استانداردهای بهداشتی و سلامت کامل برخوردار است.
ادامه مطلب...

فرمانده لشکر عملیاتی 31 عاشورا: هدف فتنه داعشی مقابله با بیداری اسلامی است

مراغه - ایرنا - فرمانده لشکر عملیاتی 31 عاشورا گفت: مقابله با بیداری اسلامی که سرمنشا آن جمهوری اسلامی ایران است تنها هدف فتنه داعشی در منطقه بوده و داعش با تفرقه بین مسلمانان در صدد جلوگیری از فراگیر شدن بیداری اسلامی است.
ادامه مطلب...

کشف 48 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر در این شهرستان خبرداد و گفت: از این باند توزیع مواد مخدر، 48 کیلوگم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: نظام اسلامی از دیپلماسی و توان دفاعی برتری در جهان برخوردار است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به توان بازدارنده جمهوری اسلامی در برابر تهدیدهای خارجی گفت: هم اکنون نظام اسلامی از توان دیپلماسی فعال و قدرت دفاعی مقتدری در عرصه جهانی برخوردار است.
ادامه مطلب...

معاون سلامت خانواده کمیته امداد:رسیدگی به سیل زدگان در اولویت برنامه های کمیته امداد است

مراغه - ایرنا - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: رسیدگی به امور سیل زدگان در آذربایجان شرقی در اولویت برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارد.
ادامه مطلب...

رئیس کمیسیون عمران مجلس خواستار تسریع در بازسازی خانه های سیل زدگان شد

مراغه - ایرنا - رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خواستار بازسازی هرچه سریع تر خانه های سیل زدگان در جنوب آذربایجان شرقی شد و گفت: در اجریان سیل اخیر 30 واحد مسکونی روستایی تخریب شده که نیاز به بازسازی دارند.
ادامه مطلب...