کاهش میزان تولد و وفات؛ افزایش ازدواج و طلاق در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره ثبت احوال مراغه با اشاره به ثبت وقایع حیاتی این شهرستان در سال 95 گفت: در این مدت میزان تولد و وفات در این شهرستان کاهش و میزان ازدواج و طلاق افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

کشف محموله 400 میلیون ریالی البسه قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف یک محموله البسه قاچاق در این شهرستان گفت: این محموله به ارزش 400 میلیون ریال توسط ماموارن انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شده است.
ادامه مطلب...

13فروردین؛ بهانه ای برای دوستی با طبیعت

مراغه- ایرنا- سیزدهمین روز از فروردین یا روز طبیعت؛ به عنوان فرصتی مغتنم و بهانه ای برای حضور در دل طبیعت است که می تواند عاملی فرهنگی برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست جامعه باشد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: حضور در انتخابات صیانت از جمهوری اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی و حضور در پای صندوق های رای گفت: حضور پرشور و گسترده در انتخابات در حقیقت صیانت از جمهوری اسلامی به عنوان یادگار امام راحل است.
ادامه مطلب...

جاذبه ها و چشم اندازهای مراغه، مقصد گردشگران و دوستداران طبیعت

مراغه - ایرنا - مناطق و جاذبه های طبیعی مراغه با واقع شدن در دامنه های جنوبی کوه سهند، چشم انداز و فرصتی مناسب را برای حضور و تفرج در این طبیعت بکر و چشم نواز این خطه از آذربایجان برای گردشگران و دوستداران طبیعت فراهم کرده است.
ادامه مطلب...

بازدید بیش از 193هزار گردشگر از جاذبه های تاریخی و طبیعی مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه با اشاره به استقبال گسترده گردشگران نوروزی از جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی گفت: تاکنون 193هزار و 804گردشگر و مسافر از این آثار بازدید کردند.
ادامه مطلب...

چاراویماق، بهشت علاقه مندان مناظر بکر

مراغه - ایرنا - در میان کوهستان های شمالغرب کشور، شهرستانی در جنوب آذربایجانشرقی قرارگرفته که با دارابودن چشمه های آب معدنی بی نظیرو طبیعتی بکر، بهشت علاقه مندان به طبیعت بکر و نایاب است.
ادامه مطلب...

هیات بازرسی انتخابات مراغه آغاز به کار کرد

مراغه - ایرنا - هیات بازرسی انتخابات شهرستان ویژه مراغه با تعیین اعضای این هیات از سوی وزارت کشور، آغاز به کار کرد.
ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی: فشار گاز مراغه با 150 میلیارد ریال اعتبار تقویت می شود‎

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: طرح احداث ایستگاه دوم تقویت فشار گاز مراغه با 150 میلیارد ریال اعتبار به زودی اجرایی می شود.
ادامه مطلب...

کشف محموله یک میلیارد ریالی البسه قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف یک محموله البسه قاچاق در این شهرستان گفت: این محموله به ارزش یک میلیارد ریال توسط ماموران مبارزه با قاچاق کالا کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...