پویش "سیل مهربانی "در مدارس مراغه

پویش "سیل مهربانی "در مدارس مراغه در جهت کمک رسانی به سیل زدگان ،پویش "سیل مهربانی " در تمامی مدارس مراغه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه با توجه به حادثه سیل اخیر در برخی از مناطق کشور و ضرورت کمک هموطنان بخصوص دانش آموزان  آن مناطق ،پویش " سیل مهربانی " در تمامی مدارس مراغه و به صورت نمادین در دبستان شهید بهروز نژاد مراغه به اجرا در آمد.
ادامه مطلب...

فرماندار چاراویماق: خودروهای فاقد مجوز حمل احشام توقیف می شوند

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: خودروهای حامل احشام که فاقد مجوز دامپزشکی باشند از سوی نیروی انتظامی متوقف می شوند.
ادامه مطلب...

فرمانده تیپ 221 مراغه: ارتش خود را سرباز و فرزند امت می داند

مراغه - ایرنا - فرمانده تیپ 221 پیاده متحرک هجومی شهید خسروتاش مراغه گفت: ارتش خود را سرباز و فرزند امت می داند و آماده هرگونه تلاش و فعالیت برای به بار نشستن تدابیر مقام معظم رهبری است.
ادامه مطلب...

مدیریت زمان ،لازمه پیشرفت و رشد تحصیلی دانش آموزان کنکوری

مدیریت زمان ،لازمه پیشرفت و رشد تحصیلی دانش آموزان کنکوری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: مدیریت زمان یکی از لازمه های مهم پیشرفت و رشد تحصیلی دانش آموزان کنکوری می باشد.
ادامه مطلب...

تاخیر در ساعت فعالیت مدارس مراغه

تاخیر در ساعت فعالیت مدارس مراغه مدارس شهرستان مراغه در نوبت صبح فردا از ساعت 9صبح فعالیت خود را آغاز می کنند. به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه بر اساس تصمیم مدیریت بحران مراغه ،با توجه به احتمال بارش شدید باران و همچنین وقوع سیل ،کلیه مدارس نوبت صبح شهری و روستایی این شهرستان فردا چهارشنبه 28فروردین 98، با تاخیر از ساعت 9صبح فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
ادامه مطلب...

برگزاری همایش بزرگ تشکیلاتی پیشتازان مراغه

برگزاری همایش بزرگ تشکیلاتی پیشتازان مراغه همایش بزرگ دو هزار نفری تشکیلاتی دانش آموزان مراغه در سالن شهید کنعانی این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...

طلبه جوان در رودخانه مراغه غرق شد

تبریز – پسر جوانی براثر سقوط به رودخانه در رودخانه مراغه غرق شد و جان خود را از دست داد.
ادامه مطلب...

برخورد قطار تبریز به تهران با کودکی ۵ ساله

تبریز- قطار تبریز به تهران با کودکی ۵ ساله در حوالی مراغه برخورد کرد.
ادامه مطلب...

فرماندار هشترود: 22 میلیارد تومان برای واحدهای تولیدی تخصیص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از تخصیص 22 میلیارد تومان برای سه واحد تولیدی این شهرستان در سالجاری خبر داد و گفت: با تکمیل و بهره برداری از این واحدها برای 400 نفر ایجاد اشتغال می شود.
ادامه مطلب...

سرپرست هلال احمر چاراویماق: سرنشنیان نیسان از مرگ نجات یافتند

مراغه - ایرنا - سرپرست جمعیت هلال احمر چاراویماق گفت: با تلاش تیم های امدادی دو سرنشین یک دستگاه نیسان که در طغیان رودخانه «آیدوغموش» گرفتار شده بودند ازمرگ حتمی نجات یافتند.
ادامه مطلب...