تشکیل جلسه ستاد بحران برای مقابله با بحران های احتمالی زمستان در مراغه

مراغه - ایرنا - در پی اطلاعیه هواشناسی آذربایجان شرقی مبنی بر کاهش دمای شدید هوا در اواخر هفته جاری و احتمال بروز هوای زیر صفر درجه، ستاد بحران مراغه با تشکیل جلسه ای پدافند غیرعامل برای مقابله با بحران های احتمالی ناشی از شرایط جوی را در دستور کار قرار داد.
ادامه مطلب...

کمک 2 هزار میلیارد ریالی دولت به شهرداری ها و دهیاری های آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی از کمک 2 هزار میلیارد ریالی دولت تدبیر و امید به شهرداری ها و دهیاری های این استان خبر داد و گفت: شهرداری ها و دهیاری های استان با وجود این کمک های مالی باید در توسعه اقتصادی شهرستان ها قدم های اساسی بر دارند.
ادامه مطلب...

نفرات برتر مسابقات قرآن نیروی زمینی شمالغرب ارتش در عجبشیر مشخص شد

مراغه - ایرنا - سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه نیروی زمینی ارتش ویژه شمالغرب کشور که در مرکز آموزشی 03 شهید برخورداری عجبشیر برگزار شد، عصر امروز /دوشنبه/ با معرفی 40 چهره برتر خاتمه یافت.
ادامه مطلب...

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی: اتمام طرح های نیمه تمام ورزشی در اولویت قرار دارد

مراغه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: اتمام طرح های نیمه تمام از اولویت برنامه های دولت تدبیر و امید در بخش ورزش بوده و تلاش های مسولان استانی نیز در همین راستاست.
ادامه مطلب...

تحلیل گر مسایل آموزشی: انتخاب دانش آشتیانی نشانه نگاه خلاقانه دولت به آموزش و پرورش است

مراغه - ایرنا - کارشناس و تحلیل گر مسایل آموزش و پرورش معتقد است که انتخاب دانش آشتیانی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش جلوه ای از نگاه علمی و خلاقانه دولت تدبیر و امید به این وزارتخانه است.
ادامه مطلب...

رئیس شورای آموزش و پرورش مراغه: محتوای دینی در قالب های متنوع به دانش آموزان منتقل شود

مراغه - ایرنا - رئیس شورای آموزش و پرورش و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به اینکه محتوای دینی باید در قالب های متنوع به دانش آموزان منتقل شود، گفت: ترویج آموزه های دینی راهکار مقابله با جنگ نرم دشمنان است.
ادامه مطلب...

روستائیان: سرگردانی پلنگ زخمی در روستاهای مراغه/ محیط زیست: پلنگی در منطقه نیست

پلنگی که هفته پیش سه نفر را در روستای قرطاول زخمی کرده بود در روستاهای مراغه همچنان سرگردان است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مشکلات واحدهای تولیدی مراغه به زودی مرتفع می شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه به فعالیت های ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان اشاره کرد و گفت: مشکلات واحدهای تولیدی مراغه در قالب طرح های ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان به زودی مرتفع و روند اعطای تسهیلات لازم به صاحبان این واحدها تسریع می شود.
ادامه مطلب...

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی: بهترین نوع زندگی اجتماعی متعلق به خادمان خانواده ...

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه خدمت به خانواده های شهدا ارزش بالایی در نظام اسلامی دارد، گفت: بهترین نوع زندگی اجتماعی متعلق به خادمان خانواده های شهدا در بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
ادامه مطلب...

دادستان: 18.3 کیلوگرم تریاک در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه به همکاری مشترک سربازان گمنام امام زمان (عج)، پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد فرماندهی انتظامی مراغه در یک عملیات مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت: یک شبکه قاچاق مواد مخدر در این شهرستان متلاشی و 18.3 کیلو گرم تریاک از این شبکه کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...