برخورد قانونی با تبلیغات زودهنگام انتخاباتی نامزدها در مراغه

مراغه - ایرنا - دبیر ستاد پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی مراغه با تاکید بر لزوم رعایت قوانین و ضوابط فعالیت در عرصه انتخاباتی گفت: تبلیغات زود هنگام در تمامی عرصه ها رصد شده و با تخلفات در این زمینه برخورد قانونی می شود.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه بر رعایت اخلاق در عرصه انتخابات از جانب نامزدها تاکید کرد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق در عرصه انتخابات از جانب نامزدها گفت: اصلاح طلب و اصولگرایی که پایبند به اصول اخلاقی نباشد، در واقع معتقد به انقلاب و ارزش ها نیست.
ادامه مطلب...

نماینده مردم: مشکل مالیاتی و ارزش افزوده بخش خشکبار با تصویب مجلس مرتفع شد

مراغه - ایرنا - نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح معافیت بخش خشکبار از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده برای این محصولات گفت: مشکل مالیاتی و ارزش افزوده بخش خشکبار با تصویب نمایندگان مجلس مرتفع شده است.
ادامه مطلب...

مراغه با گذشته ای طلایی بر تارک تاریخ ایران

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جایگاه تاریخی و فرهنگی این شهرستان در قرون گذشته گفت: این شهر به عنوان یکی از 10 شهر تاریخی کشور، دارای تاریخ و گذشته پرشکوه و مهد پرورش دانشمندان و علمی بزرگ جهان اسلام بوده است.
ادامه مطلب...

نقش موثر معلمان در افزایش سطح آگاهی های اجتماعی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به نقش معلمان در تربیت فرهنگی و اجتماعی دانش آموزان گفت: معلمان نقش مهم و موثری در افزایش سطح آگاهی های اجتماعی و پیشگیری از آسیب های فرهنگی در جامعه دارند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: ولایتمداری و مردمی بودن در انتخاب اصلح مورد توجه قرار گیرد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به ویژگی های یک انتخاب اصلح از دیگاه رهبری گفت: تدین، کاردانی، ولایتمداری، مردمی و دلسوز بودن در انتخاب نامزد اصلح در انتخابات توسط
مردم مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

کاهش 73 درصدی میزان ابتلا به بیماری تب مالت انسانی در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی مراغه از کاهش 73 درصدی ابتلا به بیماری تب مالت انسانی در این شهرستان در سال 95 نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، خبرداد.
ادامه مطلب...

برگزاری مسابقات کشتی خردسالان و نونهالان آذربایجان شرقی در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس هیات کشتی مراغه از برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی در رده های خردسالان و نونهالان آذربایجان شرقی به میزبانی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

رییس ستاد قالیباف در آذربایجان شرقی: کشور نیازمند حضور نیروهای ارزشی است

مراغه - ایرنا -رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در آذربایجان شرقی گفت: امروز کشور نیازمند حضور نیروهای ارزشی و مجاهدان راستینی همچون دکتر قالیباف است که در دوران دفاع مقدس اجازه ندادند دشمن یک وجب از خاک کشور را اشغال کند.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: برنامه ریزی برای رفاه و تامین مطالبات کارگران اولویت دولت است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به رویکرد حمایتی دولت از قشر کارگران گفت: برنامه ریزی برای رفاه و تامین مطالبات کارگران از اولویت های مهم و اساسی دولت تدبیر و امید است.
ادامه مطلب...