فراخوان جشنواره سراسری نثر معاصر مراغه منتشر شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه از برگزاری چهارمین جشنواره سراسری نثر معاصر مراغه خبر داد و گفت: فراخوان این جشنواره منتشر و علاقه مندان می توانند تا 15 دی ماه سال جاری نسبت به ارسال آثار و شرکت در این جشنواره اقدام کنند.
ادامه مطلب...

مشارکت 57درصدی مردم مراغه در سرشماری اینترنتی

مراغه - ایرنا - جلب مشارکت حداکثری مردم به عنوان یکی از دستاوردهای ناملموس دولت تدبیر و امید نشانه ای از اعتماد مردم به دولتمردان است که در صحنه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی به نمایش گذاشته می شود و مشارکت 57.17 درصدی مردم مراغه در ثبت نام اینترنتی سرشماری نمونه ای از این اعتماد قابل تقدیر است.
ادامه مطلب...

مشکلات جمع آوری زباله مرتفع می شود/ ساماندهی حوزه خدمات شهری رویکرد جدید شهرداری مراغه

مراغه - ایرنا - سرپرست شهرداری مراغه با اشاره به ضرورت تحول درمدیریت پسماند شهرداری این شهر گفت: جمع آوری پسماندهای شهری هم اکنون به صورت سنتی، مکانیزه و تمام مکانیزه صورت می گیرد اما کمبود تعداد خودروهای مکانیزه نسبت به سطل های زباله، جمع آوری را با مشکل مواجه کرده است.
ادامه مطلب...

مدارس ابتدایی سما در رتبه نخست مدارس هوشمند مراغه

مراغه - ایرنا - معاون دانشگاه آزاد اسلامی مراغه و رئیس مرکز سما این واحد دانشگاهی گفت: هوشمند سازی مدارس ابتدایی به عنوان یکی از راهبردهای اساسی تحول بنیادین در این مرکز طی سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته تا در سال جاری این مدارس در رتبه نخست هوشمندسازی مدارس ابتدایی شهرستان قرار گیرد.
ادامه مطلب...

آغاز به کار جشنواره گردو در عجبشیر/ اصلاح باغ های آذربایجان شرقی با اجرای طرح جایگزینی درختان مثمر

مراغه - ایرنا - مدیر باغبانی جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: طرح اصلاح و جایگزینی درختان مثمر در دستور کار این سازمان قرار گرفته است تا ضمن مدیریت مصرف آب، امکان توسعه باغ های دیم و آبی این استان فراهم شود.
ادامه مطلب...

57 درصد از جمعیت مراغه در ثبت نام اینترنتی سرشماری شرکت کردند

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری مراغه گفت: 57 درصد از جمعیت این شهرستان در ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال 95 شرکت کردند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: شکست داعش و گروه های تروریستی در عراق و سوریه نزدیک است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: با وجود حمایت های برخی کشورهای عربی، غربی، آمریکا و ترکیه از داعش، شکست این گروه های تروریستی و تکفیری درعراق و سوریه نزدیک است.
ادامه مطلب...

اختصاص 195 میلیارد ریال اعتبار برای تسهیلات مسکن روستایی در مراغه

مراغه – ایرنا – مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: امسال 195 میلیارد ریال اعتبار برای تسهیلات بهسازی بافت های فرسوده روستایی در مراغه تخصیص یافته و متقاضیان می توانند نسبت به استفاده از تسهیلات مسکن روستایی اقدام کنند.
ادامه مطلب...

توزیع عادلانه خدمات روی میز شهرداری مراغه

مراغه - ایرنا - توجه شهرداری مراغه به توزیع عادلانه امکانات و خدمات شهری به ویژه در ماه های اخیر را می توان عنایت کم سابقه شورای اسلامی شهر و شهرداری به مناطق محروم و حاشیه ای این شهر به شمار آورد؛ رویکری که پس از سال ها وعده و وعید مسئولان، لبخند رضایت را بر لبان مردم این شهر نشاند.
ادامه مطلب...

2 رشته جدید در دانشکده فنی و حرفه ای سما مراغه راه اندازی شد

مراغه - ایرنا - رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما مراغه از پذیرش دانشجو در 2 رشته جدید گرافیک و مربی بهداشت مدارس در دانشکده فنی و حرفه ای سما این شهرستان خبر داد و گف: افزایش 15 درصدی جمعیت دانشجویی این دانشکده در سال جاری قابل پیش بینی است.
ادامه مطلب...