فرماندار مراغه: نظام اسلامی از دیپلماسی و توان دفاعی برتری در جهان برخوردار است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به توان بازدارنده جمهوری اسلامی در برابر تهدیدهای خارجی گفت: هم اکنون نظام اسلامی از توان دیپلماسی فعال و قدرت دفاعی مقتدری در عرصه جهانی برخوردار است.
ادامه مطلب...

معاون سلامت خانواده کمیته امداد:رسیدگی به سیل زدگان در اولویت برنامه های کمیته امداد است

مراغه - ایرنا - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: رسیدگی به امور سیل زدگان در آذربایجان شرقی در اولویت برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارد.
ادامه مطلب...

رئیس کمیسیون عمران مجلس خواستار تسریع در بازسازی خانه های سیل زدگان شد

مراغه - ایرنا - رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خواستار بازسازی هرچه سریع تر خانه های سیل زدگان در جنوب آذربایجان شرقی شد و گفت: در اجریان سیل اخیر 30 واحد مسکونی روستایی تخریب شده که نیاز به بازسازی دارند.
ادامه مطلب...

حرکت در مسیر قانون لازمه برگزاری باشکوه انتخابات

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم رعایت قوانین از سوی نامزدهای انتخابات گفت: حرکت نامزدهای انتخاباتی در مسیر قانون لازمه برگزاری هرچه بهتر و باشکوهترانتخابات می شود.
ادامه مطلب...

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: آسیب پذیری روستاها در برابر حوادث غیرمترقبه بالاست

مراغه - ایرنا - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حادثه سیل در آذربایجان شرقی و وارد آمدن خسارات جانی و مالی به برخی از مناطق این استان گفت: بیشتر روستاهای کشور در برابر حوادث غیرمترقبه از جمله سیل آسیب پذیر هستند.
ادامه مطلب...

توسعه 27 کیلومتری شبکه آب و فاضلاب در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به اجرای طرح های توسعه شبکه آب و فاضلاب شهری این شرکت در سال گذشته گفت: در این مدت 27 کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب این شهرستان توسعه و اصلاح شده است.
ادامه مطلب...

متلاشی شدن باند سارقان لوازم خودرو در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری و متلاشی شدن اعضای باند سرقت لوازم داخلی خودرو در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

برقراری مجدد آب، گاز و برق 70 روستا در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه 90 روستا در سیل اخیر در جنوب استان آسیب دیدند گفت: از این تعداد آب، گاز و برق 70 روستا قطع شده بود که با تلاش نیروهای خدمت رسان، مجددا وصل شد.
ادامه مطلب...

نماینده ویژه رهبری: سرعت بخشیدن به امور سیل زدگان خواسته اصلی رهبری است

مراغه - ایرنا - نماینده ویژه رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه رسیدگی و سرعت بخشیدن به امور سیل زدگان خواسته اصلی رهبری است گفت: جبران خسارات و تامین نیازهای سیل زدگان باید در اولویت اقدامات مسئولان قرار گیرد.
ادامه مطلب...

خسارت 70 میلیارد ریالی سیل به راه های روستایی آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ های کشور و نماینده وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بازدیدهای انجام شده از مناطق سیل زده و راه های ارتباطی آذربایجان شرقی در روزهای اخیر گفت: بر اساس برآوردهای اولیه،سیل 70 میلیارد ریال به راه های روستایی این استان خسارت وارد کرده است.
ادامه مطلب...