خسارت400 میلیارد ریالی سیل به روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به خسارت های وارد شده به مناطق روستایی این شهرستان در اثر سیل اخیر گفت: بر اساس برآوردهای اولیه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان، 400 میلیارد ریال خسارت مالی به روستاهای این شهرستان وارد شده است.
ادامه مطلب...

فرمانده نیروی زمینی سپاه : سپاه با تمام توان درکنار سیل زدگان است

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروزی زمینی سپاه در بازدید از مناطق سیل زده جنوب آذربایجان شرقی گفت: سپاه با تمام توان و امکاناتی که در اختیار دارد در کنار سیل زدگان و خانواده های دغدیده خواهد بود.
ادامه مطلب...

شهردار: 68 طرح عمران شهری در مراغه اجرا می شود

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به بودجه مصوب شهرداری در سال 96 گفت: 68 طرح عمران شهری امسال توسط شهرداری اجرا می شود.
ادامه مطلب...

نماینده دولت بر تخلیه و جابجایی خانه های حاشیه رودخانه ها تاکید کرد

مراغه - ایرنا - وزیر نیرو و نماینده ویژه رئیس جمهوری که برای بازدید از مناطق سیل زده آذربایجان شرقی به این استان سفر کرده بر تخلیه و جابجایی خانه های ساخته شده در حاشیه رودخانه ها تاکید کرد.
ادامه مطلب...

ارائه خدمات دندانپزشکی به 52 هزار نفر در مراغه در طرح تحول سلامت

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید گفت: از ابتدای اجرای این طرح ملی، 52 هزار نفر در این شهرستان از خدمات دندانپزشکی بهره مند شدند.
ادامه مطلب...

طغیان رودخانه های مراغه و خسارت دیدن برخی از راه های روستایی

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه با اشاره به بارش شددی باران و جاری شدن سیلاب در روستاهای این بخش گفت: به دلیل شدت نزولات جوی، سه رودخانه اصلی این شهرستان طغیان کرده و موجب وارد آمدن خسارت به راه های دسترسی برخی از ورستاهای این بخش شده است.
ادامه مطلب...

قطعی چندین باره برق در مناطقی از مراغه بر اثر بارش باران

مراغه - ایرنا - وزش باد و بارش شدید باران که از شامگاه دیروز پنجشنبه در مراغه آغاز شده موجب قطع شدن برق در مناطقی از این شهر شده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: ثبت نام های بی ضابطه در انتخابات ریاست جمهوری در شان نظام اسلامی نیست

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: برخی ثبت نام های بی ضابطه افراد غیر متخصص بدون در نظر گرفتن سطح سواد و سن قانونی، در شان نظام نبوده و وهن نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

مراغه، میزبان خوشنویسان آذربایجان شرقی در چهارمین جشنواره استانی 'مشق مهر'

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه با اشاره برگزاری چهارمین جشنواره استانی خوشنویسی 'مشق مهر' در این شهرستان گفت: این جشنواره فرهنگی و هنری اردیبهشت سالجاری همزمان با اعیاد شعبانیه و با حضور هنرمندان و اساتید آذربایجان شرقی برگزار می شود.
ادامه مطلب...

رئیس دانشگاه آزاد مراغه:توسعه عملی دانشگاه ها، راهبرد اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی است

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه گفت: توسعه علمی دانشگاه ها یکی از راهبردهای اساسی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری است.
ادامه مطلب...