توسعه 27 کیلومتری شبکه آب و فاضلاب در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به اجرای طرح های توسعه شبکه آب و فاضلاب شهری این شرکت در سال گذشته گفت: در این مدت 27 کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب این شهرستان توسعه و اصلاح شده است.
ادامه مطلب...

متلاشی شدن باند سارقان لوازم خودرو در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری و متلاشی شدن اعضای باند سرقت لوازم داخلی خودرو در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

برقراری مجدد آب، گاز و برق 70 روستا در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه 90 روستا در سیل اخیر در جنوب استان آسیب دیدند گفت: از این تعداد آب، گاز و برق 70 روستا قطع شده بود که با تلاش نیروهای خدمت رسان، مجددا وصل شد.
ادامه مطلب...

نماینده ویژه رهبری: سرعت بخشیدن به امور سیل زدگان خواسته اصلی رهبری است

مراغه - ایرنا - نماینده ویژه رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه رسیدگی و سرعت بخشیدن به امور سیل زدگان خواسته اصلی رهبری است گفت: جبران خسارات و تامین نیازهای سیل زدگان باید در اولویت اقدامات مسئولان قرار گیرد.
ادامه مطلب...

خسارت 70 میلیارد ریالی سیل به راه های روستایی آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ های کشور و نماینده وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بازدیدهای انجام شده از مناطق سیل زده و راه های ارتباطی آذربایجان شرقی در روزهای اخیر گفت: بر اساس برآوردهای اولیه،سیل 70 میلیارد ریال به راه های روستایی این استان خسارت وارد کرده است.
ادامه مطلب...

خسارت400 میلیارد ریالی سیل به روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به خسارت های وارد شده به مناطق روستایی این شهرستان در اثر سیل اخیر گفت: بر اساس برآوردهای اولیه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان، 400 میلیارد ریال خسارت مالی به روستاهای این شهرستان وارد شده است.
ادامه مطلب...

فرمانده نیروی زمینی سپاه : سپاه با تمام توان درکنار سیل زدگان است

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروزی زمینی سپاه در بازدید از مناطق سیل زده جنوب آذربایجان شرقی گفت: سپاه با تمام توان و امکاناتی که در اختیار دارد در کنار سیل زدگان و خانواده های دغدیده خواهد بود.
ادامه مطلب...

شهردار: 68 طرح عمران شهری در مراغه اجرا می شود

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به بودجه مصوب شهرداری در سال 96 گفت: 68 طرح عمران شهری امسال توسط شهرداری اجرا می شود.
ادامه مطلب...

نماینده دولت بر تخلیه و جابجایی خانه های حاشیه رودخانه ها تاکید کرد

مراغه - ایرنا - وزیر نیرو و نماینده ویژه رئیس جمهوری که برای بازدید از مناطق سیل زده آذربایجان شرقی به این استان سفر کرده بر تخلیه و جابجایی خانه های ساخته شده در حاشیه رودخانه ها تاکید کرد.
ادامه مطلب...

ارائه خدمات دندانپزشکی به 52 هزار نفر در مراغه در طرح تحول سلامت

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید گفت: از ابتدای اجرای این طرح ملی، 52 هزار نفر در این شهرستان از خدمات دندانپزشکی بهره مند شدند.
ادامه مطلب...