خراسان رضوی قهرمان کشتی پهلوانی نوجوانان کشور شد

مراغه - ایرنا - مسابقات کشتی پهلوانی نوجوانان کشور جام شادروان پهلوان محمود صدیق زاده با قهرمانی خراسان رضوی در مراغه پایان یافت.
ادامه مطلب...

دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی است

دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی است معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: باید از فرصت های دهه مبارک فجر برای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی استفاده کرد.
ادامه مطلب...

بیشتر شهرهای آذربایجان شرقی درزمینه مدیریت پسماند مشکل دارند

مراغه - ایرنا - مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: پسماند و مدیریت آن از مسائل اصلی شهر و روستاهای بوده و بیشتر شهرهای استان در این زمینه با مشکلاتی مواجه هستند.
ادامه مطلب...

واحدهای صنعتی آلاینده جریمه و تعطیل می شوند

مراغه - ایرنا - معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: واحدهای صنعتی که قوانین زیست محیطی را رعایت نکنند جریمه و تعطیل و به عنوان آلاینده صنعتی معرفی می شوند.
ادامه مطلب...

کسب رتبه فنی استان توسط روابط عمومی آموزش و پرورش مراغه

کسب رتبه فنی استان توسط روابط عمومی آموزش و پرورش مراغه کارشناسی روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه به عنوان فنی ترین روابط عمومی استان آذربایجان شرقی در بین 39ناحیه و منطقه معرفی شد.
ادامه مطلب...

حفظ آمادگی و به روز رسانی اطلاعات در مدیریت بحران موثر است

مراغه - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان از استان حادثه خیز کشور است گفت: برای مدیریت بهینه بحران ها حفظ آمادگی و به روز رسانی اطلاعات از سوی تمامی دستگاه ها ضروری و موثر است.
ادامه مطلب...

مشارکت مردمی در اتمام طرح های نیمه تمام ضعیف است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با انتقاد از پایین بودن و ضعف مشارکت مردمی در اتمام طرح های نیمه تمام گفت: دولت تصمیمی برای آغاز طرح جدید در کشور ندارد و برای اتمام طرح های نیمه تمام نیازمند مشارکت های مردمی هستیم که متاسفانه در این مورد مراغه ضعیف عمل کرده است.
ادامه مطلب...

بستر سازی لازم برای پوشش تحصیلی دانش آموزان بازمانده ضروری است

بستر سازی لازم برای پوشش تحصیلی دانش آموزان بازمانده ضروری است معاون استاندار و فرماندار شهرستان مراغه گفت: بستر سازی لازم برای پوشش تحصیلی دانش آموزان بازمانده از تحصیل ضروری است و شرایط برای آن ها بایستی فراهم شود.
ادامه مطلب...

137طاقه پارچه قاچاق در هشترود کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف 137 طاقه پارچه خارجی قاچاق به ارزش 220 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

441 دانش آموز در مراغه از تحصیل بازمانده اند

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از دانش آموزان کم بضاعت و بازمانده از تحصیل گفت: در حال حاضر 441 دانش آموز بازمانده از تحصیل در این شهرستان وجود دارد که زمینه بازگشت مجدد 86 نفر از آنان به تحصیل فراهم شده است.
ادامه مطلب...