کشف 400 میلیون ریال کالای قاچاق و دستگیری سارق کابل های مخابراتی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 2 محموله قاچاق به ارزش 400 میلیون ریال و دستگیری سارق سیم کابل های مخابراتی و برقی در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تلاش برای حفظ و ساماندهی گنبدهای تاریخی مراغه

مراغه - ایرنا - اجرای طرح ساماندهی گنبدهای تاریخی مراغه به عنوان یکی از داغ ترین موضوعات این روزها در رسانه ها، مسئولان سازمان میراث فرهنگی و مدیران استانی و شهرستانی را به تکاپو برای رفع دغدغه های موجود در خصوص این طرح و صیانت از این میراث های گرانب های تاریخی وا داشته است.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر ترویج کتابخوانی با استفاده از راهکارهای فرهنگی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های موجود در ادارات و مدارس برای ترویج کتابخوانی گفت: ارائه راهکارهای فرهنگی برای این امر و نیز افزایش فضای کتابخانه های عمومی این شهرستان توسط نهادهای فرهنگی ضروری است.
ادامه مطلب...

بازدید 13 هزار زائر و گردشگر از امامزادگان مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در آستان مقدس امامزادگان این شهرستان گفت: در قالب این طرح، 13 هزار زائر و گردشگر از اماکن متبرکه این شهرستان بازدید کردند.
ادامه مطلب...

کاهش میزان تولد و وفات؛ افزایش ازدواج و طلاق در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره ثبت احوال مراغه با اشاره به ثبت وقایع حیاتی این شهرستان در سال 95 گفت: در این مدت میزان تولد و وفات در این شهرستان کاهش و میزان ازدواج و طلاق افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

کشف محموله 400 میلیون ریالی البسه قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف یک محموله البسه قاچاق در این شهرستان گفت: این محموله به ارزش 400 میلیون ریال توسط ماموارن انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شده است.
ادامه مطلب...

13فروردین؛ بهانه ای برای دوستی با طبیعت

مراغه- ایرنا- سیزدهمین روز از فروردین یا روز طبیعت؛ به عنوان فرصتی مغتنم و بهانه ای برای حضور در دل طبیعت است که می تواند عاملی فرهنگی برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست جامعه باشد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: حضور در انتخابات صیانت از جمهوری اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی و حضور در پای صندوق های رای گفت: حضور پرشور و گسترده در انتخابات در حقیقت صیانت از جمهوری اسلامی به عنوان یادگار امام راحل است.
ادامه مطلب...

جاذبه ها و چشم اندازهای مراغه، مقصد گردشگران و دوستداران طبیعت

مراغه - ایرنا - مناطق و جاذبه های طبیعی مراغه با واقع شدن در دامنه های جنوبی کوه سهند، چشم انداز و فرصتی مناسب را برای حضور و تفرج در این طبیعت بکر و چشم نواز این خطه از آذربایجان برای گردشگران و دوستداران طبیعت فراهم کرده است.
ادامه مطلب...

بازدید بیش از 193هزار گردشگر از جاذبه های تاریخی و طبیعی مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه با اشاره به استقبال گسترده گردشگران نوروزی از جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی گفت: تاکنون 193هزار و 804گردشگر و مسافر از این آثار بازدید کردند.
ادامه مطلب...