آثار تاریخی و جاذبه های بی بدیل، انگیزه ای برای سفر به مراغه

مراغه - ایرنا - شهر تاریخی و زیبای مراغه با آثار تاریخی و جاذبه های بی بدیل خود، در ایام نوروز مسافران و گردشگران نوروزی را از گوشه و کنار مختلف کشورمان مجذوب خود کرده و پذیرای مسافران نوروزی است.
ادامه مطلب...

آغاز ثبت ‌نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: ثبت‌ نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان آغاز شد.
ادامه مطلب...

مسابقات قهرمانی سپک تاکرا جوانان کشور در مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا - سرپرست تیم ملی سپک تاکرا جوانان از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در مراغه در فروردین ماه سال آینده خبرداد.
ادامه مطلب...

توزیع 80 بسته حمایتی در بین نیازمندان مراغه

مراغه - ایرنا - مسئول مرکز نیکوکاری امام مهدی (عج) پایگاه شهید آیت الله مدنی مراغه گفت: در آستانه سال جدید، 80 بسته حمایتی به ارزش 360 میلیون ریال در بین نیازمندان تحت پوشش این مرکز توزیع شد.
ادامه مطلب...

کمک هشت میلیارد و 210 میلیون ریالی مردم مراغه برای حمایت از جبهه مقاومت اسلامی

مراغه - ایرنا - مسئول اجرائی ستاد پشتیبانی مدافعان حرم مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون مردم ولایتمدار و خیر اندیش مراغه هشت میلیارد و 210 میلیون ریال به جبهه مقاومت اسلامی در سوریه کمک کردند.
ادامه مطلب...

بقاع متبرکه امامزادگان مراغه پذیرای زائران نوروزی

مراغه - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه این شهرستان گفت: این طرح فرهنگی ویژه نوروز در آستان امامزادگان این شهرستان همزمان با تعطیلات نوروزی برای زائران این اماکن مقدس اجرا می شود.
ادامه مطلب...

اعضای هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی بخش مرکزی مراغه انتخاب شدند

مراغه- ایرنا- اعضای هیئت اجرایی برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورهای اسلامی شهر و روستاهای بخش مرکزی مراغه با حضور جمعی از مسئولان شهری و معتمدان این حوزه انتخابیه انتخاب و تعیین شدند.
ادامه مطلب...

تاکید امام جمعه مراغه بر کمک به خانواده های بی بضاعت

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از اقشار نیازمند جامعه در روزهای پایانی سال گفت: کمک به خانواده های نیازمند و بی بضاعت در آستانه سال جدید نباید مورد غفلت آحاد مردم قرار گیرد.
ادامه مطلب...

سنجش بار میکروبی در مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی گفت: برای اولین بار سنجش بار میکروبی در مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی در این شهرستان انجام می شود.
ادامه مطلب...

ارایه خدمات نوین سلامت به 16 هزار نفر در مراغه

مراغه - ایرنا - معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به ارائه خدمات نوین سلامت در مراکز بهداشتی این شهرستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 16 هزار نفر از جمعیت بالای30 سال این شهرستان از این خدمات بهره مند شده اند.
ادامه مطلب...