انتخاب مراغه به عنوان یکی از هفت شهر برتر ایران در پیشگیری از استعمال دخانیات

مراغه – ایرنا - در کارگروه سلامت و امنیت غذایی مراغه با اشاره به اینکه برخورد با واحدهای متخلف در بخش بهداشت و سلامت غذایی با مشارکت نیروی انتظامی، دادستانی و دانشکده علوم پزشکی این شهرستان تشدید می شود،اعلام شد که مراغه به عنوان یکی از هفت شهر برتر کشور در پیشگیری از استعمال دخانیات و قلیان برگزیده شده است.
ادامه مطلب...

نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه از گشایش نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های روستاییان و عشایر این شهرستان در محل نمایشگاه های دائمی مراغه خبر داد و گفت: این نمایشگاه به منظور عرضه توانمندی های تولیدی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی روستاییان بخش های مرکزی و سراجو برپا شده است.
ادامه مطلب...

ایرنا بازوی اطلاع رسانی دولت است/ برقراری ارتباط با ایرنا در اولویت کارهای مسئولان قرار گیرد

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه با اشاره به مظلومیت دولت تدبیر و امید در امر اطلاع رسانی گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی با انتشار عینی اخبار، بازوی اطلاع رسانی دولت تدبیر و امید به شمار می رود.
ادامه مطلب...

رانندگان مسیر مراغه - بناب رسیدگی به مطالبات صنفی خود را خواستار شدند

مراغه – ایرنا – جمعی از رانندگان تاکسی های ویژه مراغه - بناب امروز / چهارشنبه/ با حضور در فرمانداری مراغه مطالبات صنفی خود را خواستار شدند.
ادامه مطلب...

کشت محصول کلزا برای نخستین بار در مراغه آغاز شد

مراغه – ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه از کشت محصول دانه روغنی کلزا برای نخستین بار در این شهرستان خبر داد و گفت: کشت این محصول در 20 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان آغاز شده و تا 15 مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
ادامه مطلب...

بیست و هفتمین نمایشگاه نقاشی دست های مهربان در مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد نیکوکاری دست های مهربان گفت: بیست و هفتمین نمایشگاه نقاشی دست های مهربان در نگارخانه تالار صوفی مراغه گشایش یافت.
ادامه مطلب...

اردبیل قهرمان رقابت های وزنه برداری نوجوانان کشور/ ثبت چهار رکورد ملی و بین المللی

مراغه - ایرنا - رقابت های وزنه برداری نوجوانان 16 و 17 ساله کشور در مراغه شامگاه روز سه شنبه با قهرمانی تیم اردبیل و ثبت چهار رکورد ملی و بین المللی به کار خود پایان داد.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: انهدام باند سارقان کیف قاپ در مراغه

مراغه – ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری باند سه نفره سارقان حرفه ای که در این شهرستان اقدام به کیف قاپی کرده بودند، خبر داد و گفت: رسیدگی به این موضوع در پی چندین فقره کیف قاپی در سطح شهرستان در دستور ماموران این فرماندهی قرار گرفت.
ادامه مطلب...

اعتبار بیش از 83 میلیارد ریال اجرای 77 طرح عمرانی در عجب شیر

مراغه – ایرنا – فرماندار عجبشیر از اختصاص 83 میلیارد و 160 میلیون ریال برای اجرای 77 طرح عمرانی در این شهرستان خبر داد و گفت: بخش اعظمی از این اعتبار از محل تملک دارایی ها، صرف اتمام طرح های نیمه تمام در سال جاری می شود.
ادامه مطلب...

انهدام باند سارقان کیف قاپ در مراغه

فرمانده انتظامی مراغه، از دستگیری باند 3 نفره سارقان حرفه‌ای که در این شهرستان اقدام به کیف‌قاپی می‌کردند، خبر داد.
ادامه مطلب...