ثبت نام 23 نفر در انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه مراغه

مراغه - ایرنا - با پایان پنجمین روز از مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه انتخابیه مراغه، تاکنون 23 نفر برای این منظور نام نویسی کرده اند.
ادامه مطلب...

ایستادگی و ولایتمداری ملت ایران موجب یاس و نا امیدی دشمنان

مراغه- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به عنوان تنها بلندگوی اسلام ناب همواره مورد هجوم دشمنان است، گفت: ایستادگی و مقاومت ملت ایران و اطاعت از ولایت در برهه های خطیر موجب یاس دشمنان انقلاب و نظام مقدس اسلامی شده است.
ادامه مطلب...

2 کتاب فرماندهان شهید دفاع مقدس در هشترود رونمایی شد

مراغه - ایرنا - همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) از دو کتاب فرماندهان شهید هشترودی رونمایی شد.
ادامه مطلب...

برگزاری مسابقه های دو صحرانوردی قهرمانی کشور در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به برگزاری مسابقه های دو صحرانوردی قهرمانی کشور در این شهرستان گفت: این رقابت ها روز 20 اسفندماه به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به برگزاری مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در این شهرستان گفت: این رقابت ها روز بستم اسفندماه به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

سقوط چرثقیل به دره در روستای هریس مراغه یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه با اشاره به حادثه سقوط یک دستگاه کامیون چرثقیل دار در روستای هریس این شهرستان گفت: در اثر این حادثه یک نفر کشته و چهار نفر مجروح شدند.
ادامه مطلب...

کشف محموله یک میلیارد ریالی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف یک محموله قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله به ارزش یک میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

یخچال مرادیان؛ نگاه سرد زمانه به این یادگار تاریخی مراغه

مراغه - ایرنا - اثر تاریخی یخچال مرادیان یادگاری از دوره قاجاریه در مراغه به عنوان یکی از 10 شهر تاریخی ایران، پس از گذر سال ها، سردی کم توجهی ها به جان این بنای تاریخی رسوخ کرده به طوری که این اثر ملی اکنون وضعیت مناسبی ندارد.
ادامه مطلب...

استحاله فرهنگی، سلاح دشمنان اسلام برای تضعیف فرهنگ علوی و فاطمی

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین فرهنگ اسلامی در جامعه گفت: دشمن با استحاله فرهنگی، درصدد تضعیف فرهنگ علوی، فاطمی و اسلام ناب محمدی (ص) است.
ادامه مطلب...

ویزیت رایگان یک هزار و 200 روستایی در قالب اردوی جهادی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی توسط گروه های جهادی در مناطق محروم این شهرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون یک هزار و 200 نفر از روستائیان این شهرستان در قالب اردوهای جهادی بسیج به صورت رایگان ویزیت شده اند.
ادامه مطلب...