فرماندار مراغه: انتقال فرهنگ انقلاب به کودکان و نوجوانان رسالت نهادهای فرهنگی است

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به لزوم فرهنگ سازی در بین کودکان و نوجوانان گفت: انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی به نسل های آینده رسالت مهم و تعیین کننده نهادهای فرهنگی جامعه است.
ادامه مطلب...

گشایش نمایشگاه توانمندی ها و صنایع دستی توانجویان بهزیستی مراغه

مراغه - ایرنا - نمایشگاه توانمندی ها و صنایع دستی توانجویان زیر پوشش بهزیستی مراغه همزمان با دومین روز گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان شهری گشایش یافت.
ادامه مطلب...

نمایشگاه بزرگ جهیزیه زوج های نیازمند در مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - نمایشگاه بزرگ جهیزیه زوج های نیازمند زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان شهرستانی و خیران در مسجد شهدای این شهرستان گشایش یافت.
ادامه مطلب...

عشق نسلی که امام را ندیده اند

مراغه - ایرنا - وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش می رسد گویی شهیدان برای بیعت دوباره با آرمان های امام و انقلاب و هشدار، تذکر و بیداری برای نسل های حاضر آمده اند.
ادامه مطلب...

مخترع مراغه ای جلیقه هوشمند احیای قلبی اختراع کرد

مراغه - ایرنا - مخترع مراغه ای با اختراع جلیقه هوشمند ماساژ و احیای قلبی ضمن ثبت هفتمین اختراع خود در زمینه پزشکی با درجه عالی، تحولی بزرگ در عرصه پزشکی و اورژانس رقم زد.
ادامه مطلب...

چهار طرح تولیدی و خدماتی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - چهار طرح تولیدی و خدماتی همزمان با نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: دهه فجر یادآور مجاهدت های ملت ایران در تبعیت از امام راحل است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با بیان اینکه دهه فجر یادآور مجاهدت های ملت ایران در تبعیت از امام راحل است گفت: پاسداشت این مجاهدت ها، صیانت از ارزش های اسلامی و انقلابی است.
ادامه مطلب...

زنگ انقلاب اسلامی در مدارس مراغه نواخته شد

مراغه - ایرنا - زنگ انقلاب اسلامی همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی در مدارس مراغه نواخته شد.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: ترویج گفتمان انقلاب علیه استکبار، استحکام بخش نظام اسلامی است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم ترویج تفکر انقلابی در بین نسل های آینده گفت: ترویج گفتمان انقلاب علیه استکبار و اشرفی گری، تداوم بخش نظام اسلامی و رشد و بالندگی فرهنگی و اجتماعی جامعه اسلامی است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از 50 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به طرح های در دست افتتاح این شهرستان در دهه فجر امسال گفت: 50 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در این شهرستان آماده بهره برداری در این ایام است.
ادامه مطلب...