رئیس دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مراغه معرفی شد

مراغه - ایرنا - آیین معارفه رئیس دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مراغه با حضور مسئولان شهرستانی و رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی در آذربایجان شرقی و در دیدار با عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه و فرماندار این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...

شتاب اقتصاد مقاومتی با موتور دانش بنیان

مراغه - ایرنا - اقتصاد دانش بنیان به عنوان یکی از مهم ترین زمینه های توسعه فناوری های مورد استفاده در بخش صنعت و تولید، با مشارکت مراکز تحقیقاتی، علمی و حمایت های مناسب مسئولان زمینه لازم برای شکوفایی اقتصادی کشور را فراهم می کند.
ادامه مطلب...

کشف 2 محموله کالای قاچاق به ارزش 1.4 میلیارد ریال در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی مراغه از کشف 2 محموله کالای قاچاق خبرداد و گفت: این محموله ها به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون ریال توسط ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

ستاد امربه معروف و نهی از منکر وظیفه عملی ندارد

مراغه - ایرنا - قائم مقام و دبیر ستاد احیاء امر به ‏ معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی با بیان اینکه این ستاد وظیفه ای عملی ندارد گفت: امیدواریم با انجام اقدامات مناسب، ذره ای از منکرات کم و ذره ای به معروفات اضافه کنیم.
ادامه مطلب...

دادستان مراغه شایعه اعدام دو نفر در زندان این شهر را تکذیب کرد

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به شایعه اعدام دو نفر در زندان این شهرستان گفت: خبر انتشار یافته در این خصوص کذب محض بوده و چنین حکمی اجرا نشده است.
ادامه مطلب...

افزایش تخت های بیمارستانی مراغه با صرف 15 میلیارد ریال

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با بیان اینکه 15 میلیارد ریال اعتبار برای افزایش تخت های بیمارستانی این شهرستان هزینه شده است، گفت: این میزان اعتبار از محل اعتبارات طرح تحول سلامت هزینه شده است.
ادامه مطلب...

مسئول ستاد دهه فجر مراغه: ارزش ها، با گفتمان اصیل انقلاب تقویت می شود

مراغه- ایرنا- مسئول ستاد دهه فجر و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به نقش گفتمان انقلابی گری در استمرار ارزش ها و آرمان های اسلامی و انقلابی گفت: احیا و تبیین این گفتمان، زمینه ساز استحکام و اقتدار آرمان های متعالی انقلاب شکوهمند اسلامی است.
ادامه مطلب...

تدریس زبان و ادبیات ترکی در دانشگاه مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه مراغه از تدریس زبان و ادبیات ترکی در این دانشگاه خبر داد و گفت: این واحد درسی از ترم دوم سال تحصیلی جاری در این واحد دانشگاه تدریس می شود.
ادامه مطلب...

تمامی مسئولان در برابر ایمنی ساختمان ها و تامین جانی مردم مسئولند

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم توجه مسئولان کشوری و شهری برای نظارت بر ایمنی ساخت و سازها به ویژه در شهرها گفت: تمامی مسئولان در زمینه نظارت بر ایمنی ساختمان ها و مجتمع ها برای تامین جانی مردم و پیشگیری از حوادث تلخی چون حادثه ساختمان پلاسکو مسئول هستند.
ادامه مطلب...

پرداخت بیش از 27 میلیارد ریال مستمری به مددجویان کمیته امداد مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون حدود 27 میلیارد و 869 میلیون ریال مستمری به خانواده های مددجویان زیرپوشش این کمیته پرداخت شده است.
ادامه مطلب...