ستاد امربه معروف و نهی از منکر وظیفه عملی ندارد

مراغه - ایرنا - قائم مقام و دبیر ستاد احیاء امر به ‏ معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی با بیان اینکه این ستاد وظیفه ای عملی ندارد گفت: امیدواریم با انجام اقدامات مناسب، ذره ای از منکرات کم و ذره ای به معروفات اضافه کنیم.
ادامه مطلب...

دادستان مراغه شایعه اعدام دو نفر در زندان این شهر را تکذیب کرد

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به شایعه اعدام دو نفر در زندان این شهرستان گفت: خبر انتشار یافته در این خصوص کذب محض بوده و چنین حکمی اجرا نشده است.
ادامه مطلب...

افزایش تخت های بیمارستانی مراغه با صرف 15 میلیارد ریال

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با بیان اینکه 15 میلیارد ریال اعتبار برای افزایش تخت های بیمارستانی این شهرستان هزینه شده است، گفت: این میزان اعتبار از محل اعتبارات طرح تحول سلامت هزینه شده است.
ادامه مطلب...

مسئول ستاد دهه فجر مراغه: ارزش ها، با گفتمان اصیل انقلاب تقویت می شود

مراغه- ایرنا- مسئول ستاد دهه فجر و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به نقش گفتمان انقلابی گری در استمرار ارزش ها و آرمان های اسلامی و انقلابی گفت: احیا و تبیین این گفتمان، زمینه ساز استحکام و اقتدار آرمان های متعالی انقلاب شکوهمند اسلامی است.
ادامه مطلب...

تدریس زبان و ادبیات ترکی در دانشگاه مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه مراغه از تدریس زبان و ادبیات ترکی در این دانشگاه خبر داد و گفت: این واحد درسی از ترم دوم سال تحصیلی جاری در این واحد دانشگاه تدریس می شود.
ادامه مطلب...

تمامی مسئولان در برابر ایمنی ساختمان ها و تامین جانی مردم مسئولند

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم توجه مسئولان کشوری و شهری برای نظارت بر ایمنی ساخت و سازها به ویژه در شهرها گفت: تمامی مسئولان در زمینه نظارت بر ایمنی ساختمان ها و مجتمع ها برای تامین جانی مردم و پیشگیری از حوادث تلخی چون حادثه ساختمان پلاسکو مسئول هستند.
ادامه مطلب...

پرداخت بیش از 27 میلیارد ریال مستمری به مددجویان کمیته امداد مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون حدود 27 میلیارد و 869 میلیون ریال مستمری به خانواده های مددجویان زیرپوشش این کمیته پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

33 طرح بهداشتی و درمانی در قالب طرح تحول نظام سلامت در مراغه در دست اجراست

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح های بهداشتی در قالب طرح تحول نظام سلامت گفت: 33 طرح بهداشتی و درمانی در نقاط مختلف این شهرستان در دست اجراست که سال آینده به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

لزوم کاهش مصرف آب دربخش کشاورزی برای احیا دریاچه ارومیه

مراغه - ایرنا -قائم مقام سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی کاهش مصرف آب ر بخش کشاورزی را برای احیا دریاچه ارومیه ضروری دانست و گفت: توسعه آبیاری نوین و تغییر الگوی کشت محصولات کشاورزی از راهکارهای جبران کم آبی در کشور است.
ادامه مطلب...

پیشرفت فیزیکی 90 درصدی ورزشگاه مراغه در دولت تدبیر

مراغه - ایرنا - پیمانکار ورزشگاه پنج هزار نفری مراغه گفت: در پایان دولت قبلی زمانی که این استادیوم را تحویل گرفتیم پیشرفت آن با گذشت 16سال از آغاز ساخت، تنها 20 درصد بود، ولی در سه سال اخیر این رقم به بالای 90 درصد افزایش یافت.
ادامه مطلب...