امام جمعه مراغه: حضور در انتخابات صیانت از جمهوری اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی و حضور در پای صندوق های رای گفت: حضور پرشور و گسترده در انتخابات در حقیقت صیانت از جمهوری اسلامی به عنوان یادگار امام راحل است.
ادامه مطلب...

جاذبه ها و چشم اندازهای مراغه، مقصد گردشگران و دوستداران طبیعت

مراغه - ایرنا - مناطق و جاذبه های طبیعی مراغه با واقع شدن در دامنه های جنوبی کوه سهند، چشم انداز و فرصتی مناسب را برای حضور و تفرج در این طبیعت بکر و چشم نواز این خطه از آذربایجان برای گردشگران و دوستداران طبیعت فراهم کرده است.
ادامه مطلب...

بازدید بیش از 193هزار گردشگر از جاذبه های تاریخی و طبیعی مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه با اشاره به استقبال گسترده گردشگران نوروزی از جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی گفت: تاکنون 193هزار و 804گردشگر و مسافر از این آثار بازدید کردند.
ادامه مطلب...

چاراویماق، بهشت علاقه مندان مناظر بکر

مراغه - ایرنا - در میان کوهستان های شمالغرب کشور، شهرستانی در جنوب آذربایجانشرقی قرارگرفته که با دارابودن چشمه های آب معدنی بی نظیرو طبیعتی بکر، بهشت علاقه مندان به طبیعت بکر و نایاب است.
ادامه مطلب...

هیات بازرسی انتخابات مراغه آغاز به کار کرد

مراغه - ایرنا - هیات بازرسی انتخابات شهرستان ویژه مراغه با تعیین اعضای این هیات از سوی وزارت کشور، آغاز به کار کرد.
ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی: فشار گاز مراغه با 150 میلیارد ریال اعتبار تقویت می شود‎

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: طرح احداث ایستگاه دوم تقویت فشار گاز مراغه با 150 میلیارد ریال اعتبار به زودی اجرایی می شود.
ادامه مطلب...

کشف محموله یک میلیارد ریالی البسه قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف یک محموله البسه قاچاق در این شهرستان گفت: این محموله به ارزش یک میلیارد ریال توسط ماموران مبارزه با قاچاق کالا کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

نام نویسی 835 نفر برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: 835 نفر برای حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا در بخش های مرکزی و سراجو در این شهرستان نام نویسی کردند.
ادامه مطلب...

مرگ چهار نفر در مراغه در اثر برخورد 2 خودرو سواری

مراغه - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه از جان باختن چهار نفر بر اثر برخورد 2 خودرو در مسیر روستای نوا این شهر خبرداد.
ادامه مطلب...

روحیه جهادی، تدبیر و برنامه ریزی مناسب لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندارشهرستان ویژه مراغه با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب در نامگذاری سال جدید با عنوان 'اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال' گفت: داشتن روحیه جهادی و استفاده از تدبیر و برنامه ریزی های مناسب توسط مسئولان و مدیران، لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی و تقویت بخش های تولیدی در کشور است.
ادامه مطلب...