کمک هشت میلیارد و 210 میلیون ریالی مردم مراغه برای حمایت از جبهه مقاومت اسلامی

مراغه - ایرنا - مسئول اجرائی ستاد پشتیبانی مدافعان حرم مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون مردم ولایتمدار و خیر اندیش مراغه هشت میلیارد و 210 میلیون ریال به جبهه مقاومت اسلامی در سوریه کمک کردند.
ادامه مطلب...

بقاع متبرکه امامزادگان مراغه پذیرای زائران نوروزی

مراغه - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه این شهرستان گفت: این طرح فرهنگی ویژه نوروز در آستان امامزادگان این شهرستان همزمان با تعطیلات نوروزی برای زائران این اماکن مقدس اجرا می شود.
ادامه مطلب...

اعضای هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی بخش مرکزی مراغه انتخاب شدند

مراغه- ایرنا- اعضای هیئت اجرایی برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورهای اسلامی شهر و روستاهای بخش مرکزی مراغه با حضور جمعی از مسئولان شهری و معتمدان این حوزه انتخابیه انتخاب و تعیین شدند.
ادامه مطلب...

تاکید امام جمعه مراغه بر کمک به خانواده های بی بضاعت

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از اقشار نیازمند جامعه در روزهای پایانی سال گفت: کمک به خانواده های نیازمند و بی بضاعت در آستانه سال جدید نباید مورد غفلت آحاد مردم قرار گیرد.
ادامه مطلب...

سنجش بار میکروبی در مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی گفت: برای اولین بار سنجش بار میکروبی در مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی در این شهرستان انجام می شود.
ادامه مطلب...

ارایه خدمات نوین سلامت به 16 هزار نفر در مراغه

مراغه - ایرنا - معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به ارائه خدمات نوین سلامت در مراکز بهداشتی این شهرستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 16 هزار نفر از جمعیت بالای30 سال این شهرستان از این خدمات بهره مند شده اند.
ادامه مطلب...

مراغه دروازه تمدن ایران زمین، عروسی در دامان کوه سهند

مراغه - ایرنا - باغ شهر تاریخی مراغه، عروسی در دامان کوه زیبا و سربه فلک کشیده سهند، دروازه ای به سوی تاریخ پرافتخار و تمدن غرور آفرین این خطه زرخیز با جاذبه های منحصر به فرد طبیعی و تاریخی، آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی است.
ادامه مطلب...

عرضه میوه شب عید در 14 نقطه از شهر مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی مراغه با اشاره به اجرای طرح تنظیم بازار و عرضه میوه در آستانه سال جدید گفت: میوه شب عید در 14 نقطه از این شهر عرضه می شود.
ادامه مطلب...

کمک 6 میلیارد و 300 میلیون ریالی مردم مراغه در جشن نیکوکاری

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به جمع آوری کمک های مردمی در جشن نیکوکاری گفت: مردم این شهرستان 6 میلیارد و 300 میلیون ریال در این امر معنوی کمک نقدی و غیرنقدی کردند.
ادامه مطلب...

اجرای طرح سلامت نوروزی و نظارت بر بازار شب عید در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی در این شهرستان گفت: این طرح با هدف نظارت بر بهداشت اماکن عمومی و خدماتی و نیز بازار شب عید در نقاط مختلف این شهرستان اجرا می شود.
ادامه مطلب...