رئیس دانشگاه آزاد مراغه: دانشگاه باید در همه ابعاد تاثیر گذار باشد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه با اشاره به نقش دانشگاه ها در عرصه های علمی و فرهنگی، گفت: دانشگاه باید در تمام ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جامعه تاثیر گذار باشد.
ادامه مطلب...

آیین یادبود شهدا و تجلیل از آتش نشانان در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - آیین یادبود شهدای آتش نشان حادثه پلاسکوی تهران و تجلیل از آتش نشانان با حضور جمعی از مسئولان، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم در مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

افزایش 15 درصدی صادرات از گمرک مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس گمرک مراغه گفت: در 10 ماه گذشته سالجاری میزان کالاهای صادر شده از این گمرک در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 15 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

ضرورت اقدام گروه های کوهنوردی آذربایجان شرقی برای باشگاه داری

مراغه - ایرنا - رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی آذربایجان شرقی گفت: بر اساس بخشنامه های فدراسیون کوهنوردی و ماده پنج، گروه های کوهنوردی برای انجام فعالیت باید باشگاه ورزشی تاسیس کنند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: آتش نشانان فداکار حماسه ای دیگر خلق کردند

مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه با اشاره به حادثه تلخ آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو در تهران که به جان باختن عده ای آتش نشانان منجر شد، گفت: آتش نشانان فداکار با ایثارگری در نجات جان مردم در این حادثه حماسه ای دیگر خلق کردند.
ادامه مطلب...

اضافه برداشت سالانه 48 میلیون متر مکعب از منابع آب های زیرزمینی آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: سالانه 48 میلیون متر مکعب از منابع آب های زیرزمینی استان به صورت اضافی برداشت می شود که قابل جبران نیست.
ادامه مطلب...

عرضه 170 تن سیب مراغه از طریق بورس محصولات کشاورزی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به ورود محصول سیب این شهرستان به تالار بورس گفت: امسال برای اولین بار 170 تن سیب مراغه از طریق بورس محصولات کشاورزی عرضه شد.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: 800 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با تاکید بر تشدید مبارزه با قاچاق کالا گفت: در این راستا مقادیری کالای قاچاق به ارزش 800 میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه کامیون در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

جلوگیری از گرایش جوانان به مواد مخدر با برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت آنها

مراغه - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: برای مبارزه وعدم گرایش جوانان و دانش آموزان به مواد مخدر، دستگاه های مسئول باید برای اوقات فراغت جوانان برنامه ریزی کنند.
ادامه مطلب...

فرهنگ سازی و مشارکت همگانی، بسترساز هوای پاک در شهرها

مراغه - ایرنا - فرهنگ سازی به عنوان حلقه مفقوده در مشارکت های مردم محور به ویژه در مسائل زیست محیطی به عنوان بستری لازم در تحقق شعارهوای پاک بوده و سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در این زمینه ایفا می کنند.
ادامه مطلب...