امام جمعه مراغه: حادثه سیل، هشداری برای مسئولان و مردم است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به وقوع سیل در چند استان کشور و جان باختن عده ای از هموطنان گفت: این حادثه تلخ و غمبار، هشدار و بیدارباشی برای مسئولان و مردم است.
ادامه مطلب...

تصادف زنجیره ای در اتوبان پیامبر اعظم ص 15 مصدوم برجا گذاشت

مراغه - ایرنا - مسوول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان هشترود گفت: تصادف زنجیره ای در اتوبان پیامبر اعظم (ص) کیلومتر 155 هشترود - زنجان 15 مصدوم برجا گذاشت.
ادامه مطلب...

برف بهاری راه ارتباطی 20 روستای چاراویماق را مسدود کرد

مراغه -ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: بارش برف و کولاک بهاری که از دیشب در شهرستان آغاز شده راه 20 روستا را مسدود کرد.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: برای مقابله با سیل احتمالی آماده هستیم

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با تاکید بر حضور مستمر مسوولان در محل خدمتشان گفت: تمامی دستگاه ها برای مقابله با سیل احتمالی در شهرستان آماده هستند.
ادامه مطلب...

67 زندانی در مراغه با کمک های خیران آزاد شدند

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه از آزادی 67 زندانی جرائم غیرعمد با کمک خیران این شهرستان در سال گذشته خبرداد.
ادامه مطلب...

بازدید پرشور مسافرین نوروزی از موزه آموزش و پرورش مراغه

بازدید پرشور مسافرین نوروزی از موزه آموزش و پرورش مراغه معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از بازدید پرشور و قابل توجه مسافرین نوروزی و فرهنگیان از موزه آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

فرماندار: هشترود با کمبود آتش نشان مواجه است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود به کمبود نیروی انسانی و تجهیزات در آتش نشانی این شهر اشاره کرد و گفت: کمبود آتش نشان این نهاد خدماتی را با مشکل مواجه کرده است.
ادامه مطلب...

سوغاتی های مراغه، ارمغانی کم نظیر از دامان طبیعت

مراغه - ایرنا - سوغاتی های شهر تاریخی و گردشگری مراغه برگرفته از مواهب طبیعی، حلاوت بخش سفر به این دیار و ارمغانی کم نظیر از دامان طبیعت آذربایجان است.
ادامه مطلب...

پذیرش 200نفر مسافر نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان مراغه تا پایان چهارم...

پذیرش 200نفر مسافر نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان مراغه تا پایان چهارم فروردین مسئول روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه از پذیرش 200نفر مسافر نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان مراغه تا پایان چهارم فروردین خبر داد.
ادامه مطلب...

فرماندار: سیل و خطر طغیان رودخانه ها مراغه را تهدید نمی کند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: تمامی محورهای حادثه و سیل خیز از جمله محور رودخانه های صوفی چای، مردق چای و لیلان چای توسط اکیپ های مدیریت بحران بررسی و تحت کنترل بوده و هیچ گونه خطر سیل و طغیان رودخانه ها شهرستان را تهدید نمی کند.
ادامه مطلب...