جانشین نزاجا: قدرت نیروی های مسلح در بالاترین وضعیت قرار دارد

مراغه - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت نیروی های مسلح کشور امروز با وحدت و یکپارچگی و نیروی بازدارندگی که با تبعیت از تدابیر مقام معظم رهبری حاصل شده در بالاترین وضعیت نسبت به چهل سال گذشته قرار دارد.
ادامه مطلب...

سبد کالای رمضان در بین خانواده های مددجویان عجب شیر توزیع شد

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد عجب شیر گفت: از آغاز ماه مبارک رمضان تاکنون 500 سبد کالا به ارزش 75 میلیون تومان در بین خانواده مددجویان این کمیته توزیع شد.
ادامه مطلب...

بهزیستی مراغه آماده دریافت کمک به خانواده های نیازمند است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از اقشار نیازمند زیرپوشش این نهاد گفت: این نهاد در ماه مبارک رمضان آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی خیران برای کمک به خانواده های نیازمند است.
ادامه مطلب...

بیمارستان 350 تختخوابی مراغه را به قطب سلامت تبدیل می کند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: بیمارستان 350 تختخوابی فرصت و ظرفیت خوبی در حوزه خدمات بهداشتی درمانی است و با ساخت آن، مراغه به قطب سلامت جنوب آذربایجان شرقی تبدیل می شود.
ادامه مطلب...

فرماندار: فیلم موسوم به تجمع ضدانقلاب در مراغه جعلی است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به انتشار فیلمی موسوم به تجمع ضد انقلاب در این شهرستان گفت: این اخبار و فیلم ها جعلی و ساختگی بوده و هیچ تجمعی تحت هیچ عنوانی در مراغه اتفاق نیفتاده است.
ادامه مطلب...

کسب رتبه اول کشوری توسط مدیریت آموزش و پرورش مراغه

کسب رتبه اول کشوری توسط مدیریت آموزش و پرورش مراغه مدیریت آموزش و پرورش مراغه توانست رتبه اول کشوری در اجرای برنامه های حوزه بهداشت و سلامت دانش آموزان را کسب کند.
ادامه مطلب...

...

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: بیشتر واحدهای صنعتی شهرستان به دلیل نبود سرمایه در گردش با مشکل تولید مواجه هستند.
ادامه مطلب...

باند سرقت طلا و جواهرات در مراغه متلاشی شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری اعضا و انهدام باند سه نفره سرقت طلا، جواهرات و سکه از منازل مسکونی در این شهرستان خبداد.
ادامه مطلب...

برپایی نمایشگاه آثار هنری دانش آموزان مراغه

برپایی نمایشگاه آثار هنری دانش آموزان مراغه نمایشگاه آثار هنری دانش آموزان دختر مقطع متوسطه دوره اول در تالار صوفی مراغه برپا شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: کاهش حوادث ترافیکی نیازمند مدیریت جهادی است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم ساماندهی نقاط حادثه خیز جاده ای در این شهرستان گفت: کاهش حوادث ترافیکی و جاده ای نیازمند عزم و مدیریت جهادی است.
ادامه مطلب...