عضو شورای مراغه:ضعف دستگاه های ناظر موجب بروز تخلفات در ساخت و ساز می شود

مراغه - ایرنا - رئیس کمیسیون شهرسازی و عضو شورای اسلامی مراغه با اشاره به برخورد قاطع با ساخت و سازهای بی رویه و غیرمجاز گفت: وجود خلاء های قانونی و ضعف دستگاه های ناظر به ویژه شهرداری، موجب بروز تخلفاتی در حوزه ساخت و ساز شده است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: فضای مناسب برای نقد دانشجویان در دانشگاه ها فراهم شود

مراغه – ایرنا – فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم ایجاد فضای نقادانه در دانشگاه ها گفت: مسئولان با ایجاد تقویت روحیه نقد پذیری، از ظرفیت دانشجویان برای ارتقای فرهنگی و اجتماعی جامعه استفاده کنند.
ادامه مطلب...

بارش برف ارتفاعات مراغه را سفیدپوش کرد+تصاویر

بارش نخستین برف زمستانی کوه سهند و دامنه‌های آن را سفید پوش کرد.
ادامه مطلب...

من مبتلا به ایدزم/ ضرورت پذیرش اجتماعی بیماران اچ آی وی

مراغه – ایرنا - ایدز، بیماری پنهانی که آمار آن در سال های گذشته سیر صعودی داشته است و جنوب آذربایجان شرقی نیز گریبانگیر این بیماری بوده است.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر ایجاد تسهیلات برای بهره مندی معلولان از خدمات اجتماعی

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم توجه به مشکلات جامعه معلولان و رفع آنها گفت: ایجاد تسهیلات لازم برای بهره مندی بیشتر معلولان از خدمات اجتماعی باید به عنوان یک رسالت توسط مسئولان در سطح شهرها بکار گرفته شود.
ادامه مطلب...

آیت الله مدرس تجسم تمامی فضیلت های علمی و عملی بود

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه شهید آیت االله سید حسن مدرس مجتهدی بود که آرمانش تحقق مردم سالاری دینی و مبارزه با استبداد بود، گفت: مدرس نماینده واقعی مردم بود.
ادامه مطلب...

12 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی برای واحدهای تولیدی مراغه تخصیص یافت

مراغه – ایرنا - مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه مراغه از تخصیص 12 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی به واحدهای تولیدی توسط این قرارگاه در سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

احداث 80 باب خانه برای محرومان توسط بسیج سازندگی آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی آذربایجان شرقی گفت : امسال درقالب اردوهای جهادی و با مشارکت بسیجیان 80 باب خانه برای محرومان در مناطق محروم و روستایی این استان ساخته شده است.
ادامه مطلب...

ضرورت ترویج فرهنگ وقف برای کمک به توسعه اماکن خدماتی و حمایتی

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با تاکید بر لزوم توجه واقفان به زمینه های مختلف وقف در این شهرستان گفت: ترویج فرهنگ وقف برای توسعه اماکن خدماتی و حمایتی از اقشار نیازمند جامعه ضروری است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجبشیر بر لزوم قرارگرفتن فرزندان شاهد در ترازهای بالای دانش تاکید کرد

مراغه – ایرنا – فرماندار عجبشیر گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر باید در کسب علم و تحصیل در ترازهای بالای دانش کشور قرار گیرند.
ادامه مطلب...