کشف 320 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف کالای قاچاق به ارزش 320 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و گفت: این کالاهای قاچاق در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه خودروی سواری کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

جانشین سپاه مراغه:حضور گسترده در انتخابات، مهر تاییدی بر حقانیت نظام است

مراغه - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات سال آینده گفت: حضور آگاهانه و گسترده ملت بزرگ ایران در این عرصه سیاسی و اجتماعی، مهر تاییدی بر حقانیت و پشتوانه عظیم مردمی نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

مشکل نردبان آتش نشانی در مراغه

مراغه - ایرنا - به عنوان دومین شهر بزرگ آذربایجان شرقی با بیش از 300ساختمان بالای پنج طبقه، امکانات اطفاء حریق مناسبی ندارد و وقوع هر گونه آتش سوزی احتمالی در این ساختمان ها، شهر را با بحران ربرو می کند.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: 40 هزار نخ سیگار قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 40 هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله سیگار خارجی قاچاق توسط ماموران یگان امداد و پاسگاه خداجو کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

کاهش و دستیابی به تلفات 9.5 درصدی هدف اصلی توزیع برق آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی از هدف این شرکت برای کاهش و رسیدن به تلفات 9.5 درصدی برق در استان خبر داد.
ادامه مطلب...

ساخت 102کیلومتر شبکه انتقال آب کشاورزی در دولت تدبیر و امید در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به ساخت 102 کیلومتر شبکه انتقال آب در این شهرستان گفت: ایجاد این شبکه ها در اراضی پایین دست سد علویان از ابتدای دولت دبیر و امید تاکنون انجام شده است.
ادامه مطلب...

فرماندار هشترود خواستار ایجاد کتابخانه دیجیتالی در این شهرستان شد

مراغه - ایرنا - فرماندارهشترود با تاکید بر ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه گفت: استفاده از ابزارها و راهکارهای جدید از جمله راه اندازی کتابخانه های دیجیتالی می تواند به رشد کتابخوانی در جامعه کمک کند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: تبیین گفتمان انقلاب در بین جوانان موجب اعتلا فرهنگ اسلامی است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم فرهنگ سازی در بین نسل جوان جامعه گفت: تبیین و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی موجب اعتلا فرهنگ اسلامی و دینی در جامعه می شود.
ادامه مطلب...

...

چهارمین جشنواره استانی خوشنویسی «مشق مهر» در اردیبهشت ماه سال96 در شهرستان مراغه برگزار می‌گردد. این جشنواره  از سری برنامه‌های پیشنهادی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه در سالجاری بود که جهت اجرا به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پیشنهاد و مورد تصویب قرار گرفته بود.
ادامه مطلب...

مهلت ارسال آثار به دبیرخانۀ چهارمین جشنوارۀ سراسری نثر معاصر...

احمد فیّاضی، دبیر چهارمین جشنواره سراسری نثر معاصر مراغه ، ضمن بیان این مطلب، ابراز داشت: به دلیل درخواست جمع کثیری از علاقمندان واصحاب قلم مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار، شورای برگزاری جشنواره بر آن شد تا ضمن تمدید مهلت ارسال آثار، زمان برگزاری جشنواره را نیز تغییر دهد  .
ادامه مطلب...