رئیس سازمان برنامه و بودجه: 61 درصد از مردم آذربایجان شرقی سرشماری شدند

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی گفت: تا به حال حدود 61 درصد از مردم این استان شامل 776 هزار و 321 خانوار در مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن که به صورت حضوری و در محل انجام می شود، شرکت کردند.
ادامه مطلب...

بهره مندی 26 هزار نفر از خدمات تشخیصی آزمایشگاه مرکزی مراغه

مراغه - ایرنا - کارشناس مسئول آزمایشگاه مرکز بهداشت دانشکده علوم پزشکی و بهداشتی درمانی مراغه گفت: این آزمایشگاه از ابتدای سال جاری تاکنون 140 هزار مورد خدمات تشخیصی بالینی برای 26 هزار نفر از شهروندان ارائه کرده است.
ادامه مطلب...

رئیس شورا: بدهی های شهرداری مراغه در حال بررسی است

مراغه - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر مراغه با اشاره به وجود برخی بدهی های شهرداری در دوره های قبل و لزوم شفاف سازی در این زمینه گفت: میزان بدهی های شهرداری به شرکت ها و پیمانکاران، توسط کارشناسان و حسابرسان رسمی بررسی و به زودی اعلام می شود.
ادامه مطلب...

مدیرکل ارشاد آذربایجان شرقی: کانون های فرهنگی هنری مساجد مراکز تربیت نیروهای کارآمد نظام است

مراغه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به نقش تربیتی و فرهنگی مساجد گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد، مراکز تربیت نیروهای کارآمد برای صیانت از ارزش های اسلامی و انقلابی هستند.
ادامه مطلب...

مدیرکل ارشاد آذربایجان شرقی: نقش حیدر عباسی در حفظ زبان اصیل آذری بی بدیل است

مراغه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی حیدرعباسی را از پرآوازه ترین سخن سرایان معاصر و از محافظان زبان و ادبیات آذری توصیف کرد و گفت: وی در هنر شعر و شاعری به کمک خلاقیت خارق العاده ای که دارد از بی بدیل ترین بدایع در حفظ ادبیات کهن آذری بهره برده است.
ادامه مطلب...

صرف45 میلیارد ریال برای توسعه شبکه آب و فاضلاب مراغه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به اینکه 84.3 درصد از جمعیت شهری مراغه از فاضلاب شهری برخوردارند، گفت: مراغه در ردیف پنج شهر نخست کشور در برخورداری از شبکه فاضلاب شهری قرار دارد و در سال جاری برای اجرای طرح های توسعه شبکه آب و فاضلاب این شهرستان 45 میلیارد و 450 میلیون ریال هزینه شده است.
ادامه مطلب...

مدیرکل ارشاد آذربایجان شرقی: ملالت های اصحاب رسانه برای آگاهی بخشی در جامعه افتخار آمیز است

مراغه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه انسان های آگاه می توانند در جامعه تحول آفرین باشند، گفت: ملالت های اصحاب رسانه برای آگاهی بخشی در جامعه افتخار آمیز است.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: دور جمهوری اسلامی نمی توان دیوار کشید

مراغه – ایرنا – عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به گسترش فضای ارتباطی کشورمان با جهان پیرامون گفت: دور جمهوری اسلامی ایران نمی توان دیوار کشید و در فعالیت های فرهنگی و هنری باید ضمن توجه به ارزش های معنوی به عموم جنبه ها توجه شود.
ادامه مطلب...

توقیف 175 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و توقیف 115 دستگاه موتور سیکلت و 60 دستگاه خودرو متخلف و مزاحم در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

مدیر آموزش و پرورش مراغه: دلجویی از خانواده شهدا وظیفه همگانی است

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه خدمت رسانی به خانواده های شهدا و دلجویی از آنان را وظیفه همگانی دانست و گفت: خانواده های شهدا نماد ایثار و شهادت در جامعه اسلامی هستند.
ادامه مطلب...