مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به برگزاری مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در این شهرستان گفت: این رقابت ها روز بستم اسفندماه به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

سقوط چرثقیل به دره در روستای هریس مراغه یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه با اشاره به حادثه سقوط یک دستگاه کامیون چرثقیل دار در روستای هریس این شهرستان گفت: در اثر این حادثه یک نفر کشته و چهار نفر مجروح شدند.
ادامه مطلب...

کشف محموله یک میلیارد ریالی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف یک محموله قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله به ارزش یک میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

یخچال مرادیان؛ نگاه سرد زمانه به این یادگار تاریخی مراغه

مراغه - ایرنا - اثر تاریخی یخچال مرادیان یادگاری از دوره قاجاریه در مراغه به عنوان یکی از 10 شهر تاریخی ایران، پس از گذر سال ها، سردی کم توجهی ها به جان این بنای تاریخی رسوخ کرده به طوری که این اثر ملی اکنون وضعیت مناسبی ندارد.
ادامه مطلب...

استحاله فرهنگی، سلاح دشمنان اسلام برای تضعیف فرهنگ علوی و فاطمی

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین فرهنگ اسلامی در جامعه گفت: دشمن با استحاله فرهنگی، درصدد تضعیف فرهنگ علوی، فاطمی و اسلام ناب محمدی (ص) است.
ادامه مطلب...

ویزیت رایگان یک هزار و 200 روستایی در قالب اردوی جهادی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی توسط گروه های جهادی در مناطق محروم این شهرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون یک هزار و 200 نفر از روستائیان این شهرستان در قالب اردوهای جهادی بسیج به صورت رایگان ویزیت شده اند.
ادامه مطلب...

ارتقا رتبه آذربایجان شرقی از 24 به سه در مسابقات کشوری قرآن

مراغه - ایرنا - معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از ارتقا رتبه استان در مسابقات کشوری قرآن از 24 به سه خبر داد و گفت: هم اکنون 35 هزار نفر در 44 دارالقرآن این اداره کل مشغول یادگیری تلاوت قرآن هستند.
ادامه مطلب...

نقش فرهنگ سازی در پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با تاکید بر لزوم مشارکت دستگاه های فرهنگی و اجتماعی برای پیشگیری از حوادث ناگوار در چهارشنبه آخر سال گفت: ایجاد زمینه های لازم برای پیشگیری از این حوادث با ابزارهای فرهنگی و هنری ضروری است.
ادامه مطلب...

چهارهزار میلیارد بدهی معوقه واحدهای صنعتی مشمول 90 درصد بخشودگی

مراغه - ایرنا - معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور گفت: در سالجاری چهار هزار میلیارد تومان بدهی معوقه واحدهای تولیدی داخل شهرک ها و نواحی صنعتی مشمول 90 درصد بخشودگی شد.
ادامه مطلب...

کاهش 28 درصدی نزولات جوی مراغه در بلند مدت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی مراغه با اشاره به کاهش میانیگن نزولات جوی در این شهرستان نسبت به میانگین بلندمدت گفت: بارش ها از ابتدای سال تاکنون با 28 درصد کاهش روبرو بوده است.
ادامه مطلب...