تخصیص120میلیارد ریال ازسوی دولت تدبیرو امید برای تکمیل ورزشگاه مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به تسریع در روند اجرایی ساخت ورزشگاه پنج هزار نفری این شهرستان گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون حدود 120 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این ورزشگاه تخصیص یافته و هزینه شده است.
ادامه مطلب...

ساخت چهارمدرسه هشت کلاسه درروستاهای مراغه توسط بنیاد برکت

مراغه -ایرنا- بنیاد برکت چهار باب مدرسه با هشت کلاس درس در روستاهای گونه باخان، مین باش حصارلو، قوزلوجه و جناغ بلاغ از توابع مراغه در استان آذربایجان شرقی ساخت.
ادامه مطلب...

پرداخت 9 میلیارد ریال هزینه درمانی مددجویان کمیته امداد مراغه

مراغه- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به پرداخت 9 میلیارد و 312 میلیون ریال برای هزینه های درمانی مددجویان زیر پوشش این کمیته گفت: این میزان اعتبار از ابتدای سال تاکنون برای تامین هزینه های بهداشتی، درمانی و بیمه ای پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

سایه شوم ضعف شخصیت بر سر فرزندان طلاق

مراغه - ایرنا - سیر صعودی آمار طلاق و به تبع آن افزایش تعداد بچه هایی با ضعف شخصیت به عنوان بسترسازی انواع مشکلات روحی - روانی، زنگ خطر را به صدا درآورده و شهرستان مراغه به عنوان دومین شهر آذربایجان شرقی از حیث آمار بالای طلاق از این امر مستثنی نیست.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: گروه های تروریستی دامن ترکیه را هم گرفت

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با اشاره به وقوع حوادث اخیر تروریستی در ترکیه گفت: حمایت های دولت این کشور از گروه های تروریستی و داعش، اکنون بلای جان و امنیت مردم آن شده است.
ادامه مطلب...

ارسال کمک های مردم مراغه به جبهه مقاومت و مدافعان حرم

مراغه- ایرنا- دومین کاروان کمک های مردم مراغه برای پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی و مدافعان حرم با بدرقه مسئولان این شهرستان به سوریه ارسال شد.
ادامه مطلب...

ساخت مجتمع رفاهی ویژه زوج های سالمند در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه از ساخت مجتمع رفاهی ویژه زوج های سالمند خبر داد و گفت: این مجتمع رفاهی با اخذ مجوزهای لازم از سازمان بهزیستی و توسط 'حیدر بلوغی' خیر نیکوکار در دست ساخت است.
ادامه مطلب...

لیگ نجات غریق و غواصی آذربایجان شرقی در مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا - رئیس هیات نجات غریق و غواصی مراغه از برگزاری اولین دوره لیگ نجات غریق آذربایجان شرقی در بخش مردان به میزبانی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

مسن ترین زندانی مراغه با کمک خیران آزاد شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه گفت: پیرترین زندانی این شهرستان با 85 سال سن با مساعدت خیران این انجمن آزاد شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه:تسهیل در جذب سرمایه گذاری بهترین راهکار برای تحقق اقتصادی مقاومتی است

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم ایجاد تسهیلات لازم برای جذب سرمایه گذاری گفت: ایجاد زمینه های مناسب برای جلب و جذب سرمایه گذاری، بهترین راهکار برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.
ادامه مطلب...