روستائیان: سرگردانی پلنگ زخمی در روستاهای مراغه/ محیط زیست: پلنگی در منطقه نیست

پلنگی که هفته پیش سه نفر را در روستای قرطاول زخمی کرده بود در روستاهای مراغه همچنان سرگردان است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مشکلات واحدهای تولیدی مراغه به زودی مرتفع می شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه به فعالیت های ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان اشاره کرد و گفت: مشکلات واحدهای تولیدی مراغه در قالب طرح های ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان به زودی مرتفع و روند اعطای تسهیلات لازم به صاحبان این واحدها تسریع می شود.
ادامه مطلب...

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی: بهترین نوع زندگی اجتماعی متعلق به خادمان خانواده ...

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه خدمت به خانواده های شهدا ارزش بالایی در نظام اسلامی دارد، گفت: بهترین نوع زندگی اجتماعی متعلق به خادمان خانواده های شهدا در بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
ادامه مطلب...

دادستان: 18.3 کیلوگرم تریاک در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه به همکاری مشترک سربازان گمنام امام زمان (عج)، پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد فرماندهی انتظامی مراغه در یک عملیات مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت: یک شبکه قاچاق مواد مخدر در این شهرستان متلاشی و 18.3 کیلو گرم تریاک از این شبکه کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

13 آبان یادآور ایستادگی فرزندان ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: 13 آبان یادآور ایستادگی فرزندان ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: دانش آموزان بسیجی الگویی برای نسل جوان جامعه باشند

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: دانش آموزان بسیجی باید متعهد و الگویی ماندگار برای نسل جوان جامعه باشند.
ادامه مطلب...

بزرگترین طرح بهسازی بافت فرسوده کشور، موتور محرکه توسعه شهری مراغه

مراغه - ایرنا - در روزگاری که احیاء تدریجی بافت های فرسوده در گرو اعطای تسهیلات دولتی و عنایت شهروندان است، اجرای بزرگترین طرح احیاء و بهسازی بافت فرسوده کشور با مشارکت شهرداری مراغه و شرکت های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان را می توان موتور محرکه توسعه شهری در کهن پایتخت ایران زمین به شمار آورد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: تروریسم تکفیری تامین کننده منافع آمریکا و رژیم صهونیستی است

مراغه – ایرنا – عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: تروریسم تکفیری با تکیه بر اندیشه های وهابیگری، تامین کننده منافع آمریکا و رژیم صهونیستی در منطقه است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مردم و مسئولان در برابر تهدیدها و نفوذ دشمن هوشیار باشند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار مراغه گفت: مردم و مسئولان در برابر انواع تهدیدها و جریان نفوذ دشمن در داخل کشور هوشیار باشند.
ادامه مطلب...

استقبال ازقهرمان رقابت های تکواندو بین المللی قبرس در زادگاهش عجبشیر

مراغه - ایرنا - فیروز جلیلی از قهرمانان تکواندو کشور که به تازگی مدال طلای مسابقه های بین المللی قبرس را کسب کرده است، در بدو ورود به زادگاهش، عجبشیر مورد استقبال جمعی از مسئولان و اهالی این شهرستان قرار گرفت.
ادامه مطلب...