کشف یک میلیارد ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف انبار قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: ارزش ریالی انواع کالاهای کشف شده در این انبار حدود یک میلیارد ریال است.
ادامه مطلب...

200 نمایشگاه کتاب دانش آموزی در مدارس مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: 200 نمایشگاه کتاب دانش آموزی همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی در مدارس مراغه گشایش یافت تا ترویج روزافزون فرهنگ کتابخوانی در مدارس این شهرستان مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: زائران اربعین ضمن توجه به توصیه های علما به قوانین کشور عراق احترام بگذارند

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری، رعایت قوانین و مقررات کشور عراق از سوی زائران اربعین حسینی را خواستار شد و گفت: توجه به توصیه های علما، مرجعیت و رهبری در همایش عظیم شیعیان جهان ضروری است.
ادامه مطلب...

تجمع گروهی از متقاضیان مسکن مهر مقابل فرمانداری عجب شیر

مراغه - ایرنا - حدود 150 نفر از متقاضیان واحدهای مسکن مهر عجبشیر در اعتراض به مشکلات موجود این واحدها در مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.
ادامه مطلب...

راه اندازی مرکز مشاوره وقف در عجبشیر

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه عجبشیر از راه اندازی مرکز مشاوره وقف در این شهرستان خبر داد و گفت: با ابداع روش های نوین برای ترویج فرهنگ وقف، این امکان برای عموم مردم فراهم می شود تا علاقه مندان به وقف جدید در زمره واقفان خیراندیش قرار گیرند.
ادامه مطلب...

توقیف خودروی سمند با بیش از 11 میلیون ریال خلافی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجبشیر با اشاره به توقیف یک دستگاه خودروی سمند در این شهرستان گفت: ماموران پلیس راهور این شهرستان در راستای برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز این خودروی سواری را به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات رانندگی متوقف و به خلافی پرداخت نشده این خودرو به میران 11 میلیون و 500 هزار ریال پی بردند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: مدافعان حرم انتقال دهنده فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان هستند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: مدافعان حرم در زمان حاضر انتقال دهنده فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان جامعه هستند.
ادامه مطلب...

شکایت سرقت 10 کیلوگرمی طلا از یک زرگری به دادسری مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به ادعای شاکی مبنی بر سرقت حدود 10 کیلوگرم طلا از یک زرگری در این شهر، گفت: موضوع سرقت از این زرگری در دادسرای این شهرستان وصول شد.
ادامه مطلب...

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی: مسئولان دولتی دلسوزانه و همسو با سیاست های دولت حرکت کنند

مراغه - ایرنا - مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید حرکت کرده و رویکردهای دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی را در جای جای این استان پیگیری کنند.
ادامه مطلب...

انتشار فراخوان مسابقه طراحی پوستر در محورهای اربعین و روز مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما دانشگاه آزاد اسلامی مراغه از انتشار فراخوان برای مسابقه طراحی پوستر خبر داد و گفت: این مسابقه در 2 محور اربعین حسینی و روز مراغه و در سه بخش طراحان گرافیک، دانش آموزی و دانشجویی برگزار می شود.
ادامه مطلب...