رئیس اداره تعاون: مراغه در حوزه مسکن مهر کمترین مشکل را دارد

مراغه – ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه با اشاره به یارانه 12 میلیارد ریالی دولت تدبیر و امید به بخش مسکن مهر این شهرستان گفت: 50 درصد از این میزان یارانه توزیع شده و بقیه نیز در حال توزیع است و در سایه آن مسکن مهر این شهرستان با کمترین میزان مشکلات روبروست.
ادامه مطلب...

مشکلات بخش تعاون احصا شود/ دولت برای رفع مشکلات تعاونی ها آماده است

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات شرکت های تعاونی آمادگی دارد اما مشکلات این بخش باید با نقش آفرینی اعضا، احصا شود.
ادامه مطلب...

اجرای 76 طرح با 39.6 میلیارد ریال هزینه در روستاهای بخش مرکزی مراغه

مراغه – ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: امسال 76 طرح عمرانی با 39.6 میلیارد ریال هزینه از سوی دهیاران در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان اجرا شده یا در حال اجراست.
ادامه مطلب...

معاون وزیر جهاد کشاورزی: کاهش مصرف آب بخش کشاورزی برای احیای دریاچه ارومیه ضروری است

مراغه - ایرنا - معاون سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی بر کاهش مصرف آب بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: احیای دریاچه ارومیه در سایه افزایش آگاهی مردم و جلب مشارکت های مردمی برای کاهش مصرف آب محقق می شود.
ادامه مطلب...

آمادگی جسمی خوبی دارم/ هنوز به وضعیت ایده آل روحی نرسیده ام

مراغه – ایرنا- عضو تیم ملی دو و میدانی نیمه ماراتن کشور درآستانه اعزام به مسابقات جهانی سوئد گفت: آمادگی جسمی خوبی دارم اما در پی ناکامی در مسابقات انتخابی سهیمه المپیک ریو / در امارات و سوئد/ هنوز به وضعیت ایده آل روحی نرسیده ام.
ادامه مطلب...

شب فرهنگی یدالله صمدی در زادگاهش، مراغه برگزار می شود/ حضور ثریا قاسمی و فرهاد قائمیان

مراغه – ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: شب فرهنگی یدالله صمدی، کارگردان برجسته سینمای ایران در آستانه روز سینما/21 شهریور/ به همت جمعی از علاقه مندان فرهنگ و هنر در زادگاهش، مراغه برگزار می شود.
ادامه مطلب...

متکدیان از سطح شهر مراغه جمع آوری می شوند

مراغه – ایرنا – معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری مراغه از اتمام مراحل آماده سازی مددسرای امید با هدف نگهداری موقت و غربالگری متکدیان این شهر خبر داد و گفت: طرح جمع آوری متکدیان از سطح شهر مراغه طی روزهای آتی اجرا می شود.
ادامه مطلب...

فرماندار:استفاده 8 روستا از آب شرب شهری کاهش فشار آب در مراغه را به دنبال دارد

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: در حالی که مخزن آب شرب شهر مراغه در وضعیت سربه سری قرار دارد و میزان مصرف با میزان آب آماده توزیع برابری می کند، استفاده 8 روستای این شهرستان از شبکه آب شرب شهری، کاهش فشار آب را در این شهر به دنبال دارد.
ادامه مطلب...

دستاوردهای دولت در مراغه و ضرورت رجوع منتقدان به نهیب وجدان

مراغه – ایرنا – در حالی که دستاوردهای کلان دولت یازدهم با به فرجام رسیدن برجام، مهار تورم، رشد اقتصادی، افزایش صادارت و آزادسازی 30 میلیارد دلار از پول های بلوکه شده کشور امید را به عمل پیوند زده، خدمات گسترده دستگاه های اجرایی در مراغه رجوع منتقدان به نهیب وجدان را اجتناب ناپذیر کرده است.
ادامه مطلب...

تخصیص 250 میلیارد ریال برای پوشش انهار سنتی آذربایجان شرقی

مراغه – ایرنا – مدیر آب و خاک سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: 250 میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی و پوشش انهار سنتی این استان تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...