پلنگ سه روستایی را در مراغه زخمی کرد

مراغه - ایرنا - بخشدار بخش مرکزی مراغه با اشاره به حمله یک قلاده پلنگ به روستای قرطاول این شهرستان گفت: سه نفر از اهالی این روستا عصر امروز در اثر حمله این حیوان مجروح شدند.
ادامه مطلب...

اعزام مددجویان کمیته امداد مراغه به حرم رضوی در انتظار مساعدت مضاعف خیران

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: اعزام کاروان مددجویان این کمیته به مشهد مقدس با تداوم مساعدت های خیران این شهرستان به زودی انجام می شود.
ادامه مطلب...

40 هزار روستایی در مراغه از خدمات آزمایشگاهی برخوردار شدند

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: با تجهیز چهار مرکز بهداشتی و درمانی روستایی به آزمایشگاه، حدود 40 هزار نفر از روستاییان این شهرستان از خدمات آزمایشگاهی در این مناطق برخوردار شدند.
ادامه مطلب...

معاون استاندار آذربایجان شرقی: عده ای برای دو قطبی کردن جامعه تلاش می کنند

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر وحدت در جامعه گفت: عده ای با دو قطبی کردن جامعه به دنبال ترسیم خط نفاق در جامعه هستند.
ادامه مطلب...

فراخوان جشنواره سراسری نثر معاصر مراغه منتشر شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه از برگزاری چهارمین جشنواره سراسری نثر معاصر مراغه خبر داد و گفت: فراخوان این جشنواره منتشر و علاقه مندان می توانند تا 15 دی ماه سال جاری نسبت به ارسال آثار و شرکت در این جشنواره اقدام کنند.
ادامه مطلب...

مشارکت 57درصدی مردم مراغه در سرشماری اینترنتی

مراغه - ایرنا - جلب مشارکت حداکثری مردم به عنوان یکی از دستاوردهای ناملموس دولت تدبیر و امید نشانه ای از اعتماد مردم به دولتمردان است که در صحنه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی به نمایش گذاشته می شود و مشارکت 57.17 درصدی مردم مراغه در ثبت نام اینترنتی سرشماری نمونه ای از این اعتماد قابل تقدیر است.
ادامه مطلب...

مشکلات جمع آوری زباله مرتفع می شود/ ساماندهی حوزه خدمات شهری رویکرد جدید شهرداری مراغه

مراغه - ایرنا - سرپرست شهرداری مراغه با اشاره به ضرورت تحول درمدیریت پسماند شهرداری این شهر گفت: جمع آوری پسماندهای شهری هم اکنون به صورت سنتی، مکانیزه و تمام مکانیزه صورت می گیرد اما کمبود تعداد خودروهای مکانیزه نسبت به سطل های زباله، جمع آوری را با مشکل مواجه کرده است.
ادامه مطلب...

مدارس ابتدایی سما در رتبه نخست مدارس هوشمند مراغه

مراغه - ایرنا - معاون دانشگاه آزاد اسلامی مراغه و رئیس مرکز سما این واحد دانشگاهی گفت: هوشمند سازی مدارس ابتدایی به عنوان یکی از راهبردهای اساسی تحول بنیادین در این مرکز طی سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته تا در سال جاری این مدارس در رتبه نخست هوشمندسازی مدارس ابتدایی شهرستان قرار گیرد.
ادامه مطلب...

آغاز به کار جشنواره گردو در عجبشیر/ اصلاح باغ های آذربایجان شرقی با اجرای طرح جایگزینی درختان مثمر

مراغه - ایرنا - مدیر باغبانی جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: طرح اصلاح و جایگزینی درختان مثمر در دستور کار این سازمان قرار گرفته است تا ضمن مدیریت مصرف آب، امکان توسعه باغ های دیم و آبی این استان فراهم شود.
ادامه مطلب...

57 درصد از جمعیت مراغه در ثبت نام اینترنتی سرشماری شرکت کردند

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری مراغه گفت: 57 درصد از جمعیت این شهرستان در ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال 95 شرکت کردند.
ادامه مطلب...