رئیس اداره بهزیستی: طرح منزلت سالمندان در ادارات مراغه اجرا می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی شهرستان مراغه با اشاره به اجرای طرح منزلت سالمندان گفت: این طرح در قالب آیین نامه ساماندهی سالمندان در ادارات این شهرستان اجرا می شود.
ادامه مطلب...

بارش برف مدارس نوبت اول شهرستان مراغه را تعطیل کرد

مسؤول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: امروز هشتم دی‌ ماه، به علت برودت هوا و بارش برف مدارس شیفت صبح شهرستان مراغه تعطیل اعلام شد.
ادامه مطلب...

60 روستای مراغه در محاصره برف

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مراغه گفت: بارش برف و کولاک در این شهرستان که از شامگاه سه شنبه در این شهرستان آغاز شده راه ارتباطی بیش از 60 روستا را بست.
ادامه مطلب...

کلیسای 1600 ساله مراغه مرمت می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه گفت: با توجه به نیاز بنای تاریخی کلیسای هوانس به مرمت، این بنا در اولویت مرمت میراث فرهنگی شهرستان قرار دارد.
ادامه مطلب...

پرداخت 17 میلیارد ریال تسهیلات خودکفایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به پرداخت 17 میلیارد ریال تسهیلات خودکفایی به مددجویان این شهرستان از ابتدای سالجاری تاکنون گفت: پرداخت این تسهیلات در راستای توانمندسازی این اقشار آسیب پذیر انجام شده است.
ادامه مطلب...

رئیس اداره ثبت: 35 هزار نفر در مراغه کارت هوشمند ملی دریافت کردند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت و احوال مراغه گفت: از ابتدای اجرای طرح ثبت نام برای کارت هوشمند ملی، 35 هزار نفر در شهرستان موفق به دریافت این کارت شدند.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: تبعیت از ولایت ومردمی بودن بزرگ ترین تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار مراغه گفت: برخورداری از پشتوانه عظیم مردمی و تبعیت از ولایت و رهبری بزرگترین تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها است.
ادامه مطلب...

مدارس مراغه یکشنبه هم تعطیل شد

مدیر آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: مدارس مراغه به دلیل بارش برف و یخبندان فردا یکشنبه در نوبت صبح تعطیل است.
ادامه مطلب...

ثبت سه هزار و 570 تولد و یک هزار و 73 فوتی در مراغه در 9 ماه گذشته

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت و احوال شهرستان مراغه گفت: در 9 ماه گذشته سالجاری، سه هزار و 570 تولد و یک هزار و 73 واقعه فوتی در این شهرستان ثبت شده است.
ادامه مطلب...

رئیس تبلیغات اسلامی مراغه: نسل سوم انقلاب در حماسه 9 دی پایبندی به ولایت را نشان دادند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه با اشاره به حضور نسل سومی های انقلاب در حماسه 9 دی گفت: این قشر عظیم جامعه با تکیه بر بصیرت و آگاهی خود، پایبندی به ارزش های اسلامی و ولایت را نشان دادند.
ادامه مطلب...