اعتماد نداشتن ملت ایران به آمریکا از روی خرد و منطق است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه با اشاره به اینکه اعتماد نداشتن مردم ایران به آمریکا از روی خرد و منطق است، گفت: دشمنی ها، توطئه ها و جنایاتی که آمریکا به عنوان سردمدار استکبار جهانی علیه ملت ایران انجام داده، موجب نفرت و ایجاد دیوار بلند بی اعتمادی نسبت به این دولت شده است.
ادامه مطلب...

آغاز مرمت مسجد 500 ساله سفید مراغه

رئیس میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مراغه از آغاز مرمت مسجد سفید مراغه از بناهای دوره صفویه در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

کشف بیش از 18 کیلوگرم تریاک در مراغه

فرمانده انتظامی مراغه از متلاشی شدن یک باند قاچاق مواد مخدر خبر داد و گفت: در این عملیات سه قاچاقچی دستگیر و بیش از 18 کیلوگرم تریاک کشف شد.
ادامه مطلب...

نهادینه شدن فرهنگ استکبارستیزی در بین جوانان حافظ اقتدار نظام اسلامی است

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: نهادینه شدن فرهنگ استکبارستیزی در بین نسل های آینده ساز کشور، حافظ اقتدار نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

زینب (س) احیاگر تفکر ولایت مداری، استکبارستیزی و مبارزه با تزویر است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه گفت: زینب (س) احیاگر تفکر ولایت مداری، استکبارستیزی و مبارزه با ریا و تزویر است.
ادامه مطلب...

برگزاری دوره مربیگری درجه 3 شطرنج با حضور مربی فدراسیون جهانی در مراغه

مراغه - ایرنا - دوره مربیگری درجه 3 شطرنج با تدریس استاد بین المللی شطرنج کشور و مربی فدراسیون جهانی در مراغه برگزار شد تا شرکت کنندگان در پایان دوره با دریافت مدرک رسمی مربی گری از فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران به جمع مربیان این رشته ورزشی بپیوندند.
ادامه مطلب...

ورود سیب مراغه به تالار بورس/ دفتر نمایندگی بورس محصولات کشاورزی در مراغه راه اندازی شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه از راه اندازی دفتر نمایندگی بورس محصولات کشاورزی در مراغه خبر داد و گفت: هدف اصلی در راه اندازی این نمایندگی فروش محصول سیب مراغه به دور از مشکلات واسطه گری است.
ادامه مطلب...

ثبت2 وقف جدید به ارزش 2.7 میلیارد ریال در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از 2 وقف جدید به ارزش حدود 2.7 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد و گفت: این 2 وقف مربوط به یک قطعه زمین در روستای خلیفه کندی و یک باغ در مراغه است.
ادامه مطلب...

قصور احتمالی در پرونده مرگ مادر باردار در مراغه محرز نشده است

مراغه - ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه پس از گذشت 2 ماه از مرگ مادر باردار در مراغه گفت: قصور احتمالی در این پرونده محرز نشده و منوط به صدور حکم از سوی دادگستری است.
ادامه مطلب...

تشکیل جلسه ستاد بحران برای مقابله با بحران های احتمالی زمستان در مراغه

مراغه - ایرنا - در پی اطلاعیه هواشناسی آذربایجان شرقی مبنی بر کاهش دمای شدید هوا در اواخر هفته جاری و احتمال بروز هوای زیر صفر درجه، ستاد بحران مراغه با تشکیل جلسه ای پدافند غیرعامل برای مقابله با بحران های احتمالی ناشی از شرایط جوی را در دستور کار قرار داد.
ادامه مطلب...