برف و یخبندان تمامی مدارس نوبت صبح مراغه را تعطیل کرد

مراغه - ایرنا - روابط عمومی آموزش و پرورش مراغه اعلام کرد: به علت بارش برف و یخبندان، تمامی مدارس شهری و روستایی اعم از دولتی، غیر دولتی و تقویتی در شیفت صبح روز پنجشنبه 14بهمن ماه 1395 تعطیل است.
ادامه مطلب...

رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه شایعه آسیب مادر باردار و نوزادش را تکذیب کرد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آسیب دیدن مادر باردار و نوزاد تازه متولد شده وی را در حین زایمان در مرکز درمانی این شهرستان تکذیب کرد.
ادامه مطلب...

چهار طرح عمرانی در روستاهای مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - چهار طرح عمرانی در روستاهای بخش مرکزی مراغه همزمان با دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: انتقال فرهنگ انقلاب به کودکان و نوجوانان رسالت نهادهای فرهنگی است

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به لزوم فرهنگ سازی در بین کودکان و نوجوانان گفت: انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی به نسل های آینده رسالت مهم و تعیین کننده نهادهای فرهنگی جامعه است.
ادامه مطلب...

گشایش نمایشگاه توانمندی ها و صنایع دستی توانجویان بهزیستی مراغه

مراغه - ایرنا - نمایشگاه توانمندی ها و صنایع دستی توانجویان زیر پوشش بهزیستی مراغه همزمان با دومین روز گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان شهری گشایش یافت.
ادامه مطلب...

نمایشگاه بزرگ جهیزیه زوج های نیازمند در مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - نمایشگاه بزرگ جهیزیه زوج های نیازمند زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان شهرستانی و خیران در مسجد شهدای این شهرستان گشایش یافت.
ادامه مطلب...

عشق نسلی که امام را ندیده اند

مراغه - ایرنا - وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش می رسد گویی شهیدان برای بیعت دوباره با آرمان های امام و انقلاب و هشدار، تذکر و بیداری برای نسل های حاضر آمده اند.
ادامه مطلب...

مخترع مراغه ای جلیقه هوشمند احیای قلبی اختراع کرد

مراغه - ایرنا - مخترع مراغه ای با اختراع جلیقه هوشمند ماساژ و احیای قلبی ضمن ثبت هفتمین اختراع خود در زمینه پزشکی با درجه عالی، تحولی بزرگ در عرصه پزشکی و اورژانس رقم زد.
ادامه مطلب...

چهار طرح تولیدی و خدماتی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - چهار طرح تولیدی و خدماتی همزمان با نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: دهه فجر یادآور مجاهدت های ملت ایران در تبعیت از امام راحل است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با بیان اینکه دهه فجر یادآور مجاهدت های ملت ایران در تبعیت از امام راحل است گفت: پاسداشت این مجاهدت ها، صیانت از ارزش های اسلامی و انقلابی است.
ادامه مطلب...