طرح جامع منطقه نمونه گردشگری دره گشایش مراغه ابلاغ شد

ایرنا - مراغه - دبیر شورای‌ عالی شهرسازی و معماری ایران در نامه ‌ای به استاندار آذربایجان ‌شرقی مصوبه شورای عالی را در ارتباط با طرح جامع منطقه نمونه گردشگری دره گشایش مراغه با تاکید بر ممنوعیت کاربری و احداث ابینه در بستر رودخانه مردوق چای در 9 بند ابلاغ کرد.
ادامه مطلب...

...

افتتاح نمایشگاه دست ساز های معلمان ابتدایی و مربیان پیش دبستانی مراغه نمایشگاه دست ساز های معلمان ابتدایی و مربیان پیش دبستانی مراغه با جمع آوری 150اثر مورد افتتاح قرار گرفت.
ادامه مطلب...

درخشش 5معلم مراغه ای در مسابقات علمی

درخشش 5معلم مراغه ای در مسابقات علمی پنج نفر از معلمان مراغه ای توانستند در مسابقات علمی رتبه برتر استان آذربایجان شرقی را به خود اختصاص دهند.
ادامه مطلب...

آغاز جشنواره دانش آموزی هنرهای آوایی و نمایشی در مراغه

آغاز جشنواره دانش آموزی هنرهای آوایی و نمایشی در مراغه جشنواره هنرهای آوایی و نمایشی با شرکت 5هزار دانش آموز مراغه ای کار خود را آغاز کرد.
ادامه مطلب...

برگزاری پنجمین دوره مسابقه دانش آموزی نجات تخم مرغ در مراغه

برگزاری پنجمین دوره مسابقه دانش آموزی نجات تخم مرغ در مراغه پنجمین دوره مسابقه دانش آموزی نجات تخم مرغ با شرکت 500دانش آموز در مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

750میلیون تومان انواع محموله قاچاق در هشترود کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف 750 میلیون تومان انواع محموله قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: این محموله های قاچاق در دو عملیات پلیسی کشف و ضبط شدند.
ادامه مطلب...

نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی تشدید می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از تشدید نظارت‌ ها بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در روزهای پایانی سال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

۱۳۰ تن برنج و شکر تنظیم بازار در مراغه توزیع می‌شود

مراغه- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه از توزیع ۱۳۰ تن برنج و شکر برای تنظیم بازار در روزهای آینده در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

چهار توزیع کننده مواد مخدر صنعتی در چاراویماق دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی چاراویماق از دستگیری و متلاشی شدن باند 4 نفره توزیع مواد مخدر صنعتی در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

نزدیک 10میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شد

مراغه - ایرنا - سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی چاراویماق از جذب و ارائه تسهیلات ارزان قیمت در قالب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به مبلغ 9 میلیارد و 656 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...