مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی: اتمام طرح های نیمه تمام ورزشی در اولویت قرار دارد

مراغه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: اتمام طرح های نیمه تمام از اولویت برنامه های دولت تدبیر و امید در بخش ورزش بوده و تلاش های مسولان استانی نیز در همین راستاست.
ادامه مطلب...

تحلیل گر مسایل آموزشی: انتخاب دانش آشتیانی نشانه نگاه خلاقانه دولت به آموزش و پرورش است

مراغه - ایرنا - کارشناس و تحلیل گر مسایل آموزش و پرورش معتقد است که انتخاب دانش آشتیانی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش جلوه ای از نگاه علمی و خلاقانه دولت تدبیر و امید به این وزارتخانه است.
ادامه مطلب...

رئیس شورای آموزش و پرورش مراغه: محتوای دینی در قالب های متنوع به دانش آموزان منتقل شود

مراغه - ایرنا - رئیس شورای آموزش و پرورش و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به اینکه محتوای دینی باید در قالب های متنوع به دانش آموزان منتقل شود، گفت: ترویج آموزه های دینی راهکار مقابله با جنگ نرم دشمنان است.
ادامه مطلب...

روستائیان: سرگردانی پلنگ زخمی در روستاهای مراغه/ محیط زیست: پلنگی در منطقه نیست

پلنگی که هفته پیش سه نفر را در روستای قرطاول زخمی کرده بود در روستاهای مراغه همچنان سرگردان است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مشکلات واحدهای تولیدی مراغه به زودی مرتفع می شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه به فعالیت های ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان اشاره کرد و گفت: مشکلات واحدهای تولیدی مراغه در قالب طرح های ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان به زودی مرتفع و روند اعطای تسهیلات لازم به صاحبان این واحدها تسریع می شود.
ادامه مطلب...

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی: بهترین نوع زندگی اجتماعی متعلق به خادمان خانواده ...

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه خدمت به خانواده های شهدا ارزش بالایی در نظام اسلامی دارد، گفت: بهترین نوع زندگی اجتماعی متعلق به خادمان خانواده های شهدا در بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
ادامه مطلب...

دادستان: 18.3 کیلوگرم تریاک در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه به همکاری مشترک سربازان گمنام امام زمان (عج)، پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد فرماندهی انتظامی مراغه در یک عملیات مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت: یک شبکه قاچاق مواد مخدر در این شهرستان متلاشی و 18.3 کیلو گرم تریاک از این شبکه کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

13 آبان یادآور ایستادگی فرزندان ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: 13 آبان یادآور ایستادگی فرزندان ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: دانش آموزان بسیجی الگویی برای نسل جوان جامعه باشند

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: دانش آموزان بسیجی باید متعهد و الگویی ماندگار برای نسل جوان جامعه باشند.
ادامه مطلب...

بزرگترین طرح بهسازی بافت فرسوده کشور، موتور محرکه توسعه شهری مراغه

مراغه - ایرنا - در روزگاری که احیاء تدریجی بافت های فرسوده در گرو اعطای تسهیلات دولتی و عنایت شهروندان است، اجرای بزرگترین طرح احیاء و بهسازی بافت فرسوده کشور با مشارکت شهرداری مراغه و شرکت های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان را می توان موتور محرکه توسعه شهری در کهن پایتخت ایران زمین به شمار آورد.
ادامه مطلب...