ضرورت ترویج فرهنگ وقف برای کمک به توسعه اماکن خدماتی و حمایتی

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با تاکید بر لزوم توجه واقفان به زمینه های مختلف وقف در این شهرستان گفت: ترویج فرهنگ وقف برای توسعه اماکن خدماتی و حمایتی از اقشار نیازمند جامعه ضروری است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجبشیر بر لزوم قرارگرفتن فرزندان شاهد در ترازهای بالای دانش تاکید کرد

مراغه – ایرنا – فرماندار عجبشیر گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر باید در کسب علم و تحصیل در ترازهای بالای دانش کشور قرار گیرند.
ادامه مطلب...

تمهیدات لازم برای مراقبت از مادران باردار روستایی مراغه در فصل سرما

مراغه – ایرنا – رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه با اشاره به لزوم مراقبت از مادران باردار در مناطق روستایی این شهرستان گفت: تمهیدات و امکانات لازم برای خدمات رسانی اضطراری به این خانواده ها در فصل سرما اتخاذ شده است.
ادامه مطلب...

مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقی:راه شهدا سعادت دنیا و آخرت را به دنبال دارد

مراغه – ایرنا – مدیرکل امور اوقاف و خیریه آذربایجان شرقی افزود: راهی که شهدا برای مردم تبیین کردند، سعادت دنیا و آخرت را به دنبال دارد.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجبشیر: نهادینه شدن فرهنگ و تفکر بسیج راه تعالی و پیشرفت کشور است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجبشیر راه تعالی و پیشرفت کشور در برابر دسیسه های سازمان یافته دشمنان را ترویج و نهادینه شدن فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه دانست و گفت: روحیه و تفکر بسیجی که استقلال کشور را حفظ می کند.
ادامه مطلب...

برگزاری همایش مدافعان حرم با حضور بسیجیان در عجبشیر

مراغه - ایرنا - همزمان با هفته بسیج همایش مدافعان حرم با حضور جمعی از بسیجیان و حلقه های صالحین در عجبشیر برگزار شد.
ادامه مطلب...

جانشین سپاه عاشورا: بسیج مدافع نظام اسلامی و حافظ ارزش های انقلابی است

مراغه - ایرنا - جانشین قرارگاه منطقه ای سپاه عاشورا با اشاره به نقش بسیج در مقابله با توطئه ها و نقشه های دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی گفت: بسیج حافظ ارزش ها و آرمان های اسلامی و انقلابی است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: گروه های تکفیری با اقدام های تروریستی ماهیت ضد اسلامی خود را نشان داده اند

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به انفجار تروریستی در عراق و به شهادت رسیدن عده ای از زائران گفت: گروه های تکفیری با اقدام های تروریستی نشان داده اند که برخلاف شعارهای فریب کارانه خود، ماهیتی ضد دینی و ضد اسلامی دارند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: بسیج سپر نظام اسلامی و خار چشم دشمنان است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش بسیج در دفاع از نظام اسلامی در برابر توطئه ها و فتنه انگیزی های دشمنان گفت: بسیج در راه اقتدار میهن اسلامی، سپر دفع بلا و فتنه از نظام اسلامی و خار چشم دشمنان است.
ادامه مطلب...

کلاس مربیگری درجه 3 سپک تاکرا با حضور مربی تیم ملی در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا- رئیس هیات انجمن های ورزشی مراغه از برگزاری کلاس مربیگری درجه سه به مدت سه روز در این شهرستان خبر داد و گفت: این کلاس با حضورمهدی صحبتی، مدرس و مربی تیم ملی سپک تاکرای جمهوری اسلامی ایران و دیگر مربیان مطرح کشور برگزار شد.
ادامه مطلب...