بافت لباس گرم توسط دانش آموزان عجبشیر و اهدا آنها به مدافعان حرم

مراغه- ایرنا- 120 دانش آموز دبیرستان دخترانه عصمتیه در عجبشیر دست بافته های خود را در آستانه فصل سرما به مدافعان حرم اهدا کردند تا جلوه ای از پشتیبانی مردم از رزمندگان اسلام به نمایش گذاشته شود.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: نظام اسلامی با تکیه بر ایمان و پشتیبانی مردم از هیچ قدرتی هراس ندارد

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش تفکر بسیج در دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی، گفت: نظام مقدس اسلامی با تکیه بر قدرت ایمان، پشتیبانی مردم و به ویژه بسیجیان دلاور از هیچ قدرتی هراس ندارد.
ادامه مطلب...

تدوین برنامه جدید ترافیکی برای خیابان های مراغه/ پارکبانان در مراغه به جای حل مشکل به معضل ترافیکی تبدیل شده اند

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی از تدوین برنامه جدید ترافیکی برای خیابان‌های شهر مراغه خبر داد و گفت: برخی پارکبانان در مراغه به جای حل مشکل به معضل ترافیکی تبدیل شده‌اند.
ادامه مطلب...

نمایش '2 مرد در یک اتاق' در مراغه به روی صحنه رفت

مراغه- ایرنا- نمایش 2 مرد در یک اتاق با موضوع ایدز و به کارگردانی مسعود رایگان در دانشکده علوم پزشکی مراغه به روی صحنه رفت.
ادامه مطلب...

480 ثوب انواع البسه قاچاق در عجب شیر کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی عجبشیر از کشف 480 ثوب انواع البسه قاچاق خبر داد و گفت: این کالاهای قاچاق توسط ماموران یگان امداد از یک دستگاه خودروی پژو 405 در این شهرستان کشف و توقیف شده است.
ادامه مطلب...

افتتاح سالن ورزشی شهدای مدافع حرم در مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با گرامیداشت هفته بسیج سالن ورزشی چند منظوره سپاه ناحیه مراغه با عنوان شهدای مدافع حرم در این شهرستان به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

رئیس گروه برنامه و بودجه: سند تحول بنیادین نسخه شفابخش برای آموزش و پرورش است

مراغه - ایرنا - رئیس گروه برنامه و بودجه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم توجه به راهبردها و رویکردهای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: این سند چراغ راه مسیر تعلیم و تربیت و نسخه شفابخش برای نظام آموزشی است.
ادامه مطلب...

رئیس دانشگاه مراغه: سخنرانی فاضل میبدی لغو نشده است

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه مراغه با اشاره به اینکه سخنرانی حجت الاسلام محمدتقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققان و مدرسان حوزه علمیه قم در این دانشگاه لغو نشده است، گفت: این سخنرانی به دلیل آیین های اربعین حسینی و سفر دانشجویان و مسئولان فرهنگی دانشگاه به کربلا عقب افتاده است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: تفکر بسیجی راهگشای مشکلات جامعه است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار مراغه با اشاره به نقش بسیج در عرصه ها و صحنه های حساس کشور گفت: تفکر بسیجی راهگشای مشکلات جامعه کنونی است و این تفکر باید در سطح جامعه نهادینه شود.
ادامه مطلب...

مراغه و عجبشیر در اربعین حسینی غرق در اندوه و ماتم است

مراغه - ایرنا - همزمان با اربعین حسینی و آغاز هفته بسیج، عاشقان و شیفتگان سرور و سالار شهیدان در مراغه و عجبشیر در حال عزاداری هستند و نوای اندوه و ماتم در این شهرستان ها طنین انداز شده است.
ادامه مطلب...