همایش پیاه روی حرم تا حرم در مراغه عزاداری اربعین را به گرامیداشت هفته بسیج پیوند زد

مراغه - ایرنا - همزمان با اربعین حسینی و آغاز هفته بسیج، همایش پیاده روی حرم تا حرم با حضور خیل عزاداران حسینی و بسیجیان دریا دل در مراغه برگزار شد تا عزاداری برای سالار شهیدان به گرامیداشت هفته بسیج پیوند زده شود.
ادامه مطلب...

معاینه دانش آموزان مراغه از نظر ابتلا به رشک و شپش

مراغه - ایرنا - کارشناس مسئول واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: تمامی دانش آموزان مدارس این شهرستان از نظر ابتلا به رشک و شپش معاینه می شوند.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: شهادت برای بسیجی از عسل شیرین تر است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه بسیج شجره طیبه است، گفت: شهادت برای یک بسیجی بسیار گوارا و از عسل شیرین تر است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مسئولان تفکر بسیجی را در جامعه اشاعه دهند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج و لزوم همکاری ادارات برای برگزاری هرچه باشکوهتر آیین های این هفته گفت: مسئولان روحیه، فرهنگ و تفکر بسیجی را در بین اقشار مختلف مردمی اشاعه دهند.
ادامه مطلب...

رئیس فرودگاه: خبر تعطیلی و تعدیل نیروی فرودگاه سهند کذب است

مراغه - ایرنا - رئیس فرودگاه سهند با اشاره به کذب بودن خبر تعطیلی و اخراج برخی کارکنان این فرودگاه که در برخی از رسانه های مجازی منتشر شده است، گفت: در پی وقفه در پروازهای این فرودگاه، مقاومت باند پرواز ارتقاء یافته و عملیات اجرایی جایگاه سوخت آن به پایان رسیده است.
ادامه مطلب...

نیروی انتظامی پیشتاز در آموزش های همگانی مراغه

مراغه - ایرنا - پاییز برای دانش آموزان و دانشجویان آغاز دوباره تعلیم و تربیت است اما پاییز امسال در مراغه علاوه بر فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، بهار آموزش های همگانی است؛ آموزش هایی که نیروی انتظامی را به پیشتاز در مسایل فرهنگی این شهر تبدیل کرده است.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری کشتار عزاداران اباعبداله (ع) در نیجریه را محکوم کرد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه ضمن محکوم کردن یورش وحشیانه ارتش نیجریه به عزاداران حسینی که منجر به شهادت 100 تن از آنان شده است، گفت: حمله به شیعیان نیجریه حرکتی ناجوانمردانه و بر خلاف موازین بین المللی و حقوق بشر است.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر مقابله با تخلف در ساخت و سازهای شهری

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به لزوم مقابله با تخلف در ساخت و سازهای شهری و به ویژه آپارتمان سازی گفت: نظارت مستمر و برخورد با تخلف ها از سوی مهندسان ناظر با جدیت دنبال شود.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: 80 برنامه متنوع در هفته بسیج برگزار می شود

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: در هفته بسیج که متعلق به مردان بی ادعا و مدافع حریم اسلام و انقلاب است بیش از 80 عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

مرحله سوم طرح پیشگیری از پوسیدگی دندان در مدارس ابتدایی مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه از اجرای مرحله سوم طرح پیشگیری از پوسیدگی دندان در مدارس ابتدایی این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح تا پایان آذر سال جاری برای دانش آموزان 6 تا 12 سال این شهرستان اجرا می شود.
ادامه مطلب...