فرماندار مراغه: تببین منشور حقوق شهروندی مردم را به آینده امیدوار می کند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان مراغه گفت: تبیین و آشنایی مردم با حقوق خود که از تاکیدات رئیس جمهوری می باشد، مردم را به آینده امیدوار می کند.
ادامه مطلب...

کمک 2میلیارد و 500 ریالی حامیان به طرح اکرام ایتام و محسنین در مراغه

مراغه - ایرنا – مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به کمک های جمع آوری شده در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین در این شهرستان گفت: حامیان و خیران این شهرستان از ابتدای سال تاکنون 2میلیارد و 500 ریالی برای این منظور کمک مالی کردند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه:آیت الله رفسنجانی از نزدیکترین یاران امام و همراه و رهرو رهبری بودند

مراغه - ایرنا - نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان و امام جمعه مراغه در پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی از وی به عنوان یکی از نزدیک ترین یاران حضرت امام (ره)و همراه و رهرو رهبری یاد کرد.
ادامه مطلب...

افزایش نشاط و کاهش آسیب های اجتماعی با گسترش ورزش همگانی

مراغه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: گسترش ورزش به ویژه ورزش همگانی در افزایش نشاط و کاهش آسیب های اجتماعی نقش مستقیمی دارد.
ادامه مطلب...

بازرسی از واحدهای تولیدی و صنفی مراغه در راستای استاندارد سازی تولیدات

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و رئیس اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی مراغه با اشاره به انجام 510 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و صنفی گفت: این بازرسی ها در راستای استاندارد سازی تولیدات و خدمات ارائه شده، از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان انجام شده است.
ادامه مطلب...

رفع مشکل هشت واحد تولیدی و صنعتی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به رفع مشکل هشت واحد تولیدی و صنعتی این شهرستان گفت: بیشتر مشکلات صنایع با بانک ها و امورمالیاتی است و دولت در حل این مشکلات مصمم است.
ادامه مطلب...

تخصیص120میلیارد ریال ازسوی دولت تدبیرو امید برای تکمیل ورزشگاه مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به تسریع در روند اجرایی ساخت ورزشگاه پنج هزار نفری این شهرستان گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون حدود 120 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این ورزشگاه تخصیص یافته و هزینه شده است.
ادامه مطلب...

ساخت چهارمدرسه هشت کلاسه درروستاهای مراغه توسط بنیاد برکت

مراغه -ایرنا- بنیاد برکت چهار باب مدرسه با هشت کلاس درس در روستاهای گونه باخان، مین باش حصارلو، قوزلوجه و جناغ بلاغ از توابع مراغه در استان آذربایجان شرقی ساخت.
ادامه مطلب...

پرداخت 9 میلیارد ریال هزینه درمانی مددجویان کمیته امداد مراغه

مراغه- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به پرداخت 9 میلیارد و 312 میلیون ریال برای هزینه های درمانی مددجویان زیر پوشش این کمیته گفت: این میزان اعتبار از ابتدای سال تاکنون برای تامین هزینه های بهداشتی، درمانی و بیمه ای پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

سایه شوم ضعف شخصیت بر سر فرزندان طلاق

مراغه - ایرنا - سیر صعودی آمار طلاق و به تبع آن افزایش تعداد بچه هایی با ضعف شخصیت به عنوان بسترسازی انواع مشکلات روحی - روانی، زنگ خطر را به صدا درآورده و شهرستان مراغه به عنوان دومین شهر آذربایجان شرقی از حیث آمار بالای طلاق از این امر مستثنی نیست.
ادامه مطلب...