تجمع گروهی از متقاضیان مسکن مهر مقابل فرمانداری عجب شیر

مراغه - ایرنا - حدود 150 نفر از متقاضیان واحدهای مسکن مهر عجبشیر در اعتراض به مشکلات موجود این واحدها در مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.
ادامه مطلب...

راه اندازی مرکز مشاوره وقف در عجبشیر

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه عجبشیر از راه اندازی مرکز مشاوره وقف در این شهرستان خبر داد و گفت: با ابداع روش های نوین برای ترویج فرهنگ وقف، این امکان برای عموم مردم فراهم می شود تا علاقه مندان به وقف جدید در زمره واقفان خیراندیش قرار گیرند.
ادامه مطلب...

توقیف خودروی سمند با بیش از 11 میلیون ریال خلافی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجبشیر با اشاره به توقیف یک دستگاه خودروی سمند در این شهرستان گفت: ماموران پلیس راهور این شهرستان در راستای برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز این خودروی سواری را به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات رانندگی متوقف و به خلافی پرداخت نشده این خودرو به میران 11 میلیون و 500 هزار ریال پی بردند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: مدافعان حرم انتقال دهنده فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان هستند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: مدافعان حرم در زمان حاضر انتقال دهنده فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان جامعه هستند.
ادامه مطلب...

شکایت سرقت 10 کیلوگرمی طلا از یک زرگری به دادسری مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به ادعای شاکی مبنی بر سرقت حدود 10 کیلوگرم طلا از یک زرگری در این شهر، گفت: موضوع سرقت از این زرگری در دادسرای این شهرستان وصول شد.
ادامه مطلب...

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی: مسئولان دولتی دلسوزانه و همسو با سیاست های دولت حرکت کنند

مراغه - ایرنا - مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید حرکت کرده و رویکردهای دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی را در جای جای این استان پیگیری کنند.
ادامه مطلب...

انتشار فراخوان مسابقه طراحی پوستر در محورهای اربعین و روز مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما دانشگاه آزاد اسلامی مراغه از انتشار فراخوان برای مسابقه طراحی پوستر خبر داد و گفت: این مسابقه در 2 محور اربعین حسینی و روز مراغه و در سه بخش طراحان گرافیک، دانش آموزی و دانشجویی برگزار می شود.
ادامه مطلب...

اجرای طرح سنجش رایگان قندخون همزمان با روز جهانی دیابت در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سنجش رایگان قندخون در این شهرستان گفت: این طرح همزمان با روز جهانی دیابت برگزار می شود.
ادامه مطلب...

گردشگران فرانسوی: ایران کشوری امن برای گرشگران اروپایی است

مراغه - ایرنا - اعضای یک گروه 10 نفره گردشگران فرانسوی که برای بازدید از زیبایی های ایران زمین از خطه آذربایجان وارد کشورمان شده اند، اعلام کردند: ایران، کشوری امن برای گردشگران اروپایی و سفر به آن با احساس خوشایند غیرقابل توصیفی همراه است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجبشیر: نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا چهره واقعی این کشور را نشان دادند

مراغه - ایرنا- امام جمعه عجبشیر با اشاره به اینکه نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا چهره واقعی این کشور را نشان دادند، گفت: انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا به معنای واقعی کلمه ماهیت استکبار جهانی را به ملت ها نشان داد.
ادامه مطلب...