نیروهای مسلح توانمندتر از همیشه از مرزهای میهن اسلامی حراست می کنند

مراغه – ایرنا - امام جمعه موقت مراغه به بصیرت نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: این نیروهای ایثارگر، توانمندتر از همیشه در برابر توطئه های دشمنان از مرزهای میهن اسلامی حراست می کنند.
ادامه مطلب...

ایجاد نمایشگاه دائمی برای عرضه تولیدات و توانمندی های مراغه

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌ شرقی از ایجاد نمایشگاه دائمی برای عرضه تولیدات و توانمندی‌های شهرستان مراغه خبر داد و افزود: با وجود ظرفیت‌های فراوان در بخش کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری وجود این نمایشگاه در این شهرستان ضروری است.
ادامه مطلب...

مراغه با تولید 18 هزار تن تخم مرغ و 6 هزار تن گوشت مرغ اتحادیه ندارد

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: شهرستان مراغه با تولید سالانه 18 هزار تن تخم‌مرغ و 6 هزار تن گوشت سفید مرغ اتحادیه مرغداران ندارد و تولیدکنندگان برای انجام کارهای اداری و اتحادیه‌ای مجبورند به تبریز و یا تهران مراجعه کنند.
ادامه مطلب...

مسابقات قایقرانی کانوپولوی کاپ آزاد کشور در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - مسابقات قایقرانی کانوپولوی کاپ آزاد قهرمانی کشور با حضور 10 تیم منتخب روز پنجشنبه در پیست کانوپولوی پارک یادگاران مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

انتخاب مراغه به عنوان یکی از هفت شهر برتر ایران در پیشگیری از استعمال دخانیات

مراغه – ایرنا - در کارگروه سلامت و امنیت غذایی مراغه با اشاره به اینکه برخورد با واحدهای متخلف در بخش بهداشت و سلامت غذایی با مشارکت نیروی انتظامی، دادستانی و دانشکده علوم پزشکی این شهرستان تشدید می شود،اعلام شد که مراغه به عنوان یکی از هفت شهر برتر کشور در پیشگیری از استعمال دخانیات و قلیان برگزیده شده است.
ادامه مطلب...

نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه از گشایش نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های روستاییان و عشایر این شهرستان در محل نمایشگاه های دائمی مراغه خبر داد و گفت: این نمایشگاه به منظور عرضه توانمندی های تولیدی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی روستاییان بخش های مرکزی و سراجو برپا شده است.
ادامه مطلب...

ایرنا بازوی اطلاع رسانی دولت است/ برقراری ارتباط با ایرنا در اولویت کارهای مسئولان قرار گیرد

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه با اشاره به مظلومیت دولت تدبیر و امید در امر اطلاع رسانی گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی با انتشار عینی اخبار، بازوی اطلاع رسانی دولت تدبیر و امید به شمار می رود.
ادامه مطلب...

رانندگان مسیر مراغه - بناب رسیدگی به مطالبات صنفی خود را خواستار شدند

مراغه – ایرنا – جمعی از رانندگان تاکسی های ویژه مراغه - بناب امروز / چهارشنبه/ با حضور در فرمانداری مراغه مطالبات صنفی خود را خواستار شدند.
ادامه مطلب...

کشت محصول کلزا برای نخستین بار در مراغه آغاز شد

مراغه – ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه از کشت محصول دانه روغنی کلزا برای نخستین بار در این شهرستان خبر داد و گفت: کشت این محصول در 20 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان آغاز شده و تا 15 مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
ادامه مطلب...

بیست و هفتمین نمایشگاه نقاشی دست های مهربان در مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد نیکوکاری دست های مهربان گفت: بیست و هفتمین نمایشگاه نقاشی دست های مهربان در نگارخانه تالار صوفی مراغه گشایش یافت.
ادامه مطلب...