امضای تفاهم نامه همکاری علمی بین دانشگاه مراغه و دانشکده علوم پزشکی

مراغه – ایرنا – دانشگاه مراغه و دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی این شهرستان تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی، پژوهشی و فناوری امضاء کردند.
ادامه مطلب...

خبرنگاران، مسئولان را در تحقق توسعه یاری می کنند

مراغه – ایرنا – رئیس شورای اسلامی مراغه با بیان اینکه خبرنگاران حنجره مردم و مسئولان گوش جامعه هستند، گفت: خبرنگاران با نقد منصفانه از کاستی ها و بیان عملکرد و نقاط قوت دستگاه ها، مسئولان را در تحقق توسعه جامعه کمک کنند.
ادامه مطلب...

روستاییان شهرستان مراغه می توانند به "کاوه سودا" نمک بفروشند

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان آذربایجان‌شرقی از موافقت ایجاد زمینه برداشت و فروش نمک دریاچه ارومیه توسط روستاییان منطقه به شرکت کاوه سودا خبر داد.
ادامه مطلب...

اجرای 25 هزار مترمربع زیرساخت درمانی در مراغه

مراغه - ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی مراغه با بیان اینکه تامین زیرساخت های حوزه درمان مهمترین چالش در ارتقای سطح حوزه سلامت و درمان این شهرستان است، گفت: در زمان کنونی 25 هزار متر مربع زیر ساحت در این حوزه در حال اجراست.
ادامه مطلب...

ایجاد مرکز تحقیقات و فراوری گیاهان دارویی در مراغه

مراغه – ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: مرکز تحقیقات، کشت، تولید و بسته بندی گیاهان دارویی در قالب شرکت های دانش بنیان دانشگاهی در مراغه ایجاد می شود.
ادامه مطلب...

ایجاد مرکز تحقیقات, کشت, تولید, بسته بندی گیاهان دارویی در مراغه

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: مرکز تحقیقات، کشت، تولید و بسته‌بندی گیاهان دارویی در قالب شرکت‌های دانش بنیان دانشگاهی در مراغه ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب...

پیشرفت 92 درصدی استادیوم پنج هزار نفری مراغه

مراغه – ایرنا – پیمانکار استادیوم پنج هزار نفری مراغه گفت: این استادیوم هم اکنون از پیشرفت 92 درصدی برخوردار است و با تزریق 125 میلیارد ریال در دو ماه آینده به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

زنده شدن مرده در بیمارستان امیرالمومنین (ع) مراغه

مراغه – ایرنا – ماجرای بیمار 68 ساله ای که بر اساس نظر پزشکان کشیک بیمارستان امیرالمومنین (ع) مراغه علائم حیاتی خود را از دست داده و نیم ساعت پس از انتقال به سردخانه دوباره به زندگی بازگشت، توسط دادستانی شهرستان در دست پیگیری است.
ادامه مطلب...

تعهد 750 میلیارد ریالی خیران مدرسه ساز آذربایجان شرقی برای سال جاری

مراغه - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به کمک160 میلیارد ریالی خیران در سه سال گذشته برای توسعه فضاهای آموزش و پرورش استان ، گفت: در سال جاری خیران استان 750 میلیارد ریال در این زمینه متعهد شده اند .
ادامه مطلب...

620 سازمان مردم نهاد در حوزه سلامت کشور فعالیت می کنند

مراغه – ایرنا - مدیرکل سازمان های مردم نهاد سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: 620 انجمن مردمی (سمن) در حوزه سلامت کشور و زیر نظر این اداره کل فعالیت می کنند.
ادامه مطلب...