تاکید فرماندار مراغه بر رعایت صحت و دقت در انعکاس اخبار

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: سرعت، صحت و دقت در انعکاس و انتشار اخبار از مهمترین ارکان حرفه خبرنگاری است و خبرنگاران باید به این موارد توجه جدی داشته باشند.
ادامه مطلب...

وجود چهار هزار و 472 واحد مسکن مهر مشکل دار در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرکل مسکن، راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با اشاره به عزم دولت برای حل مشکلات مسکن مهر گفت: چهار هزار و 472 واحد مسکن مهر مشکل دار در استان وجود دارد که باید هر چه زودتر مشکل آن ها برطرف شود.
ادامه مطلب...

تولید 20 درصد مواد پروتئینی آذربایجان شرقی توسط عشایر

مراغه - ایرنا - مدیرکل امور عشار آذربایجان شرقی گفت: عشایر با دو درصد جمعیت کل استان 20 درصد از مواد پروتئینی مورد نیاز مردم را تولید و روانه بازار می کنند.
ادامه مطلب...

حقوق های نجومی در کشور تاراج بیت المال است

مراغه - ایرنا - رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران و عضو شورای عالی بسیج اقشار و کارگری کشور گفت: حقوق های نجومی و نامتعارف در هر دولتی که پرداخت شده به معنای تاراج اموال بیت المال است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: گروهک منافقان جایگاهی بین ایرانیان و مومنان ندارد

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه گفت: گروهک تروریستی منافقان از هیچ جایگاهی بین ایرانیان، مسلمانان و مومنان برخودار نیست.
ادامه مطلب...

بازگشت 12 هزار بنگاه تولیدی راکد و زیر ظرفیت کشور به چرخه تولید

مراغه - ایرنا - مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور از بازگشت 12 هزار بنگاه تولیدی راکد و زیر ظرفیت کشور به چرخه تولید تا پایان امسال خبر داد و گفت: این کار با اعطای 160 هزار میلیار ریال تسهیلات به این بنگاه ها و واحدهای صنعتی بالای 60 درصد پیشرفت انجام می شود.
ادامه مطلب...

آغاز مهاجرت معکوس در روستاهای شهرستان مراغه/ آذربایجان شرقی تنها تبریز نیست

استاندار آذربایجان‌شرقی از آغاز مهاجرت معکوس در روستاهای شهرستان مراغه گفت: توسعه استان فقط توسعه تبریز نیست و ما معتقدیم که برای تحقق توسعه پایدار استان، همه نقاط استان باید توسعه یابند.
ادامه مطلب...

عمده مشکلات پیش روی تولید با اجرای برجام برداشته شد

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: با اجرای برجام، عمده مشکلات از سر راه تولید برداشته شد و امکان دسترسی واحدهای تولیدی به ماشین آلات و دانش فنی جدید فراهم شده است.
ادامه مطلب...

وقف یک قطعه زمین برای ساخت و توسعه مسجد توسط بانوی مراغه ای

مراغه – ایرنا – رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: بانوی ساکن روستای شیخ جان این شهرستان یک قطعه زمین برای ساخت و توسعه مسجد وقف کرد.
ادامه مطلب...

معاون اول رئیس جمهوری: خدمت رسانی به روستاها از اولویت های دولت است

مراغه – ایرنا - معاون اول رئیس جمهوری کشورمان اعلام کرد: در زمان حاضر خدمت رسانی به مردم روستاها از مهمترین اهداف کاری دولت جمهوری اسلامی و آب رسانی به روستاها از محورهای این اهداف است.
ادامه مطلب...