اردوی آمادگی تیم ملی سپک تاکرا در مراغه پایان یافت

مراغه- ایرنا- مرحله چهارم از اردوی تیم ملی سپک تاکرا در رده سنی بزرگسالان که از 15 شهریور در سالن ولی عصر (عج) مراغه آغاز شده بود، امروز یکشنبه /21 شهریور/ به کار خود پایان داد.
ادامه مطلب...

تشییع پیکر جانباز شیمیایی در شهرستان مراغه

مراسم تشییع پیکر جانباز شیمیایی ، مالک ابراهیمی روز سه‌شنبه در مراغه برگزار می‌شود.
ادامه مطلب...

واژگونی تراکتور در مراغه یک کشته بر جای گذاشت

واژگونی تراکتور در روستای آلماچوان مراغه موجب کشته شدن یک نفر شد.
ادامه مطلب...

2 دونده نیمه ماراتن ایران در جمع 10 نفر برتر رقابت های سوئد

مراغه – ایرنا - سرمربی دوهای نیمه استقامت، استقامت و فوق استقامت کشور گفت: تیم اعزامی ایران به رقابت های نیمه ماراتن سوئد/ 21 کیلومتر و 97.5 متر/ نتایج ارزشمندی کسب کرد و 2 نفر از تیم چهار نفری ایران با کسب رتبه های هفتم و هشتم در جمع 10 نفر برتر قرار گرفتند.
ادامه مطلب...

روز عرفه در مراغه معطر به حضور شهید گمنام است

مراغه – ایرنا- رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه گفت: مراغه در روز جاری/ عرفه/ معطر به حضور یکی از شهدای گمنام هشت سال دوران دفاع مقدس است.
ادامه مطلب...

پرویز پرستویی: جای مشهدی عباد در سینمای ایران خالی است

مراغه – ایرنا- پرویز پرستویی گفت: جای مشهدی عباد در سینمای ایران خالی است و این فیلم تنها با توانایی ها و قابلیت های یدالله صمدی ساخته می شود.
ادامه مطلب...

ثریا قاسمی: چیزهای زیادی از یدالله صمدی یاد گرفتم

مراغه – ایرنا – ثریا قاسمی، بازیگر محبوب سینما و تلویزیون که به احترام یدالله صمدی به زادگاه این فیلمساز برجسته کشور سفر کرده است، وی را عالیجناب سینمای ایران خطاب کرد و گفت: چیزهای زیادی از وی یاد گرفته ام.
ادامه مطلب...

خالق پرفروش ترین فیلم های آذری در اندیشه ساخت مشهدی عباد

مراغه – ایرنا – یدالله صمدی از فیلم سازان برجسته کشور است که در دهه های 1360و 1370 شمسی بخشی از فرهنگ بومی آذری و داستان های اصیل این سرزمین را با استقبال مثال زدنی به تصویر کشید و امروز در فکر ساخت فیلم هایی چون 'مشهدی عباد'، 'آرشین مارالان' و 'حیدربابایا سلام' است.
ادامه مطلب...

پدافند هوایی شمالغرب کشور چشمان بیدار برای تامین امنیت است

مراغه – ایرنا - فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شمالغرب کشور گفت: پدافند هوایی شمالغرب کشور با برخورداری از ابزارهای پیشرفته و افسران متعهد چشمان بیدار برای تامین امنیت هوایی در جمهوری اسلامی ایران است.
ادامه مطلب...

غفلت از توطئه های دشمنان و فتنه های آل سعود خطرناک است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت مراغه با اشاره به اینکه غفلت از توطئه های آمریکا و رژیم صهونیستی و نیز فتنه های آل سعود خطرناک است، گفت: نظام استکبار با حمایت از حکام عربستان و گروه های تکفیری و سلفی درصدد ایجاد اختلاف بین مسلمانان اهل سنت و شیعیان است.
ادامه مطلب...