نمایشگاه نوروزی صنایع دستی در عجب شیر گشایش یافت

مراغه - ایرنا - نمایشگاه نوروزی صنایع دستی شامل حصیر و سبدبافی، ترمه، نگارگری، مینا کاری، روبان دوزی، سوزن دوزی، بافت انواع قالی و گلیم، جاجیم بافی، آینه کاری روی سفال، ساخت تاج و حکاکی روی مس در عجب شیر گشایش یافت.
ادامه مطلب...

دادستان: چرخه تصفیه فاضلاب در مراغه مشکلی ندارد

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به رعایت موازین بهداشتی و زیست محیطی در تصفیه خانه های این شهرستان گفت: مشکلی در چرخه تصفیه فاضلاب در مراغه وجود ندارد.
ادامه مطلب...

پیام نوروزی مدیرکل آموزش و پرورش آذ ... نغمه سال نو با...

پیام نوروزی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ؛ نغمه سال نو با آغاز گام دوم انقلاب به سوی پیروزی ها مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در آستانه آغاز نوروز 1398 پیام تبریکی صادر کرد.
ادامه مطلب...

27.5میلیارد تومان برای تکمیل پایاب سد سهند هشترود تخصیص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از تخصیص 27.5 میلیارد تومان برای تکمیل 1300 هکتار از پایاب سد سهند در این شهرستان خبرداد و گفت: این رقم بیش از رقم اختصاص یافته ر 11 سال گذشته است.
ادامه مطلب...

نزدیک به 27 هزار عدد انواع مواد محترقه در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف 26 هزار و 974 عدد انواع مواد محترقه در یکی از محلات این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

34 تن شکر و برنج یارانه ای در عجب شیر توزیع می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت عجب شیر گفت: در راستای تامین کالاهای اساسی مردم، 17 تن برنج و 17 تن شکر در شهرستان توزیع می شود.
ادامه مطلب...

15 موقوفه در مراغه برای سرمایه گذاری شناسایی شده است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از شناسایی 15 موقوفه nv این شهرستان برای سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی خبرداد.
ادامه مطلب...

اتحاد ملت ایران و عراق موجب خنثی سازی توطئه دشمنان است

مراغه – ایرنا - امام جمعه مراغه، اتحاد ملت ایران و عراق را موجب خنثی سازی توطئه دشمنان عنوان کرد وگفت: امروز کشوری که در عراق نفوذ دارد جمهوری اسلامی ایران و این شکستی برای دشمنان به خصوص آمریکاست.
ادامه مطلب...

نبود بنیاد شهید در چاراویماق موجب اذیت خانواده شهدا شده است

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق به نبود بنیاد شهید و امور ایثارگران در این شهرستان اشاره کرد و گفت: عدم حضور و فعالیت کارکنان این اداره در چاراویماق موجب نارضایتی خانواده های شهدا و ایثارگران شده است.
ادامه مطلب...

میوه شب عید در 10 نقطه از شهر مراغه عرضه می شود

مراغه - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی مراغه با اشاره به اجرای طرح تنظیم بازار گفت: میوه شب عید در 10 نقطه از شهر عرضه می شود.
ادامه مطلب...