برگزاری کارگاه آموزش عکاسی مستند اجتماعی و خبری در مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با یازدهمین هفته فیلم و عکس مراغه، کارگاه آموزش عکاسی مستند اجتماعی و خبری با حضور 36 نفر از اعضا و هنرجویان انجمن سینمای جوانان این شهرستان برگزار شد تا عکاسان مراغه در کلاس درس یکی از عکاسان برجسته خبری کشور جمع شوند.
ادامه مطلب...

مهری که در مهر با نیازمندان تقسیم می شود

مراغه - ایرنا – همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید چشم های معصوم برخی از دانش آموزان و دانشجویان در انتظار مهر خیران و بارش عاطفه هاست تا تحصیل در کنار همسالان به آرزوی دست نیافتنی آنان تبدیل نشود.
ادامه مطلب...

معلمان و دانش آموزان ظرفیت پذیرش آموزش را در خود ایجاد کنند

مراغه – ایرنا – عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اینکه انبیای الهی برای تعلیم و تربیت بشریت مبعوث شدند و کار معلمی نیز در امتداد رسالت انبیاست، گفت: معلمان و دانش آموزان باید در آستانه سال تحصیلی جدید ظرفیت پذیرش آموزش را در خود ایجاد کنند.
ادامه مطلب...

سخنان مقتدرانه رئیس جمهوری در سازمان ملل به پشتوانه ملت ایران بود

مراغه – ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به اینکه امروز نیروهای مسلح ولایت مدار در کنار ملت بزرگ ایران در راه حفظ نظام مقدس اسلامی آماده جان فشانی هستند، گفت: سخنان مقتدرانه رئیس جمهوری در سازمان ملل به پشتوانه خون شهدا و ایستادگی های ملت ایران بر افکار عمومی نقش بست.
ادامه مطلب...

حضور چهارقلوهای مراغه ای همزمان با بازگشایی مدارس در کلاس اول + تصاویر

چهارقلوهای مراغه‌ای همزمان با آغاز سال تحصیلی، وارد کلاس اول شدند.
ادامه مطلب...

ولایت مداری، معنویت و وحدت ملی عوامل پیروزی در مقابل دشمنان است

مراغه – ایرنا – فرمانده سپاه ناحیه مراغه تبعیت از رهبری، معنویت و وحدت ملی را عوامل پیروزی در دشمنان دانست و گفت: فرهنگ ایثار و شهادت و تبعیت خالصانه از رهبری در کنار پشتیبانی ملت بزرگ ایران از رزمندگان موجب بهم خوردن معادلات و تحلیل های دشمن در هشت سال دفاع مقدس شد.
ادامه مطلب...

مجوز فعالیت تاکسی با توجه به نیاز مراغه صادر شود

مراغه – ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: مجوزهای فعالیت تاکسی های درون شهری و برون شهری مراغه باید با توجه به نیازهای این شهرستان صادر شود.
ادامه مطلب...

ولایت فقیه سد نفوذ ناپذیری در برابر دشمنان اسلام است

مراغه – ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به اینکه ولایت فقیه سد نفوذناپذیری در برابر دشمنان نظام اسلامی است، گفت: ملت بزرگ ایران با تکیه بر ولایت فقیه که برگرفته از ولایت الهی است، در برابر توطئه های نظام سلطه ایستاده است.
ادامه مطلب...

برگزاری هفته فیلم و عکس در مراغه

مراغه – ایرنا - رئیس انجمن سینمای جوان مراغه گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس یازدهمین هفته فیلم و عکس مراغه به همت این انجمن در مجموعه فرهنگی و هنری عبدالقادر مراغی برگزار می شود.
ادامه مطلب...

مراسم رژه نیروهای مسلح در عجب شیر برگزار شد

مراغه - ایرنا - همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه نیروهای مسلح با حضور امام جمعه، فرماندار، خانواده های شهدا و ایثارگران عجبشیر در مقابل سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...