زینب (س) احیاگر تفکر ولایت مداری، استکبارستیزی و مبارزه با تزویر است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه گفت: زینب (س) احیاگر تفکر ولایت مداری، استکبارستیزی و مبارزه با ریا و تزویر است.
ادامه مطلب...

برگزاری دوره مربیگری درجه 3 شطرنج با حضور مربی فدراسیون جهانی در مراغه

مراغه - ایرنا - دوره مربیگری درجه 3 شطرنج با تدریس استاد بین المللی شطرنج کشور و مربی فدراسیون جهانی در مراغه برگزار شد تا شرکت کنندگان در پایان دوره با دریافت مدرک رسمی مربی گری از فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران به جمع مربیان این رشته ورزشی بپیوندند.
ادامه مطلب...

ورود سیب مراغه به تالار بورس/ دفتر نمایندگی بورس محصولات کشاورزی در مراغه راه اندازی شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه از راه اندازی دفتر نمایندگی بورس محصولات کشاورزی در مراغه خبر داد و گفت: هدف اصلی در راه اندازی این نمایندگی فروش محصول سیب مراغه به دور از مشکلات واسطه گری است.
ادامه مطلب...

ثبت2 وقف جدید به ارزش 2.7 میلیارد ریال در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از 2 وقف جدید به ارزش حدود 2.7 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد و گفت: این 2 وقف مربوط به یک قطعه زمین در روستای خلیفه کندی و یک باغ در مراغه است.
ادامه مطلب...

قصور احتمالی در پرونده مرگ مادر باردار در مراغه محرز نشده است

مراغه - ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه پس از گذشت 2 ماه از مرگ مادر باردار در مراغه گفت: قصور احتمالی در این پرونده محرز نشده و منوط به صدور حکم از سوی دادگستری است.
ادامه مطلب...

تشکیل جلسه ستاد بحران برای مقابله با بحران های احتمالی زمستان در مراغه

مراغه - ایرنا - در پی اطلاعیه هواشناسی آذربایجان شرقی مبنی بر کاهش دمای شدید هوا در اواخر هفته جاری و احتمال بروز هوای زیر صفر درجه، ستاد بحران مراغه با تشکیل جلسه ای پدافند غیرعامل برای مقابله با بحران های احتمالی ناشی از شرایط جوی را در دستور کار قرار داد.
ادامه مطلب...

کمک 2 هزار میلیارد ریالی دولت به شهرداری ها و دهیاری های آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی از کمک 2 هزار میلیارد ریالی دولت تدبیر و امید به شهرداری ها و دهیاری های این استان خبر داد و گفت: شهرداری ها و دهیاری های استان با وجود این کمک های مالی باید در توسعه اقتصادی شهرستان ها قدم های اساسی بر دارند.
ادامه مطلب...

نفرات برتر مسابقات قرآن نیروی زمینی شمالغرب ارتش در عجبشیر مشخص شد

مراغه - ایرنا - سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه نیروی زمینی ارتش ویژه شمالغرب کشور که در مرکز آموزشی 03 شهید برخورداری عجبشیر برگزار شد، عصر امروز /دوشنبه/ با معرفی 40 چهره برتر خاتمه یافت.
ادامه مطلب...

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی: اتمام طرح های نیمه تمام ورزشی در اولویت قرار دارد

مراغه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: اتمام طرح های نیمه تمام از اولویت برنامه های دولت تدبیر و امید در بخش ورزش بوده و تلاش های مسولان استانی نیز در همین راستاست.
ادامه مطلب...

تحلیل گر مسایل آموزشی: انتخاب دانش آشتیانی نشانه نگاه خلاقانه دولت به آموزش و پرورش است

مراغه - ایرنا - کارشناس و تحلیل گر مسایل آموزش و پرورش معتقد است که انتخاب دانش آشتیانی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش جلوه ای از نگاه علمی و خلاقانه دولت تدبیر و امید به این وزارتخانه است.
ادامه مطلب...