پرداخت 17 میلیارد ریال تسهیلات خودکفایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به پرداخت 17 میلیارد ریال تسهیلات خودکفایی به مددجویان این شهرستان از ابتدای سالجاری تاکنون گفت: پرداخت این تسهیلات در راستای توانمندسازی این اقشار آسیب پذیر انجام شده است.
ادامه مطلب...

رئیس اداره ثبت: 35 هزار نفر در مراغه کارت هوشمند ملی دریافت کردند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت و احوال مراغه گفت: از ابتدای اجرای طرح ثبت نام برای کارت هوشمند ملی، 35 هزار نفر در شهرستان موفق به دریافت این کارت شدند.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: تبعیت از ولایت ومردمی بودن بزرگ ترین تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار مراغه گفت: برخورداری از پشتوانه عظیم مردمی و تبعیت از ولایت و رهبری بزرگترین تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها است.
ادامه مطلب...

مدارس مراغه یکشنبه هم تعطیل شد

مدیر آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: مدارس مراغه به دلیل بارش برف و یخبندان فردا یکشنبه در نوبت صبح تعطیل است.
ادامه مطلب...

ثبت سه هزار و 570 تولد و یک هزار و 73 فوتی در مراغه در 9 ماه گذشته

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت و احوال شهرستان مراغه گفت: در 9 ماه گذشته سالجاری، سه هزار و 570 تولد و یک هزار و 73 واقعه فوتی در این شهرستان ثبت شده است.
ادامه مطلب...

رئیس تبلیغات اسلامی مراغه: نسل سوم انقلاب در حماسه 9 دی پایبندی به ولایت را نشان دادند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه با اشاره به حضور نسل سومی های انقلاب در حماسه 9 دی گفت: این قشر عظیم جامعه با تکیه بر بصیرت و آگاهی خود، پایبندی به ارزش های اسلامی و ولایت را نشان دادند.
ادامه مطلب...

رئیس دانشگاه: هدف دانشگاه پیام نور ارتقا سطح عملی و گسترش عدالت آموزشی است

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی ارتقاء سطح علمی و گسترش و توسعه عدالت آموزشی را از اهداف این دانشگاه برشمرد و گفت: دانشگاه پیام نور آموزش را به در خانه های مردم برده و بیشترین خدمات علمی را در سنگر علم و دانش ارائه کرده است.
ادامه مطلب...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه:پیام حماسه 9 دی، استکبارستیزی ملت ایران با تکیه بر ولایتمداری ...

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه و رئیس ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی این شهرستان با اشاره به دستاوردهای این حماسه بزرگ گفت: پیام اصلی این حماسه، استکبارستیزی ملت ایران با تکیه بر ولایتمداری و بصیرت عاشورایی است.
ادامه مطلب...

معاون دانشکده علوم پزشکی مراغه: چهار هزار و 500 سالمند خدمات سلامت دریافت کردند

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزسکی مراغه با اشاره به اجرای برنامه سلامت سالمندان در این شهرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون، چهار هزار و 500 نفر از سالمندان خدمات سلامت دریافت کردند.
ادامه مطلب...

آغاز توزیع سبد کالا در بین خانواده های زندانیان مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه با اشاره به آغاز توزیع هفتمین سری از سبد کالای ویژه خانواده های زندانیان توسط این انجمن گفت: در این نوبت 550 بسته در بین این خانواده ها توزیع می شود.
ادامه مطلب...