ثبت نام بیش از 226 هزار نفر در سرشماری نفوس و مسکن آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرکل آمار و اطلاعات استانداری آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 226 هزار نفر در قالب 80 هزار و 224 خانوار از مردم این استان به صورت اینترنتی اطلاعات خود را در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن ثبت کرده اند.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان:الگوی مدافعان حرم، قمر بنی هاشم (س) است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اینکه الگوی مدافعان حرم، قمر منیر بنی هاشم (س) است، گفت: کمک به رزمندگان و مدافعان حرم که در خط مقدم جبهه های نبرد علیه تکفیری ها هستند، دارای ارزشی برابر با مبارزه رو در رو با دشمن است.
ادامه مطلب...

افزایش سه و نیم برابری خرید گندم کشاورزان آذربایجان شرقی در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: خرید گندم مازاد کشاورزان در این استان طی سال زراعی 95- 94 نسبت به سال 92 /سال آغاز به کار دولت تدبیرو امید/، افزایش سه و نیم برابری داشته است.
ادامه مطلب...

فعالیت 4 کارگروه تخصصی در ستاد اقتصاد مقاومتی مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی مراغه از فعالیت چهار کارگروه در زیرمجموعه این ستاد خبر داد و گفت: در پی تدوین سند تدبیر و توسعه مراغه و آذربایجان شرقی در دولت تدبیر و امید، فعالیت های مرتبط با اقتصاد مقاومتی در این شهرستان از دو سال پیش آغاز شده است.
ادامه مطلب...

تحقق اقتصاد مقاومتی در گروی نقش آفرینی بخش خصوصی است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تحقق اقتصاد مقاومتی را در گرو نقش آفرینی بخش خصوصی دانست و گفت: دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش تسهیل کننده و مرتفع کننده موانع را دارد و مردم باید وارد صحنه شوند.
ادامه مطلب...

معاون استاندار:سیستم بانکی آذربایجان شرقی ضعیف تر از سایر استانها عمل کرده است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دغدغه رهبری و دولت تدبیرو امید تحقق اقتصاد مقاومتی در سال جاریست، گفت: سیستم بانکی آذربایجان شرقی ضعیف تر از بانک های سایر استان های کشور عمل کرده است.
ادامه مطلب...

جاده هشترود _ مراغه آسفالت و لکه گیری شد

جاده هشترود ـ مراغه جزو جاده‌های پر تردد جنوب استان است که حدود 15 سال قبل آسفالت‌ریزی شده بود و پس از 15 سال آسفالت و لکه‌گیری شد.
ادامه مطلب...

9 شرکت تعاونی تولیدی در روستاهای مراغه تشکیل شد

مراغه - ایرنا - با تاکید دولت بر توسعه روستایی و اعطای تسهیلات ویژه، 9 شرکت تعاونی تولیدی در روستاهای بخش مرکزی و سراجوی مراغه تشکیل شد.
ادامه مطلب...

مردم از امکان سرشماری اینترنتی به صورت رایگان در ادارات مراغه بهره مند شوند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: سرشماری اینترنتی به صورت رایگان در ادارات و مراکز آموزشی و دانشگاه های این شهرستان فعال است و مردم می توانند از این امکان بهره برداری کنند.
ادامه مطلب...

محرم در مراغه/ گذری بر عزاداری های دیار عاشقان حسینی و محبان خمینی

مراغه - ایرنا - مراغه دیار شیفتگان سالار شهیدان است؛ عاشقانی که به تاسی از شهدای کربلا درس آزادگی و ایثار آموختند و با حب امام خمینی (ره) به پیشگامان مردم مراغه در انقلاب اسلامی تبدیل شدند.
ادامه مطلب...