بازداشت سه نفر به دلیل ایجاد اختلال در نظم هیات های حسینی مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با هشدار به اخلال کنندگان نظم عمومی گفت: سه نفر از اراذل و اوباش مراغه به دلیل ایجاد اختلال در نظم عمومی هیات های حسینی شب گذشته /یکشنبه/ بازداشت شدند و بدون شک تا آخر ماه محرم آزاد نمی شوند.
ادامه مطلب...

ترویج فرهنگ ترافیکی در بین دانش آموزان زمینه ساز کاهش تخلفات است

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: ترویج فرهنگ ترافیکی در دانش آموزان زمینه ساز پیشگیری از تخلف های رانندگی در جامعه است.
ادامه مطلب...

کاهش تصادفات منجر به فوت در سطح شهر مراغه/ سازماندهی 22 هزار همیار پلیس در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کاهش تصادفات منجر به فوت در سطح شهر مراغه خبر داد و گفت: ارتقای فرهنگ ترافیکی از عوامل مهم کاهش تصادفات بخصوص تصادف های منجر به فوت است.
ادامه مطلب...

رئیس اداره اوقاف:دو وقف توسط سه واقف در عجبشیر ثبت شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه عجبشیر از ثبت دو وقف جدید در روستاهای گل تپه و مهرآباد این شهرستان خبر داد و گفت: این دو وقف از سوی سه واقف این شهرستان به ثبت رسید.
ادامه مطلب...

آموزش های سالمندی در ورطه بی رغبتی مخاطبان

مراغه – ایرنا – حلقه مفقوده سرزندگی و عزت اجتماعی در دوران سالمندی را باید در آموزش های دو جانبه سالمندان و اطرافیان آنان جستجو کرد؛ آموزش هایی که به عنوان یکی از دستاوردهای ناملموس طرح تحول سلامت در دولت تدبیر و امید با بی رغبتی مخاطبان مواجه است.
ادامه مطلب...

کارگاه هنرهای تجسمی و خوشنویسی با موضوع مدافعان حرم در مراغه

ادامه مطلب...

معاون فرماندار مراغه: خیران سنت های حسنه را در جامعه نهادینه کنند

مراغه – ایرنا – معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با قدردانی از خیران این شهرستان گفت: خیران سنت های حسنه ائمه اطهار از جمله کمک به نیازمندان را در جامعه نهادینه کنند تا جلوه های زیبای دین مبین اسلام در جهان بیش از پیش تبیین شود.
ادامه مطلب...

برگزاری کارگاه هنرهای تجسمی و خوشنویسی با موضوع مدافعان حرم در مراغه

مراغه - ایرنا – کارگاه خوشنویسی و نقاشی با موضوع مدافعان حرم در محوطه باز مسجد جامع مراغه برگزار شد تا 35 نفر از هنرمندان این شهرستان ایثار و جانفشانی های مدافعان حرم را در قالب هنر به مخاطبان معرفی کنند.
ادامه مطلب...

برگزاری رزمایش ' الی بیت المقدس' بسیجیان در مراغه

مراغه - ایرنا - رزمایش دو روزه ' الی بیت المقدس ' بسیجیان مراغه با شرکت هشت گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر از بسیجیان خواهر در این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...

امنیت مراغه نتیجه اعتماد مردم به پلیس است

مراغه - ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به همکاری های مناسب مردم این شهرستان با پلیس گفت: امنیت کشور و شهرستان نتیجه اعتماد مردم به پلیس و استمرار آن نیازمند تداوم مشارکت های گسترده مردم و دستگاه های اجرایی است.
ادامه مطلب...