اصحاب رسانه و هنرمندان آثار سوء مصرف مواد مخدر را تبیین کنند

مراغه – ایرنا – دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: اصحاب رسانه و هنرمندان با تولید محتوای خلاقانه آثار سوء مصرف مواد مخدر را بیش از پیش در بین اقشار مختلف جامعه تبیین کنند.
ادامه مطلب...

بهره مندی88 درصد خانوارهای روستایی آذربایجان شرقی از نعمت گاز

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون 100 درصد خانوارهای شهری و بیش از 88 درصد از خانوارهای روستایی ساکن در روستاهای بالای 20 خانوار آذربایجان شرقی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار بر ایجاد اتحادیه مرغداران در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: با وجود 169 واحد مرغداری گوشتی و تخم گذار در مراغه ایجاد اتحادیه مرغداران در این شهرستان ضروری است.
ادامه مطلب...

مسابقات کانوپولوی کاپ آزاد کشور با برتری اراک در مراغه پایان یافت

مراغه - ایرنا - مسابقات قایقرانی کانوپولوی کاپ آزاد قهرمانی کشور که با حضور 10 تیم منتخب روز گذشته در پیست کانوپولوی پارک یادگاران مراغه آغاز شده بود، با برتری اراک به پایان رسید.
ادامه مطلب...

حضور مقتدرانه و ولایتمدارانه نیروهای مسلح ضامن قدرت و بقای نظام است

مراغه – ایرنا – فرمانده پادگان امام رضا (ع) مراغه و ارشد نظامی منطقه جنوب آذربایجان شرقی گفت: حضور مقتدرانه و ولایتمدارانه نیروهای مسلح ضامن قدرت و بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
ادامه مطلب...

نیروهای مسلح توانمندتر از همیشه از مرزهای میهن اسلامی حراست می کنند

مراغه – ایرنا - امام جمعه موقت مراغه به بصیرت نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: این نیروهای ایثارگر، توانمندتر از همیشه در برابر توطئه های دشمنان از مرزهای میهن اسلامی حراست می کنند.
ادامه مطلب...

ایجاد نمایشگاه دائمی برای عرضه تولیدات و توانمندی های مراغه

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌ شرقی از ایجاد نمایشگاه دائمی برای عرضه تولیدات و توانمندی‌های شهرستان مراغه خبر داد و افزود: با وجود ظرفیت‌های فراوان در بخش کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری وجود این نمایشگاه در این شهرستان ضروری است.
ادامه مطلب...

مراغه با تولید 18 هزار تن تخم مرغ و 6 هزار تن گوشت مرغ اتحادیه ندارد

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: شهرستان مراغه با تولید سالانه 18 هزار تن تخم‌مرغ و 6 هزار تن گوشت سفید مرغ اتحادیه مرغداران ندارد و تولیدکنندگان برای انجام کارهای اداری و اتحادیه‌ای مجبورند به تبریز و یا تهران مراجعه کنند.
ادامه مطلب...

مسابقات قایقرانی کانوپولوی کاپ آزاد کشور در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - مسابقات قایقرانی کانوپولوی کاپ آزاد قهرمانی کشور با حضور 10 تیم منتخب روز پنجشنبه در پیست کانوپولوی پارک یادگاران مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

انتخاب مراغه به عنوان یکی از هفت شهر برتر ایران در پیشگیری از استعمال دخانیات

مراغه – ایرنا - در کارگروه سلامت و امنیت غذایی مراغه با اشاره به اینکه برخورد با واحدهای متخلف در بخش بهداشت و سلامت غذایی با مشارکت نیروی انتظامی، دادستانی و دانشکده علوم پزشکی این شهرستان تشدید می شود،اعلام شد که مراغه به عنوان یکی از هفت شهر برتر کشور در پیشگیری از استعمال دخانیات و قلیان برگزیده شده است.
ادامه مطلب...