کشف 5 میلیارد 100 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: 5 میلیارد و 100 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه کشف شد.
ادامه مطلب...

جشن تولدی برای 2 سال دوری از اعتیاد/ اینجا مادران معتاد پس از ترک هم رها نمی شوند

مراغه - ایرنا - درب این مرکز ترک اعتیاد به روی همه باز است؛ مردمی که با اهدای غذا یا برخی اقلام مصرفی می توانند در اداره این مرکز خیریه مشارکت کرد و بانوان و دختر بچه های معتادی که می توانند به صورت داوطلبانه یا اجباری تولدی دوباره را تجربه کنند.
ادامه مطلب...

پلنگ سه روستایی را در مراغه زخمی کرد

مراغه - ایرنا - بخشدار بخش مرکزی مراغه با اشاره به حمله یک قلاده پلنگ به روستای قرطاول این شهرستان گفت: سه نفر از اهالی این روستا عصر امروز در اثر حمله این حیوان مجروح شدند.
ادامه مطلب...

اعزام مددجویان کمیته امداد مراغه به حرم رضوی در انتظار مساعدت مضاعف خیران

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: اعزام کاروان مددجویان این کمیته به مشهد مقدس با تداوم مساعدت های خیران این شهرستان به زودی انجام می شود.
ادامه مطلب...

40 هزار روستایی در مراغه از خدمات آزمایشگاهی برخوردار شدند

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: با تجهیز چهار مرکز بهداشتی و درمانی روستایی به آزمایشگاه، حدود 40 هزار نفر از روستاییان این شهرستان از خدمات آزمایشگاهی در این مناطق برخوردار شدند.
ادامه مطلب...

معاون استاندار آذربایجان شرقی: عده ای برای دو قطبی کردن جامعه تلاش می کنند

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر وحدت در جامعه گفت: عده ای با دو قطبی کردن جامعه به دنبال ترسیم خط نفاق در جامعه هستند.
ادامه مطلب...

فراخوان جشنواره سراسری نثر معاصر مراغه منتشر شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه از برگزاری چهارمین جشنواره سراسری نثر معاصر مراغه خبر داد و گفت: فراخوان این جشنواره منتشر و علاقه مندان می توانند تا 15 دی ماه سال جاری نسبت به ارسال آثار و شرکت در این جشنواره اقدام کنند.
ادامه مطلب...

مشارکت 57درصدی مردم مراغه در سرشماری اینترنتی

مراغه - ایرنا - جلب مشارکت حداکثری مردم به عنوان یکی از دستاوردهای ناملموس دولت تدبیر و امید نشانه ای از اعتماد مردم به دولتمردان است که در صحنه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی به نمایش گذاشته می شود و مشارکت 57.17 درصدی مردم مراغه در ثبت نام اینترنتی سرشماری نمونه ای از این اعتماد قابل تقدیر است.
ادامه مطلب...

مشکلات جمع آوری زباله مرتفع می شود/ ساماندهی حوزه خدمات شهری رویکرد جدید شهرداری مراغه

مراغه - ایرنا - سرپرست شهرداری مراغه با اشاره به ضرورت تحول درمدیریت پسماند شهرداری این شهر گفت: جمع آوری پسماندهای شهری هم اکنون به صورت سنتی، مکانیزه و تمام مکانیزه صورت می گیرد اما کمبود تعداد خودروهای مکانیزه نسبت به سطل های زباله، جمع آوری را با مشکل مواجه کرده است.
ادامه مطلب...

مدارس ابتدایی سما در رتبه نخست مدارس هوشمند مراغه

مراغه - ایرنا - معاون دانشگاه آزاد اسلامی مراغه و رئیس مرکز سما این واحد دانشگاهی گفت: هوشمند سازی مدارس ابتدایی به عنوان یکی از راهبردهای اساسی تحول بنیادین در این مرکز طی سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته تا در سال جاری این مدارس در رتبه نخست هوشمندسازی مدارس ابتدایی شهرستان قرار گیرد.
ادامه مطلب...