هزینه دو هزار و 800 میلیارد ریالی برای برق رسانی در آذربایجان شرقی

مراغه – ایرنا – مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید از اجرای 867 طرح برق رسانی با بیش از دو هزار و 800 میلیارد ریال هزینه در آذربایجان شرقی خبر داد.
ادامه مطلب...

زمینه شادابی جوانان با حفظ ارزش های اسلامی فراهم شود

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: مسئولان دولت تدبیر و امید ایجاد زمینه تفریح و شادابی جوانان را به شرط رعایت ارزش های دینی ضروری می دانند.
ادامه مطلب...

ماموریت پلیس فتا حفظ هویت دینی و ارزش های اسلامی در فضای سایبری است

مراغه – ایرنا – رئیس پلیس فتای آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه حدود 85 درصد از جرایم اینترنتی این استان با نقش آفرینی پلیس فتا کشف شده است، گفت: ماموریت پلیس فتا حفظ هویت دینی و ارزش های اسلامی در فضای سایبری است.
ادامه مطلب...

کشف 120 تن برنج تقلبی در مراغه / کشف 100 هزار نخ سیگار قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 120 تن برنج تقلبی و غیربهداشتی به ارزش 4 میلیارد ریال از یک انبار کالا خبر داد.
ادامه مطلب...

افتتاح پنج طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در مراغه

مراغه – ایرنا – کار بهره برداری از دو طرح عمرانی و خدماتی و آغاز عملیات اجرایی احداث سه طرح در مراغه همزمان با پنجمین روز از هفته دولت آغاز شد.
ادامه مطلب...

پیاده روی به مناسبت گرامی داشت هفته دولت در عجبشیر

مراغه - ایرنا - مردم شهرستان عجبشیر در چهارمین روز از هفته دولت با شرکت در همایش پیاده روی خانوادگی این هفته را گرامی داشتند تا نشاط پیاده روی در این شهرستان به شور استقبال از دستاوردهای دولت تدبیر و امید تبدیل شود.
ادامه مطلب...

برخورد دولت با حقوق های نجومی نشانه عدالت محوری است

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه برخورد دولت با حقوق های نجومی را نشانه ای از عدالت محوری خواند و گفت: برخورد دولت تدبیر و امید با مسببان حقوق های نجومی نشان داد که رعایت حقوق مردم و انقلاب، خط قرمزی برای دولت است.
ادامه مطلب...

استراتژی دولت با لبیک به رهبری بر اقتصاد مقاومتی متمرکز است

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه با اشاره به اینکه همه موظف به لبیک گوئی به رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند، گفت: دولت تدبیر و امید تمامی طرح ها و برنامه های خود را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی معطوف کرده است.
ادامه مطلب...

تخصیص 160 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال توانجویان بهزیستی آذربایجان شرقی

مراغه – ایرنا – معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی آذربایجان شرقی با اشاره به خود کفایی چهار بانوی سرپرست خانوار در مراغه گفت: 160 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زائی برای توانجویان این استان تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

سه طرح خدماتی و عمرانی در مراغه بهره برداری شد

مراغه – ایرنا – همزمان با هفته دولت سه طرح عمرانی و خدماتی شامل باشگاه تفریحی و اقامتی فرهنگیان، مدرسه 6 کلاسه پاشانژاد روستای ورجوی و نوسازی 50 دستگاه ناوگان تاکسیرانی با صرف 15 میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...