برگزاری هفته فیلم و عکس در مراغه

مراغه – ایرنا - رئیس انجمن سینمای جوان مراغه گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس یازدهمین هفته فیلم و عکس مراغه به همت این انجمن در مجموعه فرهنگی و هنری عبدالقادر مراغی برگزار می شود.
ادامه مطلب...

مراسم رژه نیروهای مسلح در عجب شیر برگزار شد

مراغه - ایرنا - همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه نیروهای مسلح با حضور امام جمعه، فرماندار، خانواده های شهدا و ایثارگران عجبشیر در مقابل سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...

نمایش توانمندی های نیروهای مسلح با رژه یگان های رزمی در مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس توانمندی های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با رژه یگان های نمونه نظامی و انتظامی در مراغه به نمایش گذاشته شد.
ادامه مطلب...

قرآن و عترت، سرچشمه های جاودان ولایت

مراغه - ایرنا - بهترین معرّف برای عظمت روز غدیر و حادثه جهانی هجدهم ماه ذی حجه دو ثقل اکبر یعنی قرآن و عترت است؛ کتابی سراسر نور که امامت را ادامه رسالت خاتم الانبیاء معرفی کرده و عترتی که در پیوندی ناگسستنی از این کتاب آسمانی تنها راه دستیابی به کمال و سعادت حقیقی است.
ادامه مطلب...

غدیر ولایت پذیری در مبانی اسلامی را گوش زد می کند

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با اشاره به اینکه اقتدار کنونی کشور در مقابل دشمنان به برکت ولایت پذیری ملت است، گفت: واقعه غدیر خم ولایت پذیری در مبانی اعتقادی و بصیرتی جامعه اسلامی را گوش زد می کند.
ادامه مطلب...

غدیر امتداد راه انبیای الهی و اسلام ناب محمدی است

مراغه – ایرنا – مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: غدیر امتداد راه و رسالت واقعی انبیای الهی و اسلام ناب محمدی (ص) است.
ادامه مطلب...

گره محدودیت های قانونی بر تجاری سازی 'شیرینی چای' مراغه

مراغه – ایرنا - بسته های پلاستیکی حاوی' شیرینی چای' به عنوان سوغات شناخته شده مراغه همراه با نوشته هایی شبیه به نام تجاری همچنان با دست گره زده می شود تا این سوغاتی ارزان و پرطرفدار، شیرینی بخش یک استکان چای لب سوز مادر بزرگ ها در سراسر ایران باشد.
ادامه مطلب...

جمع آوری 30 سری جهیزیه برای زوج های جوان مراغه

مراغه – ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه از طرح جمع آوری 30 سری جهیزیه و 6 سری سرویس کودک همزمان با دهه امامت و ولایت خبر داد و گفت: این جهیزیه ها و سرویس های کودک که به زوج های جوان زیرپوشش این نهاد اهدا می شود، بیش از 900 میلیون ریال ارزش دارد.
ادامه مطلب...

کشف 11 هزار و 100 نخ سیگار قاچاق در مراغه

مراغه – ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 11 هزار و 100 نخ سیگار قاچاق و دستگیری 2 نفر در این ارتباط خبر داد و گفت: ماموران این فرماندهی با اجرای طرح پاکسازی و ارتقای امنیت اجتماعی و کنترل اماکن عمومی موفق شدند در بازرسی از 2 مغازه این سیگارهای خارجی قاچاق را کشف کنند.
ادامه مطلب...

رئیس اداره ارشاد مراغه:هنر ابزاری برای نهادینه کردن فرهنگ غدیر است

مراغه – ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: هنر ابزار کارسازی برای تبیین و نهادینه کردن فرهنگ غدیر و فرهنگ غنی دفاع مقدس در بین نسل های آینده است.
ادامه مطلب...