اهدای 800 عدد انواع اسباب بازی برای کودکان محروم مراغه ای

رئیس جمعیت هلال احمر مراغه گفت: کوکان مهدهای کودک مراغه 800 عدد عروسک و انواع اسباب‌بازی را برای همنوعان خود اهدا کردند.
ادامه مطلب...

18بچه متکدی در استخدام چهار زن غیربومی در مراغه / کشف 35 میلیون ریال از جیب یکی از بچه ها

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: با ردیابی یک شبکه تکدی گری در مراغه چهار زن غیربومی به همراه 18 بچه گدا در یک خانه مسکونی دستگیر و مقادیر قابل توجهی وجه نقد از آنان کشف شد.
ادامه مطلب...

پدر شهیدان حسین نژاد در مراغه به خاک سپرده شد

پدر شهیدان حسین‌نژاد امروز در مراغه تشییع شد و به فرزندان شهیدش پیوست.
ادامه مطلب...

پدر 2 شهید دفاع مقدس در مراغه به خاک سپرده شد

مراغه - ایرنا - عزت الله حسین نژاد، پدر شهیدان سهراب و مقصود حسین نژاد به جمع فرزندان شهیدش پیوست و صبح روز یکشنبه با حضور مردم شهیدپرور این شهرستان تشییع و به خاک سپرده شد.
ادامه مطلب...

پدر شهیدان حسین نژاد در مراغه درگذشت

پدر شهیدان سهراب و مقصود حسین‌نژاد در مراغه به فرزندان شهیدش پیوست.
ادامه مطلب...

گلایه فرماندار از مشارکت پایین نهادهای دولتی مراغه در سرشماری اینترنتی

مراغه - ایرنا - سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در حالی تا 27 مهر سال جاری در سراسر کشور تمدید شد که گله مندی فرماندار مراغه از مشارکت پایین برخی از نهادهای دولتی این شهرستان را می توان تلاش مضاعف در وقت های اضافی برای کاهش هزینه های سرشماری حضوری به شمار آورد.
ادامه مطلب...

تعهد 5 میلیارد ریالی خیران برای توسعه زیرساخت های دانشگاه مراغه

رئیس دانشگاه مراغه گفت: خیران مراغه‌ای در سومین همایش خیران حامی دانشگاه 5 میلیارد ریال کمک مالی را برای توسعه این دانشگاه متعهد شدند.
ادامه مطلب...

غذای گرم دولتی زینت سفره های کودکان در روستامهدهای مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه با اشاره به آغاز طرح توزیع غذای گرم در روستامهدهای این شهرستان گفت: این طرح از 17 مهر سال جاری آغاز و تا پایان سال تحصیلی جاری /اول خرداد سال 96/ ادامه می یابد.
ادامه مطلب...

هدف دشمن از قرائت ناصحیح اسلام، انحراف افکار عمومی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: هدف دشمنان از قرائت های ناصحیح از اسلام و ترویج خشونت و افراطی گری از سوی گروه هایی نظیر داعش، انحراف افکار عمومی از آموزه های حقیقی و نجات بخش این دین آسمانی است.
ادامه مطلب...

احداث شبستان حضرت زهرا (س) در حرم علوی هدیه رهبری به شیعیان جهان است

مراغه – ایرنا – معاون برنامه ریزی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) گفت: احداث شبستان بزرگ حضرت زهرا (س) در جوار حرم حضرت علی (ع) با مشارکت این ستاد، هدیه رهبری به شیعیان جهان است.
ادامه مطلب...