خط مشی امام حسین (ع) مسیر عزت ابدی است

مراغه - ایرنا - فرمانده سابق سپاه شهدا آذربایجان غربی با اشاره به اینکه خط مشی امام حسین (ع) مسیر عزت ابدی است، گفت: ملت ایران این مسیر را به درستی یافته اند و با افتخار ادامه می دهند.
ادامه مطلب...

ورزقان بیشترین مشارکت در سرشماری اینترنتی آذربایجان شرقی را داراست

مراغه – ایرنا – مدیرکل آمار و اطلاعات استانداری آذربایجان شرقی گفت: ورزقان با 24 درصد ثبت نام بیشترین میزان مشارکت در سرشماری اینترنتی را تا زمان حاضر در سطح شهرستان های آذربایجان شرقی داراست.
ادامه مطلب...

فرماندار:دهیاران مراغه در ثبت نام اینترنتی سرشماری روستاییان را یاری کنند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: دهیاران این شهرستان در روند ثبت نام اینترنتی سرشماری، روستاییان را یاری کنند.
ادامه مطلب...

محرم فرصتی برای عزاداری 400 دانش آموز مراغه در مناطق عملیاتی

مراغه - ایرنا - کاروان 400 نفری دانش آموزان بسیجی مراغه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در شمالغرب کشور عازم شد تا عزاداری های ماه محرم را به یاد سالار شهیدان در جبهه های حق علیه باطل به نمایش بگذارند.
ادامه مطلب...

اجرتی که در محرم به مدافعان حرم حضرت زینب تقدیم می شود

مراغه - ایرنا - همزمان با ماه محرم باغ های سیب در دامنه های جنوبی سهند با درختانی مزین به گوشواره های سفید و قرمز، عرصه تلاش های جهادی بسیجیان مراغه است؛ بسیجیانی که در دسته های 10 نفری به چیدن این نعمت الهی مشغول هستند تا اجرت کار و تلاش خود را به مدافعان حرم تقدیم کنند.
ادامه مطلب...

ابراز رضایت فرماندار از عملکرد اداره پست مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با ابراز رضایت از عملکرد اداره پست این شهرستان گفت: در سه سال اخیر هیچ گونه نارضایتی در مورد عملکرد و خدمات این اداره به فرمانداری منعکس نشده و این نشان دهنده تعهد کارکنان این اداره در خدمات رسانی به مردم است.
ادامه مطلب...

آموزش هنجارهای اجتماعی مبتنی بر آموزه های دینی مورد توجه قرار گیرد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: مدارس و مهدهای کودک به عنوان خانه دوم کودکان علاوه بر آموزش علم و دانش، آموزش هنجارهای اجتماعی مبتنی بر آموزه های دینی را مورد توجه قرار دهند.
ادامه مطلب...

بیمه اجتماعی روستاییان به کاهش مهاجرت از روستاها منجر شد

مراغه - ایرنا - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دو سوم حق بیمه پرداختی اعضای این صندوق توسط دولت پرداخت می شود و بیمه شدگان صندوق تنها یک سوم حق بیمه را می پردازند، گفت: پوشش این بیمه مهاجرت روستاییان به شهرها را در آذربایجان شرقی کاهش داد.
ادامه مطلب...

پدر شهید مرزپور در مراغه حین عزاداری به دعوت حق لبیک گفت

مراغه - ایرنا - فریدون مرزپور، پدر شهید مرتضی مرزپور که از پیرغلامان ابا عبدالله الحسین (ع) و پایه گذاران کمیته انقلاب اسلامی مراغه است، حین عزاداری در مسجد ملارستم این شهرستان به دعوت حق لبیک گفت.
ادامه مطلب...

انجمن حمایت از زندانیان مراغه در زمره برترین های کشور

مراغه - ایرنا - مشارکت در امور خیر سال هاست که با فرهنگ مردم مراغه عجین است و در کنار نخستین خیر مدرسه ساز مراغه که مدرسه صدرالسادات را به تاریخ 1332 شمسی احداث کرد، انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان به عنوان یکی از انجمن های برتر کشور را می توان پیش قراول خیران مراغه در یک قرن اخیر به شمار آورد.
ادامه مطلب...