تخصیص 160 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال توانجویان بهزیستی آذربایجان شرقی

مراغه – ایرنا – معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی آذربایجان شرقی با اشاره به خود کفایی چهار بانوی سرپرست خانوار در مراغه گفت: 160 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زائی برای توانجویان این استان تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

سه طرح خدماتی و عمرانی در مراغه بهره برداری شد

مراغه – ایرنا – همزمان با هفته دولت سه طرح عمرانی و خدماتی شامل باشگاه تفریحی و اقامتی فرهنگیان، مدرسه 6 کلاسه پاشانژاد روستای ورجوی و نوسازی 50 دستگاه ناوگان تاکسیرانی با صرف 15 میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

مزار شهدای مراغه همزمان با هفته دولت غبار روبی شد

مراغه – ایرنا – همزمان با هفته دولت مزار یک هزار و 427 شهید گلگون کفن مراغه با حضور جمعی از مسئولان محلی، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده های شهدا و اقشار مختلف مردمی غبار روبی و عطر افشانی شد.
ادامه مطلب...

بیش از 19 هزار نخ سیگار قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 19 هزار و 200 نخ سیگار خارجی قاچاق و دستگیری یک نفر در این ارتباط خبر داد.
ادامه مطلب...

چهار طرح عمرانی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه – ایرنا – همزمان با دومین روز از هفته دولت چهار طرح عمرانی و خدماتی با صرف 68 میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار دولتی و مشارکت مردمی در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

توسعه روستایی موجب افزایش اعتماد مردم به نظام می شود

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: توسعه روستایی به عنوان بخشی از اهداف پیش روی دولت موجب افزایش اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود و در همین راستا 21 طرح از 26 طرح قابل بهره برداری این شهرستان در هفته دولت در مناطق روستایی افتتاح می شود.
ادامه مطلب...

دستاورد سه ساله ای که با کارنامه 34 ساله برابری می کند

مراغه – ایرنا – اگرچه عملکرد دولت در بخش های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی در سطح کشور قابل توجه است اما دستاوردهای سه ساله بخش کشاورزی در مراغه آن چنان درخشان و قابل توجه است که می توان آن را با مجموع عملکرد سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان مقایسه کرد.
ادامه مطلب...

بهره برداری از پنج طرح عمرانی در مراغه با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور

مراغه – ایرنا – رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور یک روز مانده به هفته دولت در سال مزین به اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل به مراغه سفر کرد تا پنج طرح عمرانی در شهرستان مراغه با اعتبار 61 میلیارد و 900 میلیون ریال و چندین طرح استانی را به صورت نمادین در این شهرستان افتتاح کند.
ادامه مطلب...

75 درصد از مساکن روستایی کشور تا سال 1405 مقاوم سازی می شود

مراغه – ایرنا – رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با اشاره به اینکه تا زمان حاضر یک میلیون و 860 هزار مسکن روستائی در کشور مقاوم سازی شده است، گفت: دولت یازدهم در سال جاری برای بهسازی 200 هزار مسکن روستائی برنامه ریزی کرده است و با تداوم این روند 75 درصد از مساکن روستایی تا سال 1405 شمسی مقاوم سازی می شود.
ادامه مطلب...

آذربایجان شرقی از امن ترین استان های کشور برای سرمایه گذاری است

مراغه - ایرنا - مدیرکل انتظامی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی این خطه گفت: آذربایجان شرقی یکی از مستعدترین و امن ترین استان های کشور برای سرمایه گذاری است.
ادامه مطلب...