480 ثوب انواع البسه قاچاق در عجب شیر کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی عجبشیر از کشف 480 ثوب انواع البسه قاچاق خبر داد و گفت: این کالاهای قاچاق توسط ماموران یگان امداد از یک دستگاه خودروی پژو 405 در این شهرستان کشف و توقیف شده است.
ادامه مطلب...

افتتاح سالن ورزشی شهدای مدافع حرم در مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با گرامیداشت هفته بسیج سالن ورزشی چند منظوره سپاه ناحیه مراغه با عنوان شهدای مدافع حرم در این شهرستان به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

رئیس گروه برنامه و بودجه: سند تحول بنیادین نسخه شفابخش برای آموزش و پرورش است

مراغه - ایرنا - رئیس گروه برنامه و بودجه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم توجه به راهبردها و رویکردهای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: این سند چراغ راه مسیر تعلیم و تربیت و نسخه شفابخش برای نظام آموزشی است.
ادامه مطلب...

رئیس دانشگاه مراغه: سخنرانی فاضل میبدی لغو نشده است

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه مراغه با اشاره به اینکه سخنرانی حجت الاسلام محمدتقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققان و مدرسان حوزه علمیه قم در این دانشگاه لغو نشده است، گفت: این سخنرانی به دلیل آیین های اربعین حسینی و سفر دانشجویان و مسئولان فرهنگی دانشگاه به کربلا عقب افتاده است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: تفکر بسیجی راهگشای مشکلات جامعه است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار مراغه با اشاره به نقش بسیج در عرصه ها و صحنه های حساس کشور گفت: تفکر بسیجی راهگشای مشکلات جامعه کنونی است و این تفکر باید در سطح جامعه نهادینه شود.
ادامه مطلب...

مراغه و عجبشیر در اربعین حسینی غرق در اندوه و ماتم است

مراغه - ایرنا - همزمان با اربعین حسینی و آغاز هفته بسیج، عاشقان و شیفتگان سرور و سالار شهیدان در مراغه و عجبشیر در حال عزاداری هستند و نوای اندوه و ماتم در این شهرستان ها طنین انداز شده است.
ادامه مطلب...

همایش پیاه روی حرم تا حرم در مراغه عزاداری اربعین را به گرامیداشت هفته بسیج پیوند زد

مراغه - ایرنا - همزمان با اربعین حسینی و آغاز هفته بسیج، همایش پیاده روی حرم تا حرم با حضور خیل عزاداران حسینی و بسیجیان دریا دل در مراغه برگزار شد تا عزاداری برای سالار شهیدان به گرامیداشت هفته بسیج پیوند زده شود.
ادامه مطلب...

معاینه دانش آموزان مراغه از نظر ابتلا به رشک و شپش

مراغه - ایرنا - کارشناس مسئول واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: تمامی دانش آموزان مدارس این شهرستان از نظر ابتلا به رشک و شپش معاینه می شوند.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: شهادت برای بسیجی از عسل شیرین تر است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه بسیج شجره طیبه است، گفت: شهادت برای یک بسیجی بسیار گوارا و از عسل شیرین تر است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مسئولان تفکر بسیجی را در جامعه اشاعه دهند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج و لزوم همکاری ادارات برای برگزاری هرچه باشکوهتر آیین های این هفته گفت: مسئولان روحیه، فرهنگ و تفکر بسیجی را در بین اقشار مختلف مردمی اشاعه دهند.
ادامه مطلب...