هدف امام حسین (ع) در اقامه تکالیف الهی در عاشورا هدایت امت اسلامی است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت: هدف امام حسین (ع) در اقامه تکالیف الهی در عاشورا هدایت امت اسلامی است و دوستداران سالار شهیدان باید به فلسفه مکتب عاشورا دقت کنند.
ادامه مطلب...

طرح بهسازی و آسفالت راه دوبانده روستای ورجوی مراغه افتتاح شد

مراغه - ایرنا - طرح بهسازی و روکش آسفالت راه دوبانده روستای ورجوی مراغه با 7.2 متر عرض و چهار هزار و دویست متر طول با حضور فرماندار ویژه مراغه و نماینده معین حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر افتتاح شد.
ادامه مطلب...

رئیس سازمان بهزیستی کشور بر حمایت از بیماران اتیسمی تاکید کرد

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه 2 هزار و 59 کودک مبتلا به اتیسم در کشور مورد مراقبت و توانبخشی قرار دارند، بر حمایت از بیماران اتیسمی در برنامه ششم توسعه و برنامه های سنوات آینده تاکید کرد.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: توسعه در جنوب آذربایجان شرقی با توسعه مراغه محقق می شود

مراغه - ایرنا - نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی و نماینده معین مراغه و عجبشیر گفت: توسعه در شهرستان های جنوبی آذربایجان شرقی در سایه توسعه شهرستان مراغه محقق می شود.
ادامه مطلب...

اجرایی نشدن مصوبات ستاد تسهیل استان آذربایجان شرقی در مراغه

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: با گذشت 2 ماه از تشکیل ستاد تسهیل برای حمایت از واحدهای صنعتی مراغه با حضور استاندار و مدیران کل، تنها 10 درصد این مصوبات اجرایی شده است.
ادامه مطلب...

آغاز عملیات اجرای فازهای سوم و چهارم آزادراه مراغه به هشترود/ اختصاص 90 میلیارد ریال به بیمارستان سینا و ورزشگاه 5 هزار نفری مراغه

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی از آغاز عملیات اجرای فازهای سوم و چهارم آزادراه مراغه به هشترود خبر داد و گفت: برای بیمارستان سینا و استادیوم 5 هزار نفر مراغه از محل اعتبارات ملی 90 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: برای حل مشکلات صنایع با مسئولان استانی رایزنی می کنیم

مراغه - ایرنا - نماینده معین مراغه و نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای رفع مشکلات صنایع با مسئولان استانی رایزنی می کنیم، گفت: صنایع آذربایجان شرقی در مقایسه با صنایع سایر استان های کشور برخورداری کمتری در زمینه دریافت تسهیلات حمایتی از دولت دارد.
ادامه مطلب...

آئین علم بندی در مراغه

ادامه مطلب...

بازداشت 3 نفر به دلیل ایجاد اختلال در نظم هیات های حسینی در مراغه

دادستان عمومی و انقلاب مراغه از بازداشت سه نفر به دلیل ایجاد اختلال در نظم هیأت‌های حسینی در مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

ابوالفضل العباس الگوی بارز بصیرت و ولایتمداری است

مراغه - ایرنا - مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه گفت: حضرت ابوالفضل(س) اوج بصیرت در نهضت عاشورایی است که با رد امان نامه از امتحان بصیرت سربلند بیرون آمد و با تمام توان از حریم ولایت دفاع کرد.
ادامه مطلب...