حق دولت تدبیر و امید در اطلاع رسانی ادا نمی شود/ ایرنا بازوی توانمند دولت است

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: حق دولت تدبیر و امید در خصوص انعکاس عملکرد آن توسط برخی رسانه های جمعی ادا نمی شود که فعالیت خبرگزاری ایرنا به عنوان یک بازوی توانمند رسانه ای فراتر از یک همکار برای دولت است.
ادامه مطلب...

عشق جاوید به دنیای پشت لنز

مراغه – ایرنا – عکس یا فیلم را می توان یک پدیدهٔ علمی اما اتفاقی بزرگ در عرصه صنعت و هنر به شمار آورد؛ هنری که دنیای پشت لنز را به عشقی ماندگار تبدیل می کند تا ثبت لحظه ها به اسنادی برای آینده تبدیل شود.
ادامه مطلب...

سرمایه گذاری 316 میلیارد ریالی برای توسعه روستایی در بخش سراجوی مراغه

مراغه – ایرنا – بخشدار بخش سراجوی مراغه از سرمایه گذاری 316 میلیارد ریالی برای اجرای 67 طرح روستایی در این بخش خبر داد و گفت: 290 میلیارد ریال از این اعتبارات از سوی دولت و 26 میلیارد ریال نیز از محل مشارکت های مردمی تامین می شود.
ادامه مطلب...

2500 نوآموز مراغه ای امسال وارد مراکز پیش دبستانی می شوند

مراغه - ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه از اجرای طرح سنجش نو موزان پنج سال تمام از اول شهریور سال جاری خبر داد و گفت: امسال حدود 2 هزار و 500 نوآموز مراغه ای در 70 مرکز پیش دبستانی این شهرستان مشغول تحصیل می شوند.
ادامه مطلب...

کمبود نقدینگی، پاشنه آشیل صنایع کوچک و متوسط

مراغه – ایرنا – نقش صنایع کوچک و متوسط در اقتصاد کلان کشور بر کسی پوشیده نیست، اما احیای بیشتر واحدهای زمین گیر شده در نوسان نرخ ارز در اواخر دولت قبل، همچنان با حلقه مفقوده ای با عنوان کمبود نقدینگی روبرو است.
ادامه مطلب...

26 طرح عمرانی و خدماتی در مراغه بهره برداری می شود

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: همزمان با هفته دولت 26 طرح عمرانی و خدماتی با 296 میلیارد ریال هزینه در این شهرستان به بهره برداری می رسد و 6 طرح دیگر کلنگ زنی می شود.
ادامه مطلب...

پاکسازی غار هامپوئیل مراغه از زباله

مراغه - ایرنا - غار هامپوئیل مراغه به منظور حفظ اکوسیستم طبیعی توسط غارنوردان آذربایجان شرقی و دوستاران محیط زیست پاکسازی شد.
ادامه مطلب...

برداشت 12 هزار تن سیب از باغات مراغه

مراغه – ایرنا – مدیر جهادکشاورزی مراغه گفت: 12 هزار و 500 تن انواع سیب تابستانه از باغ های این شهرستان طی سال جاری برداشت شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه:سوخت گیری هواپیماهای روسیه در ایران هشداری برای آمریکاست

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه با اشاره به ائتلاف نظامی ایران، روسیه و سوریه گفت: سوخت گیری چند هواپیمای روسیه در ایران برای بمباران مواضع تروریست ها در سوریه، هشداری برای آمریکاست.
ادامه مطلب...

آمفی تئاتر روباز مراغه میزبان کشتی گیران مهاباد

مراغه – ایرنا – آمفی تئاتر روباز در بوستان یادگاران مراغه میزبان کشتی گیران مهاباد بود تا برای نخستین بار شور تفریح آخر هفته در کناره رودخانه صوفی چای این شهرستان، به شوق تشویق کشتی گیران خردسال و نونهال تبدیل شود.
ادامه مطلب...