تحقق اقتصاد مقاومتی در گروی نقش آفرینی بخش خصوصی است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تحقق اقتصاد مقاومتی را در گرو نقش آفرینی بخش خصوصی دانست و گفت: دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش تسهیل کننده و مرتفع کننده موانع را دارد و مردم باید وارد صحنه شوند.
ادامه مطلب...

معاون استاندار:سیستم بانکی آذربایجان شرقی ضعیف تر از سایر استانها عمل کرده است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دغدغه رهبری و دولت تدبیرو امید تحقق اقتصاد مقاومتی در سال جاریست، گفت: سیستم بانکی آذربایجان شرقی ضعیف تر از بانک های سایر استان های کشور عمل کرده است.
ادامه مطلب...

جاده هشترود _ مراغه آسفالت و لکه گیری شد

جاده هشترود ـ مراغه جزو جاده‌های پر تردد جنوب استان است که حدود 15 سال قبل آسفالت‌ریزی شده بود و پس از 15 سال آسفالت و لکه‌گیری شد.
ادامه مطلب...

9 شرکت تعاونی تولیدی در روستاهای مراغه تشکیل شد

مراغه - ایرنا - با تاکید دولت بر توسعه روستایی و اعطای تسهیلات ویژه، 9 شرکت تعاونی تولیدی در روستاهای بخش مرکزی و سراجوی مراغه تشکیل شد.
ادامه مطلب...

مردم از امکان سرشماری اینترنتی به صورت رایگان در ادارات مراغه بهره مند شوند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: سرشماری اینترنتی به صورت رایگان در ادارات و مراکز آموزشی و دانشگاه های این شهرستان فعال است و مردم می توانند از این امکان بهره برداری کنند.
ادامه مطلب...

محرم در مراغه/ گذری بر عزاداری های دیار عاشقان حسینی و محبان خمینی

مراغه - ایرنا - مراغه دیار شیفتگان سالار شهیدان است؛ عاشقانی که به تاسی از شهدای کربلا درس آزادگی و ایثار آموختند و با حب امام خمینی (ره) به پیشگامان مردم مراغه در انقلاب اسلامی تبدیل شدند.
ادامه مطلب...

بازداشت سه نفر به دلیل ایجاد اختلال در نظم هیات های حسینی مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با هشدار به اخلال کنندگان نظم عمومی گفت: سه نفر از اراذل و اوباش مراغه به دلیل ایجاد اختلال در نظم عمومی هیات های حسینی شب گذشته /یکشنبه/ بازداشت شدند و بدون شک تا آخر ماه محرم آزاد نمی شوند.
ادامه مطلب...

ترویج فرهنگ ترافیکی در بین دانش آموزان زمینه ساز کاهش تخلفات است

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: ترویج فرهنگ ترافیکی در دانش آموزان زمینه ساز پیشگیری از تخلف های رانندگی در جامعه است.
ادامه مطلب...

کاهش تصادفات منجر به فوت در سطح شهر مراغه/ سازماندهی 22 هزار همیار پلیس در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کاهش تصادفات منجر به فوت در سطح شهر مراغه خبر داد و گفت: ارتقای فرهنگ ترافیکی از عوامل مهم کاهش تصادفات بخصوص تصادف های منجر به فوت است.
ادامه مطلب...

رئیس اداره اوقاف:دو وقف توسط سه واقف در عجبشیر ثبت شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه عجبشیر از ثبت دو وقف جدید در روستاهای گل تپه و مهرآباد این شهرستان خبر داد و گفت: این دو وقف از سوی سه واقف این شهرستان به ثبت رسید.
ادامه مطلب...