پیشگیری از معلولیت ها جزو اولویت های کاری سازمان بهزیستی است

مراغه - ایرنا - مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: پیشگیری از معلولیت ها جزو اولویت های کاری سازمان بهزیستی بوده و در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نمی شود.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار: مراغه در ثبت وقایع حیاتی رتبه برتر استان شد

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار مراغه گفت: کسب رتبه اول استانی این شهرستان در ثبت وقایع حیاتی حاکی از هماهنگی نهادهای مربوط است.
ادامه مطلب...

انهدام باند و کشف 292.5 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان انهدام و 292.5 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و گراس از قاچاقچیان کشف شد.
ادامه مطلب...

ششمین همایش ملی آنالیز عددی و کاربردهای آن در مراغه آغاز بکار کرد

مراغه – ایرنا – ششمین همایش ملی 'آنالیز عددی و کاربردهای آن' با حضور اساتید هیات های علمی رشته ریاضی دانشگاه های کشور روز چهارشنبه در دانشگاه مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

سومین محکوم به اعدام در مراغه بخشیده شد

مراغه – ایرنا – مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه گفت: در 20 روز اخیر سه زندانی محکوم قصاص به اعدام در این شهرستان بخشیده شده اند که سومین آنها روز گذشته توسط اولیای دم مورد عفو قرار گرفت.
ادامه مطلب...

برگزاری ششمین همایش آنالیز عددی و کاربردهای آن در دانشگاه مراغه

مراغه - ایرنا - ششمین همایش علمی آنالیز عددی و کاربردهای آن با شرکت صاحب نظران، دانشجویان و استادان دانشگاه ها و مراکز علمی داخلی و خارجی در محل دانشگاه مراغه برگزار می شود.
ادامه مطلب...

آزادی 17 زندانی با تلاش خیران انجمن حمایت از زندانیان مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: در سال جاری با تلاش خیران انجمن حمایت از زندانیان مراغه 17 زندانی از زندان این شهرستان آزاد شدند.
ادامه مطلب...

لزوم آگاهی کشاورزان از احکام پرداخت زکات

مراغه - ایرنا - دبیر اجرائی ستاد زکات استان آذربایجان شرقی گفت: کشاورزان در زمان پرداخت زکات باید نسبت به احکام آن آگاه باشند.
ادامه مطلب...

اشتغال 160 مراغه ای در طرح های اقتصاد مقاومتی

مراغه - ایرنا - مسئول قرارگاه بسیج سازندگی مراغه گفت: 160 نفر در این شهرستان با استفاده از تسهیلات طرح های اقتصاد مقاومتی صاحب شغل شده اند.
ادامه مطلب...

تکمیل اختراع دستگاه پیشرفته ماساژ قلب توسط مخترع مراغه ای

مراغه - ایرنا - مخترع مراغه ای پیشرفته ترین دستگاه ماساژ قلب جهان با عنوان دستگاه تمام اتوماتیک و خودکار ماساژ قلب با قابلیت ونتیلاتور احیای قلبی ریوی و اکسیژن رسانی، ترنسینت و هوشمند را تکمیل و به ثبت ملی رساند.
ادامه مطلب...