افزایش آمار مرگ و میر تصادفات جاده ای در محور هشترود به مراغه

هشترود- فرماندار هشترود از افزایش آمار مرگ و میر تصادفات جاده ای در محور هشترود به مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

حضرت فاطمه زهرا بهترین الگوی زنان مسلمان است

مراغه- عضو خبرگان رهبری گفت: حضرت زهرا (س) بعنوان بانوی دو عالم و پاره تن رسول خدا (ص) مظهر عفت و پاکدامنی و اسوه زنان مسلمان است.
ادامه مطلب...

نظارت بهداشتی در نانوایی های هشترود ضعیف است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با انتقاد از ضعف نظارت بهداشتی در نانوایی های این شهرستان گفت: افزودن جوش شیرین و مواد غیرمجاز و تاریخ گذشته به نان ممنوع بوده و در صورت مشاهده پروانه نانوایی باطل می شود.
ادامه مطلب...

کمانداران مراغه بیشترین سهم تیم ملی را به خود اختصاص دادند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: دومین دوره مسابقات بین المللی کمان سنتی جام ارس به میزبانی شهرستان جلفا برگزار می شود که 6 کماندار از مراغه به همراه سایر ملی پوشان در این رقابت ها حضور پیدا خواهند کرد.
ادامه مطلب...

فاطمه زهرا (س) در ولایتمداری سرآمده همگان بودند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با بیان اینکه حضرت زهرا (س) بهترین الگو برای زنان هستند گفت: ایشان در عبادت، پاکدامنی و ولایتمداری سرآمد همگان بودند.
ادامه مطلب...

نسل جوان نقش اصلی را در تحقق گام دوم انقلاب برعهده دارند

مراغه - ایرنا - رئیس دفتر نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم توجه به منویات رهبری در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی گفت: نسل جوان نقش اصلی را در تحقق گام دوم انقلاب برعهده دارند.
ادامه مطلب...

محدودیت هایی برای آگهی های تبلیغاتی در مراغه اعمال می شود

مراغه - ایرنا - رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی مراغه به هزینه ماهانه 20 میلیون تومانی برای پاکسازی آگهی های تبلیغاتی در این شهر اشاره کرد و گفت: باید با اعمال محدودیت های قانونی و فرهنگ سازی های لازم در این خصوص اقدامات لازم انجام شود.
ادامه مطلب...

فرماندار: 32 درصد اعتبارات مراغه تحقق یافته است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: برای 178 طرح نیمه تمام سال 97، 55 میلیارد تومان اعتبار مبادله شده در نظر گرفته شده بود که از این مبلغ 32 درصد تحقق یافته است.
ادامه مطلب...

برپایی نمایشگاه آثار دستی و تجسمی دانش آموزان مراغه

برپایی نمایشگاه آثار دستی و تجسمی دانش آموزان مراغه نمایشگاه آثار دستی و تجسمی دانش آموزان مراغه برای دومین سال متوالی برپا شد.
ادامه مطلب...

19 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در هشترود پرداخت شد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از پرداخت 19 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به 134 طرح با ایجاد اشتغال برای 283 در 11 ماه سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...