سفر به شهر برتر گردشگری آذربایجان شرقی با موج گردشگران محرم

مراغه – ایرنا – باغ شهر مراغه به عنوان یکی از 10 شهر دارای بافت فرهنگی و تاریخی کشور در حالی در روز جهانی گردشگری/6 مهر 95 / به عنوان شهر برتر گردشگری آذربایجان شرقی معرفی شد که در آستانه ماه محرم موج گردشگران مذهبی این شهر در راه است.
ادامه مطلب...

افتتاح مدرسه خیرساز در مراغه

مدرسه خیرساز دکتر فرخ معین در مراغه افتتاح شد.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: ایستگاه های موقت پلیس در مراغه ایجاد می شود

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی مراغه گفت: با توجه به نبود زمین مورد نیاز برای احداث پاسگاه در برخی از مناطق مراغه از جمله شهرک ولی عصر (عج)، ایستگاه های موقت با حضور شبانه روزی پلیس در این محدوده ها ایجاد می شود.
ادامه مطلب...

90 درصد از گلزارهای شهدای آذربایجان شرقی ساماندهی شد

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: 90 درصد از گلزارهای شهدای آذربایجان شرقی ساماندهی شده و مابقی در حال پیگیری است.
ادامه مطلب...

اختراع تخت فوق سبک مراقبت های ویژه با قابلیت جلوگیری از زخم بستر و تزریق هوشمندانه

مراغه - ایرنا - عضو مرکز تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران از ثبت سومین اختراع خود با عنوان تخت فوق سبک بخش مراقبت های ویژه ضد بد سور/جلوگیری از زخم بستر/ با قابلیت رادیولوسنت نان اپتیکال، فیزوتراپی، تخلیه ترشحات ریوی و هوشمند خبر داد.
ادامه مطلب...

کشف 300 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه/ کشف دو نیسان برنج قاچاق

فرمانده انتظامی مراغه گفت: 300 میلیون ریال کالا و مواد غذایی قاچاق در مراغه کشف شد.
ادامه مطلب...

جمع آوری 133 معتاد پرخطر و توزیع کننده مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از اجرای طرح پاکسازی و دستگیری 133 معتاد پر خطر و توزیع کننده مواد مخدر در 10 روز گذشته در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح به منظور افزایش سطح امنیت اجتماعی برگزار شد.
ادامه مطلب...

دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران روحیه جهادی را تقویت می کند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگری های رزمندگان دوران دفاع مقدس گفت: دیدار با خانواده جانبازان و ایثارگران به آرامش روحی و تقویت روحیه جهادی منجر می شود.
ادامه مطلب...

برگزاری کارگاه آموزش عکاسی مستند اجتماعی و خبری در مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با یازدهمین هفته فیلم و عکس مراغه، کارگاه آموزش عکاسی مستند اجتماعی و خبری با حضور 36 نفر از اعضا و هنرجویان انجمن سینمای جوانان این شهرستان برگزار شد تا عکاسان مراغه در کلاس درس یکی از عکاسان برجسته خبری کشور جمع شوند.
ادامه مطلب...

مهری که در مهر با نیازمندان تقسیم می شود

مراغه - ایرنا – همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید چشم های معصوم برخی از دانش آموزان و دانشجویان در انتظار مهر خیران و بارش عاطفه هاست تا تحصیل در کنار همسالان به آرزوی دست نیافتنی آنان تبدیل نشود.
ادامه مطلب...