سخنان مقتدرانه رئیس جمهوری در سازمان ملل به پشتوانه ملت ایران بود

مراغه – ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به اینکه امروز نیروهای مسلح ولایت مدار در کنار ملت بزرگ ایران در راه حفظ نظام مقدس اسلامی آماده جان فشانی هستند، گفت: سخنان مقتدرانه رئیس جمهوری در سازمان ملل به پشتوانه خون شهدا و ایستادگی های ملت ایران بر افکار عمومی نقش بست.
ادامه مطلب...

حضور چهارقلوهای مراغه ای همزمان با بازگشایی مدارس در کلاس اول + تصاویر

چهارقلوهای مراغه‌ای همزمان با آغاز سال تحصیلی، وارد کلاس اول شدند.
ادامه مطلب...

ولایت مداری، معنویت و وحدت ملی عوامل پیروزی در مقابل دشمنان است

مراغه – ایرنا – فرمانده سپاه ناحیه مراغه تبعیت از رهبری، معنویت و وحدت ملی را عوامل پیروزی در دشمنان دانست و گفت: فرهنگ ایثار و شهادت و تبعیت خالصانه از رهبری در کنار پشتیبانی ملت بزرگ ایران از رزمندگان موجب بهم خوردن معادلات و تحلیل های دشمن در هشت سال دفاع مقدس شد.
ادامه مطلب...

مجوز فعالیت تاکسی با توجه به نیاز مراغه صادر شود

مراغه – ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: مجوزهای فعالیت تاکسی های درون شهری و برون شهری مراغه باید با توجه به نیازهای این شهرستان صادر شود.
ادامه مطلب...

ولایت فقیه سد نفوذ ناپذیری در برابر دشمنان اسلام است

مراغه – ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به اینکه ولایت فقیه سد نفوذناپذیری در برابر دشمنان نظام اسلامی است، گفت: ملت بزرگ ایران با تکیه بر ولایت فقیه که برگرفته از ولایت الهی است، در برابر توطئه های نظام سلطه ایستاده است.
ادامه مطلب...

برگزاری هفته فیلم و عکس در مراغه

مراغه – ایرنا - رئیس انجمن سینمای جوان مراغه گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس یازدهمین هفته فیلم و عکس مراغه به همت این انجمن در مجموعه فرهنگی و هنری عبدالقادر مراغی برگزار می شود.
ادامه مطلب...

مراسم رژه نیروهای مسلح در عجب شیر برگزار شد

مراغه - ایرنا - همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه نیروهای مسلح با حضور امام جمعه، فرماندار، خانواده های شهدا و ایثارگران عجبشیر در مقابل سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...

نمایش توانمندی های نیروهای مسلح با رژه یگان های رزمی در مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس توانمندی های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با رژه یگان های نمونه نظامی و انتظامی در مراغه به نمایش گذاشته شد.
ادامه مطلب...

قرآن و عترت، سرچشمه های جاودان ولایت

مراغه - ایرنا - بهترین معرّف برای عظمت روز غدیر و حادثه جهانی هجدهم ماه ذی حجه دو ثقل اکبر یعنی قرآن و عترت است؛ کتابی سراسر نور که امامت را ادامه رسالت خاتم الانبیاء معرفی کرده و عترتی که در پیوندی ناگسستنی از این کتاب آسمانی تنها راه دستیابی به کمال و سعادت حقیقی است.
ادامه مطلب...

غدیر ولایت پذیری در مبانی اسلامی را گوش زد می کند

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با اشاره به اینکه اقتدار کنونی کشور در مقابل دشمنان به برکت ولایت پذیری ملت است، گفت: واقعه غدیر خم ولایت پذیری در مبانی اعتقادی و بصیرتی جامعه اسلامی را گوش زد می کند.
ادامه مطلب...