برداشت 12 هزار تن سیب از باغات مراغه

مراغه – ایرنا – مدیر جهادکشاورزی مراغه گفت: 12 هزار و 500 تن انواع سیب تابستانه از باغ های این شهرستان طی سال جاری برداشت شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه:سوخت گیری هواپیماهای روسیه در ایران هشداری برای آمریکاست

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه با اشاره به ائتلاف نظامی ایران، روسیه و سوریه گفت: سوخت گیری چند هواپیمای روسیه در ایران برای بمباران مواضع تروریست ها در سوریه، هشداری برای آمریکاست.
ادامه مطلب...

آمفی تئاتر روباز مراغه میزبان کشتی گیران مهاباد

مراغه – ایرنا – آمفی تئاتر روباز در بوستان یادگاران مراغه میزبان کشتی گیران مهاباد بود تا برای نخستین بار شور تفریح آخر هفته در کناره رودخانه صوفی چای این شهرستان، به شوق تشویق کشتی گیران خردسال و نونهال تبدیل شود.
ادامه مطلب...

بهره مندی 95 درصد از روستائیان کشور از راه آسفالته/پرداخت 10 هزار میلیارد ریال معوقه پیمانکاران

مراغه – ایرنا – معاون امور راه روستائی وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان دولت تدبیر و امید 95 درصد روستاهای کشور از راه آسفالته بهره مند می شوند تا وعده دولت یازدهم به این قشر از مردم تحقق یابد.
ادامه مطلب...

وزیر راه و شهرسازی در جریان مشکلات فرودگاه سهند قرار گرفت

مراغه – ایرنا – عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی همراه با معاونان خود و جمعی از مدیران کل آذربایجان شرقی از طرح در حال احداث ایستگاه سوخت رسانی در فرودگاه سهند بازدید کرد تا از نزدیک در جریان مشکلات این فرودگاه محلی و از سرگیری پروازهای سهند به تهران و مشهد قرار گیرد.
ادامه مطلب...

بدهی 40 میلیاردی وزارت راه و شهرسازی به پیمانکار بیمارستان مراغه/ اخذ مجوز بیمارستان 350 تختخوابی مراغه از وزارت بهداشت

نماینده معین شهرستان‌های مراغه و عجب‌شیر با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی به‌عنوان مجری طرح بیمارستان سینای مراغه به پیمانکار حدود 40 میلیارد ریال بدهی دارد، گفت: مجوز برای احداث بیمارستان اخذ شده است.
ادامه مطلب...

آینده نظام اسلامی در گرو خط سرخ شهادت است

مراغه – ایرنا - رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گرو خط سرخ شهادت و آرمان های دفاع مقدس است.
ادامه مطلب...

هیچ شهروند مراغه ای به جرم همکاری با گروه داعش دستگیر نشده است

دادستان مراغه گفت: هیچ شهروند مراغه‌ای به جرم همکاری با گروه داعش دستگیر نشده است.
ادامه مطلب...

رصد شبانه اجرام آسمانی در مراغه

در آخرین روز دهمین کارگاه کشوری نجوم در مراغه اجرام آسمانی توسط منجمان آماتور رصد شد‌.
ادامه مطلب...

کمک 250 میلیونی نیکوکاران مراغه برای حمایت از بیماران دیالیزی

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی مراغه گفت: خیران نیکوکار مراغه برای حمایت از بیماران دیالیزی 250 میلیون ریال کمک مالی کردند.
ادامه مطلب...