روز عرفه در مراغه معطر به حضور شهید گمنام است

مراغه – ایرنا- رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه گفت: مراغه در روز جاری/ عرفه/ معطر به حضور یکی از شهدای گمنام هشت سال دوران دفاع مقدس است.
ادامه مطلب...

پرویز پرستویی: جای مشهدی عباد در سینمای ایران خالی است

مراغه – ایرنا- پرویز پرستویی گفت: جای مشهدی عباد در سینمای ایران خالی است و این فیلم تنها با توانایی ها و قابلیت های یدالله صمدی ساخته می شود.
ادامه مطلب...

ثریا قاسمی: چیزهای زیادی از یدالله صمدی یاد گرفتم

مراغه – ایرنا – ثریا قاسمی، بازیگر محبوب سینما و تلویزیون که به احترام یدالله صمدی به زادگاه این فیلمساز برجسته کشور سفر کرده است، وی را عالیجناب سینمای ایران خطاب کرد و گفت: چیزهای زیادی از وی یاد گرفته ام.
ادامه مطلب...

خالق پرفروش ترین فیلم های آذری در اندیشه ساخت مشهدی عباد

مراغه – ایرنا – یدالله صمدی از فیلم سازان برجسته کشور است که در دهه های 1360و 1370 شمسی بخشی از فرهنگ بومی آذری و داستان های اصیل این سرزمین را با استقبال مثال زدنی به تصویر کشید و امروز در فکر ساخت فیلم هایی چون 'مشهدی عباد'، 'آرشین مارالان' و 'حیدربابایا سلام' است.
ادامه مطلب...

پدافند هوایی شمالغرب کشور چشمان بیدار برای تامین امنیت است

مراغه – ایرنا - فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شمالغرب کشور گفت: پدافند هوایی شمالغرب کشور با برخورداری از ابزارهای پیشرفته و افسران متعهد چشمان بیدار برای تامین امنیت هوایی در جمهوری اسلامی ایران است.
ادامه مطلب...

غفلت از توطئه های دشمنان و فتنه های آل سعود خطرناک است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت مراغه با اشاره به اینکه غفلت از توطئه های آمریکا و رژیم صهونیستی و نیز فتنه های آل سعود خطرناک است، گفت: نظام استکبار با حمایت از حکام عربستان و گروه های تکفیری و سلفی درصدد ایجاد اختلاف بین مسلمانان اهل سنت و شیعیان است.
ادامه مطلب...

همایش ملی زئونوزیز با محوریت تب مالت در مراغه آغاز به کار کرد

همایش ملی زئونوزیز با محوریت تب مالت در دانشکده علوم پزشکی مراغه آغاز به‌کار کرد.
ادامه مطلب...

همایش ملی زئونوزیز با محوریت تب مالت در مراغه آغاز به کار کرد

مراغه - ایرنا - همایش ملی زئونوزیز/ بیماری های مشترک بین انسان و دام/ با محوریت تب مالت در دانشکده علوم پزشکی مراغه آغاز به کار کرد تا متخصصان بیماری های واگیر از دانشگاه های کشور در این همایش علمی گردهم بیایند و راه های کنترل و مقابله با این بیماری ها را بررسی کنند.
ادامه مطلب...

مرکز خرید و فروش خودرو در مراغه بهره برداری شد

مراغه - ایرنا - مرکز خرید و فروش خودرو در زمینی به وسعت سه هزار مترمربع و با سرمایه گذاری چهار میلیارد ریالی بخش خصوصی در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

رئیس اداره تعاون: مراغه در حوزه مسکن مهر کمترین مشکل را دارد

مراغه – ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه با اشاره به یارانه 12 میلیارد ریالی دولت تدبیر و امید به بخش مسکن مهر این شهرستان گفت: 50 درصد از این میزان یارانه توزیع شده و بقیه نیز در حال توزیع است و در سایه آن مسکن مهر این شهرستان با کمترین میزان مشکلات روبروست.
ادامه مطلب...