روستاییان شهرستان مراغه می توانند به "کاوه سودا" نمک بفروشند

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان آذربایجان‌شرقی از موافقت ایجاد زمینه برداشت و فروش نمک دریاچه ارومیه توسط روستاییان منطقه به شرکت کاوه سودا خبر داد.
ادامه مطلب...

اجرای 25 هزار مترمربع زیرساخت درمانی در مراغه

مراغه - ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی مراغه با بیان اینکه تامین زیرساخت های حوزه درمان مهمترین چالش در ارتقای سطح حوزه سلامت و درمان این شهرستان است، گفت: در زمان کنونی 25 هزار متر مربع زیر ساحت در این حوزه در حال اجراست.
ادامه مطلب...

ایجاد مرکز تحقیقات و فراوری گیاهان دارویی در مراغه

مراغه – ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: مرکز تحقیقات، کشت، تولید و بسته بندی گیاهان دارویی در قالب شرکت های دانش بنیان دانشگاهی در مراغه ایجاد می شود.
ادامه مطلب...

ایجاد مرکز تحقیقات, کشت, تولید, بسته بندی گیاهان دارویی در مراغه

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: مرکز تحقیقات، کشت، تولید و بسته‌بندی گیاهان دارویی در قالب شرکت‌های دانش بنیان دانشگاهی در مراغه ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب...

پیشرفت 92 درصدی استادیوم پنج هزار نفری مراغه

مراغه – ایرنا – پیمانکار استادیوم پنج هزار نفری مراغه گفت: این استادیوم هم اکنون از پیشرفت 92 درصدی برخوردار است و با تزریق 125 میلیارد ریال در دو ماه آینده به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

زنده شدن مرده در بیمارستان امیرالمومنین (ع) مراغه

مراغه – ایرنا – ماجرای بیمار 68 ساله ای که بر اساس نظر پزشکان کشیک بیمارستان امیرالمومنین (ع) مراغه علائم حیاتی خود را از دست داده و نیم ساعت پس از انتقال به سردخانه دوباره به زندگی بازگشت، توسط دادستانی شهرستان در دست پیگیری است.
ادامه مطلب...

تعهد 750 میلیارد ریالی خیران مدرسه ساز آذربایجان شرقی برای سال جاری

مراغه - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به کمک160 میلیارد ریالی خیران در سه سال گذشته برای توسعه فضاهای آموزش و پرورش استان ، گفت: در سال جاری خیران استان 750 میلیارد ریال در این زمینه متعهد شده اند .
ادامه مطلب...

620 سازمان مردم نهاد در حوزه سلامت کشور فعالیت می کنند

مراغه – ایرنا - مدیرکل سازمان های مردم نهاد سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: 620 انجمن مردمی (سمن) در حوزه سلامت کشور و زیر نظر این اداره کل فعالیت می کنند.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر رعایت صحت و دقت در انعکاس اخبار

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: سرعت، صحت و دقت در انعکاس و انتشار اخبار از مهمترین ارکان حرفه خبرنگاری است و خبرنگاران باید به این موارد توجه جدی داشته باشند.
ادامه مطلب...

وجود چهار هزار و 472 واحد مسکن مهر مشکل دار در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرکل مسکن، راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با اشاره به عزم دولت برای حل مشکلات مسکن مهر گفت: چهار هزار و 472 واحد مسکن مهر مشکل دار در استان وجود دارد که باید هر چه زودتر مشکل آن ها برطرف شود.
ادامه مطلب...