آغاز به کار جشنواره گردو در عجبشیر/ اصلاح باغ های آذربایجان شرقی با اجرای طرح جایگزینی درختان مثمر

مراغه - ایرنا - مدیر باغبانی جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: طرح اصلاح و جایگزینی درختان مثمر در دستور کار این سازمان قرار گرفته است تا ضمن مدیریت مصرف آب، امکان توسعه باغ های دیم و آبی این استان فراهم شود.
ادامه مطلب...

57 درصد از جمعیت مراغه در ثبت نام اینترنتی سرشماری شرکت کردند

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری مراغه گفت: 57 درصد از جمعیت این شهرستان در ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال 95 شرکت کردند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: شکست داعش و گروه های تروریستی در عراق و سوریه نزدیک است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: با وجود حمایت های برخی کشورهای عربی، غربی، آمریکا و ترکیه از داعش، شکست این گروه های تروریستی و تکفیری درعراق و سوریه نزدیک است.
ادامه مطلب...

اختصاص 195 میلیارد ریال اعتبار برای تسهیلات مسکن روستایی در مراغه

مراغه – ایرنا – مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: امسال 195 میلیارد ریال اعتبار برای تسهیلات بهسازی بافت های فرسوده روستایی در مراغه تخصیص یافته و متقاضیان می توانند نسبت به استفاده از تسهیلات مسکن روستایی اقدام کنند.
ادامه مطلب...

توزیع عادلانه خدمات روی میز شهرداری مراغه

مراغه - ایرنا - توجه شهرداری مراغه به توزیع عادلانه امکانات و خدمات شهری به ویژه در ماه های اخیر را می توان عنایت کم سابقه شورای اسلامی شهر و شهرداری به مناطق محروم و حاشیه ای این شهر به شمار آورد؛ رویکری که پس از سال ها وعده و وعید مسئولان، لبخند رضایت را بر لبان مردم این شهر نشاند.
ادامه مطلب...

2 رشته جدید در دانشکده فنی و حرفه ای سما مراغه راه اندازی شد

مراغه - ایرنا - رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما مراغه از پذیرش دانشجو در 2 رشته جدید گرافیک و مربی بهداشت مدارس در دانشکده فنی و حرفه ای سما این شهرستان خبر داد و گف: افزایش 15 درصدی جمعیت دانشجویی این دانشکده در سال جاری قابل پیش بینی است.
ادامه مطلب...

کارآفرینان بخش خصوصی محور اصلی توسعه آذربایجان شرقی هستند

مراغه - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی گفت: مسئولیت اصلی در توسعه مناطق مختلف شهری و روستایی آذربایجان شرقی برعهده بخش خصوصی و به ویژه کارآفرینان این بخش است.
ادامه مطلب...

کاهش 77 درصدی میزان ابتلا به بیماری تب مالت در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی مراغه از کاهش میزان ابتلا به تب مالت در این شهرستان در نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 77 درصد کاهش داشته است.
ادامه مطلب...

کشف 500 میلیون ریال لوازم بهداشتی و دارویی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف انبار قاچاق لوازم بهداشتی و دارویی در این شهرستان خبرداد و گفت: 500 میلیون ریال از این قبیل لوازم کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

توفیق در عکاسی با توسل به مکتب عاشورا

مراغه - ایرنا - مکتب غنی عاشورا و عزاداری های متنوع مردم مراغه، آلبوم بسیاری از عکاسان این شهرستان را با عکس های محرم تزئین کرده و در این میان حسن توفیق را می توان یکی از موفق ترین عکاسان این عرصه با سوابق درخشش در جشنواره های ملی و بین المللی نام برد.
ادامه مطلب...