پیشرفت فیزیکی 76 درصدی پروژه راه آهن مراغه به ارومیه

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از پیشرفت 76 درصدی پروژه راه‌آهن مراغه به ارومیه خبر داد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: طلاب باید توان رصد مسائل و تحلیل آن ها را داشته باشند

مراغه – ایرنا – نماینده ولی فقیه در مراغه با اشاره به هجمه های گسترده علیه دین اسلام و مذهب شیعه گفت: علم و عمل دو بازی طلبه ها برای مقابله با این هجمه هاست و یک طلبه با دارا بوددن این ویژگی ها توان رصد و تحلیل اتفاق های جامعه را کسب می کند.
ادامه مطلب...

عجبشیر در برخی مناطق با فضای آموزشی خالی و در برخی دیگر از مناطق با کمبود مواجه است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجبشیر گفت:این شهرستان به علت کاهش جمعیت و مهاجرت ساکنان در برخی از روستاهای با فضاهای آموزشی خالی و در برخی مناطق نیز به دلیل افزایش جمعیت دانش آموزی با کمبود این فضاها مواجه است.
ادامه مطلب...

بهورزان، پیشگامان نظام سلامت

مراغه – ایرنا - خانه های بهداشتی خط مقدم عرضه خدمات سلامت در مناطق روستایی و مرکزی برای تلاش های جهادی بهورزان است؛ بهورزانی که به عنوان پیشگامان نظام سلامت نقش حیاتی در کاهش میزان مرگ و میر و عوارض حاملگی، پیشگیری از بیماری ها، نظارت ها و آموزش های بهداشتی و غیره دارند.
ادامه مطلب...

جشنواره غذاهای خانگی در مراغه برگزار شد

خانواده‌های مراغه‌ای در 30 غرفه با تهیه و فروش غذاهای خانگی از بیماران سرطانی حمایت کردند.
ادامه مطلب...

خواهرخوانده ولیعصر تهران در مراغه، الگوی روشنایی مدرن در معابر سبز

مراغه - ایرنا - چترهای چنار در خیابان شهید مصطفی خمینی(ره) مراغه بر خاطرات بسیاری از میهمانان این شهر تاریخی سایه افکنده؛ سایه ای که تا دیروز به روزهای آفتابی اختصاص داشت و امروز با نوآوری شرکت توزیع برق به الگوی روشنایی مدرن در معابر سبز و جلوه های زیبای شبانه تبدیل شده است.
ادامه مطلب...

8 تا 8 اخبار آذربایجان شرقی

تبریز – ایرنا - سخنان امامان و خطیبان جمعه، مشکلات زیست محیطی دفع زباله در اهر، برگزاری جشنواره غذا در مراغه به نفع کودکان سرطانی و هشدار مدیر جهاد کشاورزی اهر نسبت به جایگزینی سیب بومی قره قرمزی اهم اخبار استان در24 ساعت گذشته بودند.
ادامه مطلب...

بازسازی فضای موزه ای رصدخانه 800 ساله مراغه+ تصاویر

معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از بازسازی فضای موزه‌ای رصدخانه تاریخی مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

برگزاری جشنواره غذای سالم با طعم کمک به کودکان سرطانی در مراغه

مراغه – ایرنا – دست پخت کدبانوهای مراغه و طعم دلپذیرغذاهای سنتی درهشتمین جشنواره غذای سالم این شهرستان عرضه شد تا درآمد حاصل از این جشنواره به کودکان سرطانی مراغه اهدا شود.
ادامه مطلب...

روسیاهی عربستان در دل مسلمانان باقی می ماند

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت زائران خانه خدا در 18 شهریور 1366 شمسی توسط ماموران رژیم آل سعود گفت: روسیاهی عربستان از اتفاق های حج همانند زخمی تازه در دل مسلمانان باقی می ماند.
ادامه مطلب...